kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peniu a według mnie Kounde był dzisiaj naszym najgorszym zawodnikiem i żeby nie było nie mówię że zagrał słaby mecz ale od niego po tym sezonie możemy oczekiwać trochę lepszej gry, szczegolnie pierwsza połowa mocno średnia w jego wykonaniu
1
@Jakchcesz ale z tą raboną już przesadził
3
Bedzie kontrowersyjną opinią jeśli powiem że Lewy dzisiaj zagrał słaby mecz czy zostanę zjechany że inny mecz oglądałem?
0
@Culer9002 Robi to w sobotę
0
Dobra nie cieszmy się tak. W sobotę jest kolejną robota do wykonania
1
Pierwsza połowa pokazała jak tej drużynie potrzebny jest Araujo
1
Ale śmietankowym morale wzrosły po pokonaniu wczoraj słabiutkiej Borussi. Po Celcie obsrani że dostaną od nas manite. A dzisiaj że Bayern to poziom średniej drużyny La Ligi i że się po nas przejadą w sobotę jak zagramy tak wysoko ustawioną linią obrony. Niesamowite jak jeden mecz może zakłamać rzeczywistość.
0
@Coutinho007 Po dzisiejszym meczu Fermin. Nie ma co zmieniać jak działało
0
To jest mój kapitan nie jakiś Dzbandele
0
Rapha, Cubarsi i Yamal to moje top 3 na tą chwilę tego meczu. Casado gdyby nie ta groźna strata też by się w niej znalazł
0
Yamal gra genialny mecz, ale czasami brazylijska samba włącza mu się za mocno
1
I pomyśleć że duża większość kwestionowała wybór Fermina do pierwszej 11 przed meczem. Partidazo Mistrza Olimpijskiego
0
Na plus prawie wszyscy w tym nawet Balde
Najgorszy na razie chyba Kounde
0
@Odcinkowy tak ale dzisiaj to jest jeszcze poziom wyżej
0
Co Cubarsi dzisiaj gra to nie mam pytań
0
@tbas rzucać młodego na tak głęboka wodę? Fermin jednak tych wielkich meczy już kilka rozegrał
0
Obrona Bayernu na papierze nie wygląda zbyt dobrze. Tutaj dzisiaj będzie wysoki wynik. Stawiam 3-2 dla Barcy
0
@tbas a kogo byś wystawil w jego miejsce, który pomagałby w defensywie Frenkie?
0
@Rastafarnianin Gavi dzisiaj nie zagra
0
Pięknie jest Fermin. Liczę na brameczke. A Frenkie to się do tarcia chrzanu nadaje. Sprzedać i zapomnieć
0
@kiper09 za Balde?
4
Grzejemyy
1
@Pawel13sz to było oczywiste, zaraz pewnie padnie informacja ze Kounde zagra od pierwszej minuty
7
Alonso..
0
Na canal blaugrana na tiktoku transmisja na żywo z tego co się dzieje się na Monjuic
51
Wybiła godzina 0
Flick wskazującego na Gaviego niczym generał wskazującego na swojego żołnierza z krótkim przekazem " To już czas na Ciebie"
0
@Who_you_mam Problem w tym że Pena jest tym 1 w chwili obecnej
7
@Patryk1899 a co Fermin gra słabo? Przecież on pod koniec zeszłego sezonu był jednym z lepszym jak nie najlepszym zawodnikiem Barcelony
0
@Derean z kim Krecidlo komentuje?
0
@vangoor mecz z Realem jest dużo ważniejszy raz to prestiż spotkania dwa to że gramy z odwiecznym rywalem a trzy że 6 punktów dawałoby już pewien komfort i odhaczony mecz na Bernabeu