0

Witam

Orientuje się ktoś czy można jeszcze zamówić książkę - Polacy w grach przeciwko Barcelonie ? jak przekręciłem tytuł to sory. piszcie na gg jak ktoś coś wie 373542 albo tutaj.

Pozdrawiam Vamos !

0

fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?

0

nie na temat.

nie wie ktoś może kiedy będzie nabór do fan clubu Barca-Polska ?

Tam pisze ze od pierwszego czerwca ale jeszcze nie ma żadnej informacji.

0

sory xD 21

0

mam nadzieje że kiedyś 9 i 10 tez na czarno będzie zaznaczone xD

ewentualnie tez 22 . 23 ;p ;)

0

nie wiem bardzo po co nam on ?

ale jak by się zastanowić to by można roszady robić cofnąć Messiego do tyłu np. xD i jest dużo różnych opij.

ale sie zobaczy dopiero jak się zacznie sezon bo teraz będą bajki pisać.

0

normalne że Abidal jest lepszy.

ale Maxwel zaczyna sie wkomponowywać do zespołu .

0

a czy w artykule jest napisane że ma kontuzje ? xD

wzieli wszystkich że by sobie pooglądali przynajmniej xD

0

Valdes

Alvesz Militto Ture Abidal

Keita Xsawi Iiniesta

Messi Bojan Pedro

0

myślę że mecz będzie można obejrzeć na ipla ?

0

zgadzam się z kolegą niżej .

Co prawda Facebook to nie nk...

ale i tak to jest śmieszne xD

0

*Otwocka

0

wybiera się ktoś do otwocka może ?

możemy się jakoś zgadać to mój nr gg. 373542

0

dobry mecz nawet jest. ale szkoda muniesy .

0

chętnie bym obejrzał. woj. Mazowieckie mnie interesuje. Garwolin Dęblin Ewentualnie Wawa. jak coś to gg 373542

0

od keidy pamiętam zawsze mecze z nimi są trudne ;

i ta przerwa reprezentacyjna...

ale poradzimy sobie ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?