O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Witam

Orientuje się ktoś czy można jeszcze zamówić książkę - Polacy w grach przeciwko Barcelonie ? jak przekręciłem tytuł to sory. piszcie na gg jak ktoś coś wie 373542 albo tutaj.

Pozdrawiam Vamos !

0

fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?

0

nie na temat.

nie wie ktoś może kiedy będzie nabór do fan clubu Barca-Polska ?

Tam pisze ze od pierwszego czerwca ale jeszcze nie ma żadnej informacji.

0

sory xD 21

0

mam nadzieje że kiedyś 9 i 10 tez na czarno będzie zaznaczone xD

ewentualnie tez 22 . 23 ;p ;)

Zobacz wszystkie

0

dobry mecz nawet jest. ale szkoda muniesy .

0

fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?

0

myślę że mecz będzie można obejrzeć na ipla ?

0

wybiera się ktoś do otwocka może ?

możemy się jakoś zgadać to mój nr gg. 373542

0

*Otwocka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?