kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta czyli jednak.. słuszny spalony
0
@Hosh Ty lepiej odpowiedz @Mitch_Atleta
0
Kto w ogóle siedzial na Varze?
0
@Hosh w takim razie musiało nastąpić nadepniecie, a z tej kamery tego nadepniecia nie widać
2
@barcelonaLM jak z tego ujęcia spalony jak to noga Aguarda
27
To są jaja
1
Wystep Lamine z Celta pod znakiem zapytania. Mając na uwadze że czeka nas ciężki wyjazd do Vigo po przerwie na reprezentacje zaraz może się okazać że z przewagi na którą tak pracowaliśmy może juz nic nie zostać.
5
No w sumie prawdę powiedział
7
Ale Wy się uwzieliscie na tego Penie Też Wam ładnie na łeb siada. Gdyby nie on dzisiaj byśmy wracali do Barcelony z wiekszym bagazem bramek, przy bramce praktycznie bez szans, dokładny techniczny strzał poza zasięgiem bramkarza o takich gabarytach.
0
Rządowi niech się trochę nacieszą. Bo z jednym Rudigerem w obronie to po lidze byłoby już w kwietniu
0
@nightwishygt beż przesady, piłka dwa metry od niego leciała
20
Kounde dzisiaj bardzo słaby mecz
0
Flick chyba już widział tego spalonego bo ostra dyskusja z sędzia
3
Jeśli jakimś cudem to jest stopa Lewego, no to zawodnik Sociedad musiał tutaj nadepnąć na buta Lewego bo stopa Aguerda idzie w bok a Lewego do przodu
0
Te linie z Varu powinni w kolorach dawać wtedy by było czarno na białym czy to stopa Lewego czy wymaginowana? Lewy ma żółty but wiec byłoby wiadomo kogo to stopa
2
Labogi nie da się słuchać
1
@Hosh no jak nie? Zobacz sobie cały kadr
5
Ależ ta powtórka jest zakłamana. Przecież Lewy faktycznie miał dużo dalej tą nogę
1
Skąd oni ten czubek buta wzięli?
0
@Poversky1000 kogo stopa? Przecież to zawodnika Sociedad
9
https://x.com/ManagingBarca/status/1855706724767867348
Gdzie tu spalony??? Matko jedyna jaki wał
2
Czekamy na linie. Jaja będą jak nie pokażą
0
Może to kolano?
0
W końcu wzięliśmy przykład z Realu i oszczędzamy na kadrę
1
W dzisiejszym meczu Jagielonii z Rakowem od pierwszej minuty na boisko wybiegło tylko 4 Polaków w tym dwóch bramkarzy. To jest jakiś dramat. I jak my mamy być silną reprezentacją?
0
Czyli Fati jest już skończony. Ale co zrobił dobre wrażenie w presezonie to jego
3
A w komentarzach pod programem Stanowski&Mazurek pozytywne komentarze na temat Tarczynskiego i naśmiewanie się z Tuska. Widać jakich widzów ma Kanal Zero..
3
@tbas no ta już bo Czarnek będzie kandydatem. Jak on będzie kandydatem to PiS oddaje walkę o prezydenture bez walki
3
Fort nie leci do San Sebastian. No to miejmy nadzieję że Cubarsi będzie zdolny do gry
3
Gigantyczna sensacja