kaczix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie oglądałem mecz Manchesteru Utd. z Arsenalem i powiem,że z taką grą Arsenal nie ma szans z Barca.Co ten Walcott chce osiągnąc swoja wypowiedzią ? . Nie mam pojęcia . VEB
0
pikus88
Myślę że Mourinho wtedy wypowiadał sie "na poważnie".Każy ma prawo inaczej odbierać informacje.Wiesz jaki jest Mourinho,nigdy nie wiadomo kiedy podpuszcza,a kiedy mówi szczerze.VEB
0
Sorki ze nie na temat ale mam pytanie.Kto wie niech napisze w jakiej kwocie miesci sie wyjazd na mecz barcy i co jest wliczone w ta kwote z gory dziekuje VEB
0
Arsenal to dobra druzyna,ale niech beda rozsadni,obecnie chyba nie ma zespolu ktory moze z Nami zagrac dobry mecz nie mowiac o ewentualnej wygranej :D. VEB
0
Takze uwazam ze najbardziej na ta nagrode zasluzyl Xavi... Za caloksztalt za lata i prace wlozona w ta dzisiejsza gre Barcelony.Oczywiscie nie ujmujac Iniescie,czy Messiemu,ale oni sa jeszcze mlodzi bedize na nich czas . VEB
0
Siema wszystkim. Pamietacie moze jak ostatnio wypowiadal sie ze dla niego pochwala jest to ze jest traktowany inaczej bo jego babcia cos tam mu mowila?? wiec niech teraz nie uzala sie nad swoim smiesznym realem bo niema do czego sie doczepiac . Panie Mourinho przegraliscie 5:0 i czas pogodzic sie z tym a nie szukac kazdego pretekstu do tego by krytykowac Guardiole czy Barcelone.Czas uznac wyzszosc naszej Katalonii. VEB
0
Proponuje sprowadzic ktoregoś z tych graczy : Defoe , Villa , Pato , Fabiano , Aguero , Tevez , Rooney , Torres , to było tyle na szpice Visca El Barca
0
Moim zdaniem druga żółta i tak by mu sie nalezala . Sergio troche teatr odstawil ale taka jest pilka. A tak na marginesie - myslalem ze telewizor przez okno wyje... jak widziałem Mourinho,zachowywal sie tak jak by był krole calego swiata jak by Graala znalazl,ale to dobrze swiadczy o Barcelonie,ze jest takim wsanialym klubem ze ten glupek az w taki sposob musial demonstrowac swoja radosc. VAMOS BARCA
0
Te domowe stroje nie są złe,ale te wyjazdowe co to ma być ? Fajne były by czarne,ale ten kolor nie jest kolorem klubowym.Ja jestem za żółtymi wyjazdowymi,ładnie się prezentują w tych strojach.Poczekajmy na prezentacje.
0
Kibicom siedzacym na Cam Nou naleza sie wielkie brawa na stojaco za dopingowanie naszej druzyny . Wsaniala oprawa tego spotkania ,brakuje tylko zwyciestwa...ehh... :( Nie da sie wygrac gdy przeciwna druzyna broni sie 10 zawodnikami ... VISCA EL BARCA
0
Chlopaki dali z siebie wszystko , szkoda tylko meczu w Mediolanie. Nie opuscimy Was Cules VAMOS BARCA
0
Tesknie za Eto,powinien zostac na Camp Nou,po co nam Ibra? Eto COME BACK
0
Jestem za zakupem Mascherano i Maty jeśli juz... POtrzebujemy zmiennikow podstawowa 11 nie bedzire grala wiecznie dobrze zmeczenie bedize odczuwalne z czasem trzeba kupic jeszcze z 2 zawodnikow Tixi dzialaj dzialaj VEB
0
Kupic kogos na lewe skrzydlo i defensywnego pomocnika takie jest moje zdanie na ten temat VEB
0
hub3r7
Wielkie dzieki :) VEB
0
Ma prosbe moglby ktos przetlumaczyc mi te slowa Porque La vida es asi Z gory dziekuje
0
Mamy dobra szkolke,z optymizmem patrzmy w przyszlosc bo chloaki potrafia grac ( piekna bramka na 2:1 brawo)
0
Miejmy nadziej ze Ibra w nadchodzacym sezonie wniesie wiele dobrego do Barcelony,bez wastienia jest ilkarzem kompletnym potrafiacym grac zmyslowa pilke powodzenia w nowym klubie VEB
0
Astronomiczna kwota biorac pod uwage ze dodajemy E2 i Hleba + 46mln,ale mysle ze bedzie warto jeszcze tylko Younga na lewa poprosze :) VEB
0
Denerwujace jest to wszystko ciagle E2 chce wiecej i wiecej i wiecej w Man City za malo Milan za malo Mamn Utd za malo czego ten czlowiek potrzebuje jezeli oczywiscie mozna wierzyc tym newsom . Jesli odejdzie to bede szczesliwy bo jego czas w Barcie minal ale tego co dla niej zrobil nigdy nie zapomne VEB
0
Czekamy na prezentacje w trykocie barcy :)
0
Wydaje mi sie ze Ibra jest lepszy od E2 bardziesz wszechstronny godnie go zastapi VEB
0
W srodku zagra Pique i Puyol . Rafa bedzie dostawal szanse po pare min w meczach zeby odbudowac forme i zeby mu sie kontuzja nie odnowila a jak Keita i Yaya pojada na PNA to wtedy zastapi Toure taka jest moja wizja :)
0
C.Ronaldo jest swietnym pilkarzem trzeba przyznac ale dlaczego skoro SAF uwaza go za najlepszego pilkarza na swiecie to sprzedal go ? Pieniadze go skusily? Moze klopoty finansowe Manchesteru ? Wiem ze napewno przez ladnych pare lat Manchester bedzie szukal takiego czlowieka jak C7 bedzie zalowal sprzedazy ... VEB
0
ALLUMINAS_01
Tak wiem ze wyjada na PNA ale mamy Marqueza tak? on tez moze grac jako DMF
0
Pozegnajmy E2 chlopak ma za duze wymagania,mysle ze Ibra bedzie go godnie zastepowal i strzeli mnostwo bramek dla Barcy :) Czekamy na Ciebie Ibra ... :) VEB
0
Black Mamba
Zgadzam sie Hleb i Gudi do wymiany trzeba sprowadzic kogos na lewe skrzydlo ja bym tam widzial Ashley'a Younga ma dobre przyspieszenie no i Ibre na szpicy.Po co kupowac Mascherano jest przeciez Busquets i wracajacy po kontuzji Marquez ktory moze grac na DMF . VEB
0
Po obejrzeniu Gai Assulin'a w akcji to tak jak bym widzial poloczenie 2 osobowosci : Ronaldinho i Messi'ego. Talent do gry w pilke to chlopak ma trzeba przyznac oby sie rozwijal tak dalej to niedlugo bedizemy na skrzydlach grac Messim i Assulinem VEB
0
Ewidentnie chybiony transfer racja ze za malo gral ale zeby moc wyjsc grac w podstawowej 11 trzeba cos udowodnic. Oby sie odnalazl w Interze VEB
0
Warto wspomniec ze to Pep doprowadzil do tego zarowo pilkarzy jak i nas . Niewiem czy pamietacie ale na poczatku sezonu byla taka sonda
Ktory z trenerow najszybciej opusci ławke ? Najwiecej mial Guardiola trzeba zwrocic mu honor VAMOS PEP VAMOS BARCA VAMOS CATALUNIA