0

Ja bym wpuścił Zlatana

0

Mimo iż nie lubie realu to jesteś koleś dziwny Zidane to jest legenda piłki nożnej i takie komentarze są nie na miejscu.

0

Miejmy nadzieje, ze Zlatan powtórzy mecz z Arsenalem.

0

Luis Fabiano najlepszy strzelec Sevilli 14 bramek.

Król LEO 31. Statystyki mówią same za siebie

0

Valdes, Alves, Puyol, Pique, Maxwell, Toure, Xavi, Sergio, Bojan, Pedro, Messi.

Można by dać szanse w drugiej połowie Henry"emu bo jest to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników i mógłby później zmienić Bojana. Najlepij byłoby gdyby Iniesta wrócił.

VISCA EL BARCA!!!!

0

Ludzie a zapomnieliście już kto strzelił dwie bramki Arsenalowi. Zlatan musi zostać!!! Powinni kupić Fabregasa na środek Iniesta poszedł by na lewe skrzydło i drużyna jak marzenie.

0

Ludzie a zapomnieliście już kto strzelił dwie bramki Arsenalowi. Zlatan musi zostać!!! Powinni kupić Fabregasa na środek Iniesta poszedł by na lewe skrzydło i drużyna jak marzenie.

0

Ludzie powinni kupić kogoś na lewe skrzydło np. Ribery

A zamiast villi Fabregasa któy mógłby grać dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?