kalosz19992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
osielsko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali !!!
0
Sebcio24 cieszymy sie razem z tobą ! Kibice Barcy łączmy się :DD:
0
soory do 1000 :D
0
Mam nadzieję ,że dobijemy dzisiaj do 100 komentarzy :D
0
luk121 dokładnie coś niesamowitego :D Coza euforia :p
0
Ale to jest piękne uczucie oglądać takie widowisko :DD Wygrać z Realem - Bezcenne :D
0
yaya to koles od wszystkiego ! Genialny zakup :D:D;d;
0
Wiedziałem! to było cos pięknego,cały czas w napięciu przed każdą akcją były akcje, była szybkośc było wszystko i nie marudzmy ze byłoo zle bo cały czas walczyliśmy i świetnie szliśmy naprzód! To jest wieli klub niemam słów co dzisiaj przeżyłem to było poprostu piękne :D:DD::D !!!!!!!!
0
Ale skoro niema nas na stadionie to pokażmy to tutaj :D:D;:!!! Prosze adminów o wyrozumowanie poniewasz to będzie tak wielka atmosfera ,że niewsszyscy zapanują nad swoimi emocjami!
0
Szkoda że niemożemy sie wszyscy spotkac w jakims wielkim pabie i przy browarku pokrzyczec i pokibicowac Barsie!!!!!!!! Szkoda szkoda :D:DD:
0
dawwać dawac zagrzewac atmosfere!!!!!! :Dd:d;D:D:D:: do boju !!!!!
0
Dziala wam polski SopCast - kanał 68444 ?????????????????
0
Panowie dobijmy dzisiaj Real ,a także 1000 Komentarzy !!!! Visca el Barca !!!!!!