6 punktów TYLE POTRZEBUJEMY !!!
Jeśli 3 pkt. zdobędziemy na Camp Nou z Realem ZOSTANIE tylko 3 PUNKTY!!!
No i przypominam że REAL czekają teraz ciężkie mecze w Lidze :
-Valencia
-Atletico Madryt
-Sevilla
-Bilbao
-Osasuna
no i pare ze stefy spadkowej
NIGDY ŻE NIC TE DRUŻYNY NIE GRAJĄ ALE MAM DZIWNE PRZECZUCIE :)
dzięki z mojej strony to tyle.
To wy dawaliście mi przez ostatnie kilka lat co tydzień dreszczyk emocji . Pewnie teraz wiele "fanów" odpadnie ale cóż tacy z nich kibice . Zawsze będę z wami ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce " !!!
Ze wzruszenia po oglądnięciu tego filmiku aż się łezka w oku zakręciła :D Nie chciał bym doznać tego uczucia jakie spotkało piłkarzy Chlesea i jej fanów.
Komentarze
0
0
to nowy messi bedzie zobaczycie
0
wybitny midfilder
0
mes gue un club
0
jedno serce jedno zycie barcelona jest na szczycie
0
6 punktów TYLE POTRZEBUJEMY !!!
Jeśli 3 pkt. zdobędziemy na Camp Nou z Realem ZOSTANIE tylko 3 PUNKTY!!!
No i przypominam że REAL czekają teraz ciężkie mecze w Lidze :
-Valencia
-Atletico Madryt
-Sevilla
-Bilbao
-Osasuna
no i pare ze stefy spadkowej
NIGDY ŻE NIC TE DRUŻYNY NIE GRAJĄ ALE MAM DZIWNE PRZECZUCIE :)
dzięki z mojej strony to tyle.
0
Lepiej żeby za Alexisa grał Tello od pierwszych minut bo dostanie jeszcze żółtą kartkę i nie zagra z Realem ;/
0
i co ze Messi ma nie pobic :D
0
To wy dawaliście mi przez ostatnie kilka lat co tydzień dreszczyk emocji . Pewnie teraz wiele "fanów" odpadnie ale cóż tacy z nich kibice . Zawsze będę z wami ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce " !!!
0
Ze wzruszenia po oglądnięciu tego filmiku aż się łezka w oku zakręciła :D Nie chciał bym doznać tego uczucia jakie spotkało piłkarzy Chlesea i jej fanów.