kaczorek1252
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieluń
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To w takim razie Messi by kosztował 1mld funtów.
0
Ale wyobraźcie sobie Barce bez Busiego on jest łącznikiem między obroną a atakiem więc jest bardzo potrzebny.
0
Jak nazywa się ten program na cyfrowym polsacie
0
Macie jakiś link do transmisji??
0
ABIDAL JESTEŚ WIELKI!!!
MESSI JESTES WIELKI!!!
PEDRO JESTEŚ WIELKI!!!
VILLA JESTEŚ WIELKI!!!
XAVI JESTEŚ WIELKI!!!
INIESTA JESTEŚ WIELKI!!!
BUSQUETS JESTEŚ WIELKI!!!
ALVES JESTEŚ WIELKI!!!
MASCHERANO JESTEŚ WIELKI!!!
PIQUE JESTEŚ WIELKI!!!
VALDES JESTEŚ WIELKI!!!
PUYOL JESTEŚ WIELKI!!!
GUARDIOLA JESTEŚ WIELKI!!!
WSZYSCY JESTEŚCIE WIELCY!!!!!!!!!
Brawo dla Puyola za gest i oddanie opaski Abiemu BRAWO!!!
0
Przeciez na polsacie bedzie
0
Leo Messi.
Masz racje kapitan wejdzie by wznieść w górę puchar!!!
0
A mi sie wydaje ze pep mimo wszystko dobrze zrobil bo to ma byc przekaz dla druzyny ze skoro ABI wyszedl z ciężkiej choroby i wrócił to nie ma rzeczy niemożliwych.
To o 20;45 wszyscy razem:Tot el camp, es un clam
0
Moim zdaniem Villa w tym meczu może się przełamac i to do niego mogą byc zagrywane ostatnie piłki a nie do Messiego i to będzie swojego rodzaju zaskoczenie dla MANU. Ale ciekawe co teraz myślą kibice realu jak widzą ze na finał jedzie drużyna która ich rozpykała 5-0.A swoją drogą wolałbym Masche zamiast Busiego ponieważ ostatnio forma Masche naprawdę jest bardzo zadowalająca.
A więc na Wembley i VISCA EL BARCA!!!!
0
adex182 to jak sądzę wielki fan realu madryt który za przegraną realu zaczyna wierzyc w manchester ze niby pokonają Barce na Wembley chłopczyku ty idź lepiej do przedszkola klocki układac.
0
adex182 to jak sądzę wielki fan realu madryt który za przegraną realu zaczyna wierzyc w manchester ze niby pokonają Barce na Wembley chłopczyku ty idź lepiej do przedszkola klocki układac.
0
Ronaldo pierwszy zszedł do szatni żeby mu nie zrobili zdjęcia jak płacze;)))
0
Ale się dzieci z realu uciszyli pisze tu ktoś na forum??VISCA EL BARCA!!!!
0
Na CCTV 5 na sopcast jest szybka transmisja tylko po chińsku;)
0
Jest jasne kto wygra ten mecz napewno nie sreal tylko wielka BARCA!!!
0
I z czego dzieciaczki realu się cieszą Do meczu z realem wróci i tak z 3 bramki im wbije;00
0
Wszystko będzie dobrze w barcelonie przecież nie mają polskich lekarzy a więc będzie dobrze;))Messi najwyżej popałzuje 1 mecz i tyle;))
0
Sory za pomyłke to by maxwell zszedł i by było 3-4-3
0
Zupka_FCB zgadzam się z tobą Zlatan się musiał zaklimatyzować w zespole przyzwyczić do styli gry itd. Jak dla mnie przyszły sezon tak
Br:Valdes
Obr:Alves, Pique, Puyol, Maxwell
Pom: Messi, xavi, Fabregas, Iniesta
Atk: Ibrahimović, Villa, Bojan
0
Tylko jak tu wcześniej mówili Fabregas powie że odchodzi to Arsenal go puści za 40 mln. A zwrócił ktoś wogóle uwage ilu hiszpanów byłoby wtedy w wyjściowej 11 Barcy.
0
Barca gra jak druzyna a real szkoda gadac kazdy sam chce cos pokazac
0
A ronaldo Messiemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pod dyktando realu chyba żartujesz La Masia znowu wypuści kolejne gwiazdy i zobaczymy
0
Też tak myśle bo przecież głupo by nie był
0
Messi do realu??
0
A co myślicie o tym niby trensferze Messiego do realu
0
Jedno jest pewne oba zespoły zasłużyły na wygranie LA LIGA i jeżeli BARCA do końca zachowa zimną krew i wygra z Valladolid to będziemy się cieszyć.
VISCA EL BARCA!!!!
0
Ale facet Barca w lidze ma 1 przegrany mecz Real 4 w tym 2 z Blaugraną
0
Teraz trzeba kogoś kupić na lewe skrzydło
0
I co się facet unosisz Zlatan ma lepszą średnią bramki na mecz niż Bojan czy Pedro
Zlatan: 0,57
Bojan: 0,36
Pedro: 0,33
Messi: 0,94 tak na marginesie