kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko w temacie :D
0
Brutalne acz prawdziwe,brawo Leo : )
0
Czy redakcja może zmienić ocenę Tello? reszta jest już ok.Jak on może mieć 9 a Messi 8 no bez jaj :P
0
Tello 9 a Leo 8? Redakcja to sobie kpiny z nas robi czy jak? Alexis 3 a Pedro 6,5? Obaj powinni mieć po 6...
0
Alexis i Pedro po 6,bramki nie strzelili ale za to walczyli,czego im nigdy odmówić nie można : )
0
Zdrowych,pogodnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku,no i powodów do radości z sukcesów w Nowym Roku : )
0
Trochę przesadził...cóż emocje wzięły górę
0
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=308521899266552&set=a.277293359056073.66181.277274435724632&type=1&theater : D na dobry humorek
0
No i bardzo dobrze ; P
0
To już jest koniec,nie ma już nic...:P
0
Co roku na rok coraz lepiej,co będzie za 5 lat? : D
0
100 % Alexis i Pedro choć nie strzelili to walki im odmówić niemożna.Pedro sporo do obrony się wracał dzisiaj : ) Chociaż bramki dla Alexisa,Pedro i Villi by się przydały,tak na odblokowanie : )
0
Nie wierzę,podnieśli się :) zajebiście : P
0
Szacunek dla wszystkich za wsparcie : )
0
Brawo Malaga : P
0
Pedro i Alexis powalczyli,Villa za mało czasu,dla a porównania Tello był z 30 s na boisku i strzelił bramkę.Co się z nim dzieje,ja tego Villę tak lubię : (
0
Jaja sobie robią,gdzie jest Villa na szpicy? Messi na prawej wtedy i Alexis na lewej : (
0
Brawo,szacun : )
0
Witamy w domu : )
0
Valdes Alves Pique Puyol Alba Busi Xavi Thiago Alexis Villa Messi,może taki skład?
0
Nic z tego nie kumam,ale wiem jedno,że Tito na pewno wygra z chorobą : )
0
Jak ja zazdroszczę tym chłopakom ze zdięcia : P
0
W końcu to też ludzie nie? :) szacunek dla nich...
0
no to pięknie :) nic tylko się ciszyć
0
Dobrze,że po operacji Tito jest wszystko ok,do tego same pozytywne informacje : ) I końca świata nie było : D (żart)
0
Co za ulga : ) Wracaj szybko Tito
0
Mogło być gorzej,Real nie ma za ciekawie, : )
0
Niesamowite jak takie wydarzenia jednoczą ludzi,Tito wracaj szybko : )
0
Przepraszam za co dzieci mnie minusują? bo chyba nie normalni ludzie?
0
Jedna dobra wiadomość: P