0

Naczelnik 01

Ja tez bardziej kocham Barce moja baba tez sie obraza nie jestes sam hehehe balujmy i swietujmy jest co ... VAMOS BARCA

0

OLE BARCA MAMY TO CZEGO CHCIELISMY I NA CO TAK DLUGO CZEKALISMY SEN SIE SPELNIL PIEKNY WIDOK GDY PUYOL WZNOSI W GORE PUCHAR EUROPY SUPER VISCA EL BARCA

0

CAMPEONE KOCHAM TEN KLUB MAMY POTROJNA KORONE YEAAAAH AJLEPSI NA ŚWIECIE !!!!!! VISCA EL BARCA

0

Damian

Masz świeta racje pamietam ta sytuacje ale byl wk******* hehe Vamos Barca

0

Iniesta okazał sie naszym Bogiem w tym spotkaniu Barca zasłużyła swoja postawa na ten final Vamos Barca !

0

Valdes jest bardzo dobrym bramkarzem zawsze bede go bronił ma chłopak talent wczoraj wlal nadzieje w nasze serca mial swoj dzien VEB !!!

0

Valdes jest bardzo dobrym bramkarzem zawsze bede go bronił ma chłopak talent wczoraj wlal nadzieje w nasze serca mial swoj dzien VEB !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?