30 listopada 2010, 19:44
0
Witam Orientuje się ktoś czy można jeszcze zamówić książkę - Polacy w grach przeciwko Barcelonie ? jak przekręciłem tytuł to sory. piszcie na gg jak ktoś coś wie 373542 albo tutaj. Pozdrawiam Vamos !
29 listopada 2010, 22:12
fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?
31 maja 2010, 20:55
nie na temat. nie wie ktoś może kiedy będzie nabór do fan clubu Barca-Polska ? Tam pisze ze od pierwszego czerwca ale jeszcze nie ma żadnej informacji.
24 maja 2010, 22:36
sory xD 21
24 maja 2010, 22:35
mam nadzieje że kiedyś 9 i 10 tez na czarno będzie zaznaczone xD ewentualnie tez 22 . 23 ;p ;)
9 listopada 2009, 16:50
dobry mecz nawet jest. ale szkoda muniesy .
6 kwietnia 2010, 14:15
myślę że mecz będzie można obejrzeć na ipla ?
20 listopada 2009, 16:07
wybiera się ktoś do otwocka może ? możemy się jakoś zgadać to mój nr gg. 373542
20 listopada 2009, 16:08
*Otwocka
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Witam
Orientuje się ktoś czy można jeszcze zamówić książkę - Polacy w grach przeciwko Barcelonie ? jak przekręciłem tytuł to sory. piszcie na gg jak ktoś coś wie 373542 albo tutaj.
Pozdrawiam Vamos !
0
fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?
0
nie na temat.
nie wie ktoś może kiedy będzie nabór do fan clubu Barca-Polska ?
Tam pisze ze od pierwszego czerwca ale jeszcze nie ma żadnej informacji.
0
sory xD 21
0
mam nadzieje że kiedyś 9 i 10 tez na czarno będzie zaznaczone xD
ewentualnie tez 22 . 23 ;p ;)
0
dobry mecz nawet jest. ale szkoda muniesy .
0
fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?
0
myślę że mecz będzie można obejrzeć na ipla ?
0
wybiera się ktoś do otwocka może ?
możemy się jakoś zgadać to mój nr gg. 373542
0
*Otwocka