kamaro43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Podniecacie się tą wygraną jakby to był finał... Barca znowu grała dno. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Barca miała mniejsze posiadanie piłki po pierwszej połowie
1
Spokojnie. Suarez za 2 3 mecze będzie w formie
0
aż mnie krew zalewa jak widzę jak marnowany jest potencjał Suareza! Na skrzydle jest tylko dobrym piłkarzem...za to jako wysunięty napastnik jest jednym z najlepszych
0
Ale jaja! Barca ma mniejsze posiadanie piłki...
0
El Pistolero!
VeB!
5
Wstyd że taki klub jak Barca ma tak słabą ławkę rezerwowych
2
Zacznijmy od tego że Barca ma bana na transfery więc nawet jakby chciał 100 mln zarabiać to i tak nie przyjdzie
0
Mam nadzieję że Suarez zagra na środku ataku a Messi zagra na skrzydle lub za plecami Suareza. No i oczywiście lepiej byłoby gdyby Masche zagrał W pomocy a w obronie Bartra i Pique
5
No to rekord Raula pobije Messi :P
2
mają kolejnego Robbena
2
Alexis jaka brama :)
0
Lepszą opcją byłoby wypożyczenie go do jakiegoś hiszpańskiego zespołu.Może do Bilbao? Miałby większe szanse na gre
0
Czy tylko w Barcelonie zarząd odgrywa pierwszoplanową role?
0
Może mi ktoś wytłumaczyć w kilku zdaniach o co chodzi z tym pozwem, Laportą i co ma do tego jeszcze Rossel. Jakoś nigdy za bardzo nie interesowałem się polityką więc nie jestem za bardzo w temacie.
0
Entuzjazm na treningu po drugim przegranym z rzędu meczu ligowym? W takiej sytuacji to nawet Pedro się nie uśmiecha
4
Mam nadzieję że Rafinha złapie forme pod nieobecność Iniesty i pokaże że jest tak samo dobrym piłkarzem jak starsi i bardziej utytułowani koledzy.
0
Dlaczego mając tak dobrych indywidualnie piłkarzy Barca gra tak słabo?
0
siema elo elo elo
0
Właśnie zobaczyłem że wartość Munira na transfermarkt wzrosła do 12 mln
0
No chyba że to SUKA pisze
0
Kiedy jest mecz Barcy w CdR? I czy będzie transmitowany na tvp sport?
0
a kiedy jest mecz?
2
Skład rezerw FC Barcelony robi wrażenie: Ortolá - Patric, Diagne, Macky, Grimaldo - Halilovic, Samper, Kaptoum- Adama, Dongou, Sandro.
0
Wiedziałem że ten Pique coś odwali... Najlepszą opcją byłoby przesunąć Mathieu na stopera i Alba na LO. Ewentualnie Bartra za Pique
0
Real jest w formie ale Barca też! No i na dodatek dojdzie do tego jeszcze Suarez
1
VeB!
0
A gdzie Ibra?
0
Ja już w sumie wolę niskiego Masche na Real niż Pique który jest bez formy.Mowa oczywiście o pozycji stopera.
0
macie jakąś nie zacinającą się transmisje?
0
Jak myślicie? Kto powinien grać przeciwko Realowi? Rakitić czy Xavi? Bo Iniesta jest chyba pewniakiem