7

Podniecacie się tą wygraną jakby to był finał... Barca znowu grała dno. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Barca miała mniejsze posiadanie piłki po pierwszej połowie

1

Spokojnie. Suarez za 2 3 mecze będzie w formie

0

aż mnie krew zalewa jak widzę jak marnowany jest potencjał Suareza! Na skrzydle jest tylko dobrym piłkarzem...za to jako wysunięty napastnik jest jednym z najlepszych

0

Ale jaja! Barca ma mniejsze posiadanie piłki...

0

El Pistolero!
VeB!

5

Wstyd że taki klub jak Barca ma tak słabą ławkę rezerwowych

2

Zacznijmy od tego że Barca ma bana na transfery więc nawet jakby chciał 100 mln zarabiać to i tak nie przyjdzie

0

Mam nadzieję że Suarez zagra na środku ataku a Messi zagra na skrzydle lub za plecami Suareza. No i oczywiście lepiej byłoby gdyby Masche zagrał W pomocy a w obronie Bartra i Pique

5

No to rekord Raula pobije Messi :P

2

mają kolejnego Robbena

2

Alexis jaka brama :)

0

Lepszą opcją byłoby wypożyczenie go do jakiegoś hiszpańskiego zespołu.Może do Bilbao? Miałby większe szanse na gre

0

Czy tylko w Barcelonie zarząd odgrywa pierwszoplanową role?

0

Może mi ktoś wytłumaczyć w kilku zdaniach o co chodzi z tym pozwem, Laportą i co ma do tego jeszcze Rossel. Jakoś nigdy za bardzo nie interesowałem się polityką więc nie jestem za bardzo w temacie.

0

Entuzjazm na treningu po drugim przegranym z rzędu meczu ligowym? W takiej sytuacji to nawet Pedro się nie uśmiecha

4

Mam nadzieję że Rafinha złapie forme pod nieobecność Iniesty i pokaże że jest tak samo dobrym piłkarzem jak starsi i bardziej utytułowani koledzy.

0

Dlaczego mając tak dobrych indywidualnie piłkarzy Barca gra tak słabo?

0

siema elo elo elo

0

Właśnie zobaczyłem że wartość Munira na transfermarkt wzrosła do 12 mln

0

No chyba że to SUKA pisze

0

Kiedy jest mecz Barcy w CdR? I czy będzie transmitowany na tvp sport?

0

a kiedy jest mecz?

2

Skład rezerw FC Barcelony robi wrażenie: Ortolá - Patric, Diagne, Macky, Grimaldo - Halilovic, Samper, Kaptoum- Adama, Dongou, Sandro.

0

Wiedziałem że ten Pique coś odwali... Najlepszą opcją byłoby przesunąć Mathieu na stopera i Alba na LO. Ewentualnie Bartra za Pique

0

Real jest w formie ale Barca też! No i na dodatek dojdzie do tego jeszcze Suarez

1

VeB!

0

A gdzie Ibra?

0

Ja już w sumie wolę niskiego Masche na Real niż Pique który jest bez formy.Mowa oczywiście o pozycji stopera.

0

macie jakąś nie zacinającą się transmisje?

0

Jak myślicie? Kto powinien grać przeciwko Realowi? Rakitić czy Xavi? Bo Iniesta jest chyba pewniakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?