3

@VamosRakieta czyli jednak.. słuszny spalony

0

@Hosh Ty lepiej odpowiedz @Mitch_Atleta

0

Kto w ogóle siedzial na Varze?

0

@Hosh w takim razie musiało nastąpić nadepniecie, a z tej kamery tego nadepniecia nie widać


2

@barcelonaLM jak z tego ujęcia spalony jak to noga Aguarda

27


To są jaja

1

Wystep Lamine z Celta pod znakiem zapytania. Mając na uwadze że czeka nas ciężki wyjazd do Vigo po przerwie na reprezentacje zaraz może się okazać że z przewagi na którą tak pracowaliśmy może juz nic nie zostać.

5


No w sumie prawdę powiedział

7

Ale Wy się uwzieliscie na tego Penie Też Wam ładnie na łeb siada. Gdyby nie on dzisiaj byśmy wracali do Barcelony z wiekszym bagazem bramek, przy bramce praktycznie bez szans, dokładny techniczny strzał poza zasięgiem bramkarza o takich gabarytach.

0

Rządowi niech się trochę nacieszą. Bo z jednym Rudigerem w obronie to po lidze byłoby już w kwietniu

0

@nightwishygt beż przesady, piłka dwa metry od niego leciała

20

Kounde dzisiaj bardzo słaby mecz

0

Flick chyba już widział tego spalonego bo ostra dyskusja z sędzia

3


Jeśli jakimś cudem to jest stopa Lewego, no to zawodnik Sociedad musiał tutaj nadepnąć na buta Lewego bo stopa Aguerda idzie w bok a Lewego do przodu

0

Te linie z Varu powinni w kolorach dawać wtedy by było czarno na białym czy to stopa Lewego czy wymaginowana? Lewy ma żółty but wiec byłoby wiadomo kogo to stopa

2

Labogi nie da się słuchać

1

@Hosh no jak nie? Zobacz sobie cały kadr

5


Ależ ta powtórka jest zakłamana. Przecież Lewy faktycznie miał dużo dalej tą nogę

1

Skąd oni ten czubek buta wzięli?

0

@Poversky1000 kogo stopa? Przecież to zawodnika Sociedad

9

https://x.com/ManagingBarca/status/1855706724767867348
Gdzie tu spalony??? Matko jedyna jaki wał

2

Czekamy na linie. Jaja będą jak nie pokażą

0

Może to kolano?

0

W końcu wzięliśmy przykład z Realu i oszczędzamy na kadrę

1

W dzisiejszym meczu Jagielonii z Rakowem od pierwszej minuty na boisko wybiegło tylko 4 Polaków w tym dwóch bramkarzy. To jest jakiś dramat. I jak my mamy być silną reprezentacją?

0

Czyli Fati jest już skończony. Ale co zrobił dobre wrażenie w presezonie to jego

3

A w komentarzach pod programem Stanowski&Mazurek pozytywne komentarze na temat Tarczynskiego i naśmiewanie się z Tuska. Widać jakich widzów ma Kanal Zero..

3

@tbas no ta już bo Czarnek będzie kandydatem. Jak on będzie kandydatem to PiS oddaje walkę o prezydenture bez walki

3

Fort nie leci do San Sebastian. No to miejmy nadzieję że Cubarsi będzie zdolny do gry

3

Gigantyczna sensacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?