0

scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali !!!

0

Sebcio24 cieszymy sie razem z tobą ! Kibice Barcy łączmy się :DD:

0

soory do 1000 :D

0

Mam nadzieję ,że dobijemy dzisiaj do 100 komentarzy :D

0

luk121 dokładnie coś niesamowitego :D Coza euforia :p

0

Ale to jest piękne uczucie oglądać takie widowisko :DD Wygrać z Realem - Bezcenne :D

0

yaya to koles od wszystkiego ! Genialny zakup :D:D;d;

0

Wiedziałem! to było cos pięknego,cały czas w napięciu przed każdą akcją były akcje, była szybkośc było wszystko i nie marudzmy ze byłoo zle bo cały czas walczyliśmy i świetnie szliśmy naprzód! To jest wieli klub niemam słów co dzisiaj przeżyłem to było poprostu piękne :D:DD::D !!!!!!!!

0

Ale skoro niema nas na stadionie to pokażmy to tutaj :D:D;:!!! Prosze adminów o wyrozumowanie poniewasz to będzie tak wielka atmosfera ,że niewsszyscy zapanują nad swoimi emocjami!

0

Szkoda że niemożemy sie wszyscy spotkac w jakims wielkim pabie i przy browarku pokrzyczec i pokibicowac Barsie!!!!!!!! Szkoda szkoda :D:DD:

0

dawwać dawac zagrzewac atmosfere!!!!!! :Dd:d;D:D:D:: do boju !!!!!

0

Dziala wam polski SopCast - kanał 68444 ?????????????????

0

Panowie dobijmy dzisiaj Real ,a także 1000 Komentarzy !!!! Visca el Barca !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?