kaczorek1252
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieluń
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym wpuścił Zlatana
0
Mimo iż nie lubie realu to jesteś koleś dziwny Zidane to jest legenda piłki nożnej i takie komentarze są nie na miejscu.
0
Miejmy nadzieje, ze Zlatan powtórzy mecz z Arsenalem.
0
Luis Fabiano najlepszy strzelec Sevilli 14 bramek.
Król LEO 31. Statystyki mówią same za siebie
0
Valdes, Alves, Puyol, Pique, Maxwell, Toure, Xavi, Sergio, Bojan, Pedro, Messi.
Można by dać szanse w drugiej połowie Henry"emu bo jest to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników i mógłby później zmienić Bojana. Najlepij byłoby gdyby Iniesta wrócił.
VISCA EL BARCA!!!!
0
Ludzie a zapomnieliście już kto strzelił dwie bramki Arsenalowi. Zlatan musi zostać!!! Powinni kupić Fabregasa na środek Iniesta poszedł by na lewe skrzydło i drużyna jak marzenie.
0
Ludzie a zapomnieliście już kto strzelił dwie bramki Arsenalowi. Zlatan musi zostać!!! Powinni kupić Fabregasa na środek Iniesta poszedł by na lewe skrzydło i drużyna jak marzenie.
0
Ludzie powinni kupić kogoś na lewe skrzydło np. Ribery
A zamiast villi Fabregasa któy mógłby grać dla nas