0

@Peniu a według mnie Kounde był dzisiaj naszym najgorszym zawodnikiem i żeby nie było nie mówię że zagrał słaby mecz ale od niego po tym sezonie możemy oczekiwać trochę lepszej gry, szczegolnie pierwsza połowa mocno średnia w jego wykonaniu

1

@Jakchcesz ale z tą raboną już przesadził

3

Bedzie kontrowersyjną opinią jeśli powiem że Lewy dzisiaj zagrał słaby mecz czy zostanę zjechany że inny mecz oglądałem?

0

@Culer9002 Robi to w sobotę

0

Dobra nie cieszmy się tak. W sobotę jest kolejną robota do wykonania

1

Pierwsza połowa pokazała jak tej drużynie potrzebny jest Araujo

1

Ale śmietankowym morale wzrosły po pokonaniu wczoraj słabiutkiej Borussi. Po Celcie obsrani że dostaną od nas manite. A dzisiaj że Bayern to poziom średniej drużyny La Ligi i że się po nas przejadą w sobotę jak zagramy tak wysoko ustawioną linią obrony. Niesamowite jak jeden mecz może zakłamać rzeczywistość.

0

@Coutinho007 Po dzisiejszym meczu Fermin. Nie ma co zmieniać jak działało

0

To jest mój kapitan nie jakiś Dzbandele

0

Rapha, Cubarsi i Yamal to moje top 3 na tą chwilę tego meczu. Casado gdyby nie ta groźna strata też by się w niej znalazł

0

Yamal gra genialny mecz, ale czasami brazylijska samba włącza mu się za mocno

1

I pomyśleć że duża większość kwestionowała wybór Fermina do pierwszej 11 przed meczem. Partidazo Mistrza Olimpijskiego

0

Na plus prawie wszyscy w tym nawet Balde
Najgorszy na razie chyba Kounde

0

@Odcinkowy tak ale dzisiaj to jest jeszcze poziom wyżej

0

Co Cubarsi dzisiaj gra to nie mam pytań

0

@tbas rzucać młodego na tak głęboka wodę? Fermin jednak tych wielkich meczy już kilka rozegrał

0

Obrona Bayernu na papierze nie wygląda zbyt dobrze. Tutaj dzisiaj będzie wysoki wynik. Stawiam 3-2 dla Barcy

0

@tbas a kogo byś wystawil w jego miejsce, który pomagałby w defensywie Frenkie?

0

@Rastafarnianin Gavi dzisiaj nie zagra

0

Pięknie jest Fermin. Liczę na brameczke. A Frenkie to się do tarcia chrzanu nadaje. Sprzedać i zapomnieć

0

@kiper09 za Balde?

4


Grzejemyy

1

@Pawel13sz to było oczywiste, zaraz pewnie padnie informacja ze Kounde zagra od pierwszej minuty

7


Alonso..

0

Na canal blaugrana na tiktoku transmisja na żywo z tego co się dzieje się na Monjuic

51


Wybiła godzina 0
Flick wskazującego na Gaviego niczym generał wskazującego na swojego żołnierza z krótkim przekazem " To już czas na Ciebie"

0

@Who_you_mam Problem w tym że Pena jest tym 1 w chwili obecnej

7

@Patryk1899 a co Fermin gra słabo? Przecież on pod koniec zeszłego sezonu był jednym z lepszym jak nie najlepszym zawodnikiem Barcelony

0

@Derean z kim Krecidlo komentuje?

0

@vangoor mecz z Realem jest dużo ważniejszy raz to prestiż spotkania dwa to że gramy z odwiecznym rywalem a trzy że 6 punktów dawałoby już pewien komfort i odhaczony mecz na Bernabeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?