0

wszystko w temacie :D

0

Brutalne acz prawdziwe,brawo Leo : )

0

Czy redakcja może zmienić ocenę Tello? reszta jest już ok.Jak on może mieć 9 a Messi 8 no bez jaj :P

0

Tello 9 a Leo 8? Redakcja to sobie kpiny z nas robi czy jak? Alexis 3 a Pedro 6,5? Obaj powinni mieć po 6...

0

Alexis i Pedro po 6,bramki nie strzelili ale za to walczyli,czego im nigdy odmówić nie można : )

0

Zdrowych,pogodnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku,no i powodów do radości z sukcesów w Nowym Roku : )

0

Trochę przesadził...cóż emocje wzięły górę

0

No i bardzo dobrze ; P

0

To już jest koniec,nie ma już nic...:P

0

Co roku na rok coraz lepiej,co będzie za 5 lat? : D

0

100 % Alexis i Pedro choć nie strzelili to walki im odmówić niemożna.Pedro sporo do obrony się wracał dzisiaj : ) Chociaż bramki dla Alexisa,Pedro i Villi by się przydały,tak na odblokowanie : )

0

Nie wierzę,podnieśli się :) zajebiście : P

0

Szacunek dla wszystkich za wsparcie : )

0

Brawo Malaga : P

0

Pedro i Alexis powalczyli,Villa za mało czasu,dla a porównania Tello był z 30 s na boisku i strzelił bramkę.Co się z nim dzieje,ja tego Villę tak lubię : (

0

Jaja sobie robią,gdzie jest Villa na szpicy? Messi na prawej wtedy i Alexis na lewej : (

0

Brawo,szacun : )

0

Witamy w domu : )

0

Valdes Alves Pique Puyol Alba Busi Xavi Thiago Alexis Villa Messi,może taki skład?

0

Nic z tego nie kumam,ale wiem jedno,że Tito na pewno wygra z chorobą : )

0

Jak ja zazdroszczę tym chłopakom ze zdięcia : P

0

W końcu to też ludzie nie? :) szacunek dla nich...

0

no to pięknie :) nic tylko się ciszyć

0

Dobrze,że po operacji Tito jest wszystko ok,do tego same pozytywne informacje : ) I końca świata nie było : D (żart)

0

Co za ulga : ) Wracaj szybko Tito

0

Mogło być gorzej,Real nie ma za ciekawie, : )

0

Niesamowite jak takie wydarzenia jednoczą ludzi,Tito wracaj szybko : )

0

Przepraszam za co dzieci mnie minusują? bo chyba nie normalni ludzie?

0

Jedna dobra wiadomość: P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?