kaczix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naczelnik 01
Ja tez bardziej kocham Barce moja baba tez sie obraza nie jestes sam hehehe balujmy i swietujmy jest co ... VAMOS BARCA
0
OLE BARCA MAMY TO CZEGO CHCIELISMY I NA CO TAK DLUGO CZEKALISMY SEN SIE SPELNIL PIEKNY WIDOK GDY PUYOL WZNOSI W GORE PUCHAR EUROPY SUPER VISCA EL BARCA
0
CAMPEONE KOCHAM TEN KLUB MAMY POTROJNA KORONE YEAAAAH AJLEPSI NA ŚWIECIE !!!!!! VISCA EL BARCA
0
Damian
Masz świeta racje pamietam ta sytuacje ale byl wk******* hehe Vamos Barca
0
Iniesta okazał sie naszym Bogiem w tym spotkaniu Barca zasłużyła swoja postawa na ten final Vamos Barca !
0
Valdes jest bardzo dobrym bramkarzem zawsze bede go bronił ma chłopak talent wczoraj wlal nadzieje w nasze serca mial swoj dzien VEB !!!
0
Valdes jest bardzo dobrym bramkarzem zawsze bede go bronił ma chłopak talent wczoraj wlal nadzieje w nasze serca mial swoj dzien VEB !!!