kaktus4455
Dołączył/a: luty 2012
Szczucin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
to nowy messi bedzie zobaczycie
0
wybitny midfilder
0
mes gue un club
0
jedno serce jedno zycie barcelona jest na szczycie
0
Ludzie oglądnijcie ten krótki filmik który zamieszczam ! Chodzi tu o Ronaldinho, ( nie chodzi tu o Albe w żadnym sensie ) nie ma on już wprawdzie 20 lat ale zobaczcie tylko jaką On dalej genialną piłkę gra, marzy mi się żeby Ronaldinho wrócił do Barcy choć na chwile nawet z wypożyczenia. W prawdzie znalazł już nowy klub z którym podpisał kontrakt CHYBA MIESIĄC temu no i zobaczcie jak on gra z ludzmi z którymi trenuje parę dni. http://www.meczyki.pl/najlepsze_zagrania_ronaldinho_w_nowym_klubie,1647,filmik.html
0
Guardiola jak powiedział jest zmęczony piłka i robi sobie przerwę, Liverpool jest wspaniała drużyna jednak w ostatnich latach nic nie potrafią pokazać, nie mogą się wybić. Uważam że Pep rozjebał by tam system gdyby do tego doszło !.
0
Jak to powiedział już nie do końca pamiętam trener lub agent Neymara " Real zepsuł by Neymara "
0
Madrid grał w 9 i dalej tą tradycję podtrzymuje Pepe
0
i co ze Messi ma nie pobic :D
0
Jak przeczytałem "Messi złamał" to o mało serce mi nie stanęło :D ale odrazu doczytałem. ;D
0
To wy dawaliście mi przez ostatnie kilka lat co tydzień dreszczyk emocji . Pewnie teraz wiele "fanów" odpadnie ale cóż tacy z nich kibice . Zawsze będę z wami ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce " !!!
0
@ Radek Barcelona
Nigdzie nie brzmi tak pięknie hymn LM jak na Camp Nou !
0
Zacytuje ja kto mówi Włodek w Fifie ,, Po Zwycięstwo Barco ! Jesteś Wielka ! "
0
Miło przeczytać,usłyszeć takie słowa od tak ważnej postaci ze Real nie równy Barcy :) No ale cóż każdy z nas chyba to wie :D
0
Ze wzruszenia po oglądnięciu tego filmiku aż się łezka w oku zakręciła :D Nie chciał bym doznać tego uczucia jakie spotkało piłkarzy Chlesea i jej fanów.
0
Lepiej żeby za Alexisa grał Tello od pierwszych minut bo dostanie jeszcze żółtą kartkę i nie zagra z Realem ;/
0
KONIEC
!!!
0
"Produkt treningu" jak to brzmi :D jak made in china
0
0
GDYBY BYŁO TAM WIĘCEJ POLSKICH KIBICÓW (NORMALNYCH) TO BYŁ BY DOPING !!! :D
0
Alexis a kto grając dla takiego klubu jak BARCELONA by nie chciał .
0
Faul brutalny ale widywałem większe na Messim. Dostał żółtą kartkę i tego się już nie zmieni choć zasługiwał na czerwoną. Ale chciałbym pokreślić to jaką klasę na boisku prezentują oba piłkarze, nie dość że Messi dostał to jeszcze mu pomógł wstać a Nesta bez żadnych zastrzeżeń przyjął tą kartkę można powiedzieć że po męsku a nie płacze tak jak inni zawodnicy.
0
bardzo młody piłkarz jeśli jest na prawdę taki dobry jak piszą to nowy napastnik murowany :)
0
6 punktów TYLE POTRZEBUJEMY !!!
Jeśli 3 pkt. zdobędziemy na Camp Nou z Realem ZOSTANIE tylko 3 PUNKTY!!!
No i przypominam że REAL czekają teraz ciężkie mecze w Lidze :
-Valencia
-Atletico Madryt
-Sevilla
-Bilbao
-Osasuna
no i pare ze stefy spadkowej
NIGDY ŻE NIC TE DRUŻYNY NIE GRAJĄ ALE MAM DZIWNE PRZECZUCIE :)
dzięki z mojej strony to tyle.
0
Koledzy ! Mam wielką prośbę ! Chciałbym bardzo oglądnąć mecz Barcelony ale o 20 zaczynam zmianę w robocie i nie mam możliwości żeby śledzić wynik meczu na Pizjuan. Jeśli ktoś by mi na prawdę pomógł mój numer telefonu 512-986-280 ( napisz ktoś sms ) BARDZO PROSZĘ
VeB !!!
0
Abi byliśmy z tobą rok temu, jesteśmy i teraz ! I będziemy kiedy podniesiesz PUCHAR LIGI MISTRZÓW !!!
0
Chilavert choć większość osób tutaj do teraz Cie nie znała bo tak podejrzewam to sobie zrobiłeś dużego "+" u typków :D