kamaro43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeśli Barca wygra: Lucho geniusz, strateg, doskonale wie kto powinien grać!!
Jeśli Barca przegra: Lucho do zwolnienia! Po chu on wystawiał tego i tego w podstawie?!
0
Co wy chcecie od Munira? Niech najpierw zagra a potem go oceniajcie...
0
Ogląda ktoś mecze na stronie STS? jaka jest jakość i czy transmisja chodzi płynnie?
0
Jak się rejestrowaliście na stronie STS to podawaliście prawdziwe dane?
1
Koszykówki nie da się oglądać. Beznadziejny sport... Lekko się kogoś dotknie w rękę i już faul
0
Mam pytania do tych co znają się na siatkówce. Ile drużyn wychodzi z grupy? Czy Polska musi liczyć na potknięcie USA żeby wyjść z grupy?
0
Jak dla mnie Zaytsev jest najlepszy
2
Rakitić i Halilović grają
0
Iniesta został powołany na eliminację? Bo on miał jakąś kontuzje
0
gdzie mogę zobaczyć jaką kto ma ocenę ogólną w fifie 15?
7
kogo obchodzi nudna koszykówka?
0
trzeba się jakoś pocieszyć :)
0
a dlaczego miałem nie zapłacić?
0
jak chcesz oglądać to płać. Nic za darmo nie dostaniesz
14
9
Munir El Haddadi powołany do reprezentacji Hiszpanii do lat 21.
0
Munir El Haddadi powołany do reprezentacji Hiszpanii do lat 21. / Kręcidło
0
Jest jeszcze Halilović który jest materiałem na klasowego piłkarza. Sandro i Samper są jeszcze młodzi a Samper także zapowiada się na dobrego defensywnego pomocnika
0
ale macie problem kto wam mecz komentuje... Ja mam cyfrowy polsat to co ja mam powiedzieć
0
http://www.livescore.com/soccer/intl/club-friendlies/gimnastic-vs-sevilla/1-1818715/ Deulofeu strzela w sparingu
2
Nie plotki tylko tłumaczy newsy zagranicznych gazet.
2
Oficjalne konto Munira na facebooku od wczoraj powiększyło się o 30 tysięcy fanów :P jak odświeżam jego konto to co 3-4 sekundy dochodzą średnio 4 osoby
0
Dzięki Ci bardzo
0
dajcie jakiś polski stream żeby się nie zacinał do meczu Live city
1
dlatego najlepszy jest ps albo xbox
0
A Deulofeu dlaczego nie gra
3
On i Munir mają po 19 lat
0
Ktoś się orientuje o której mniej więcej Bolt będzie biegał?
0
Sorki :) źle zrozumiałem bo sugerowałem się na Yohung :)
0
Albo jakaś dziwna prowokacja albo jesteś nieogarnięty