0

@Criss18Barca a skąd mogl wiedzieć że chodzi mu o mecz oficjalny? napisałeś tylko że szkoda że Messi nigdy nie grał w Polsce co nie jest prawdą. W takim razie po prostu nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi.

0

@Eto'o9 R10 Był Leo i był Neymar. Wiem bo byłem na tym meczu

0

Jakie jest Wasze TOP 5 najlepszych indywidualnych występów piłkarzy Barcelony XXI wieku?
Na pewno wystep Xaviego z Realem w pamiętnym meczu wygranym 6-2 na Bernabeu w 2009 roku, Ronaldinho z Realem 3-0 na Bernabeu z 2004 roku, Messi z Realem w półfinale LM na Bernabeu w 2011 roku, Messi z Arsenalem w 2010 roku i Messi z Leverkusen z 2012 roku.
Coś byście dodali?

0

Co ten Scaloni za zmiany robi?
Najpierw boczny obrońca za ofesywnego pomocnika, a teraz środkowy obrońca za środkowego pomocnika

0

@Elnuum na Signal czy Bernabeu?

3

@Marian_Pazdzioch jak lekarze mają do mnie osobiście dzwonić żeby umówić się na wizytę to również na Hołownie

0

@marcin62 Ta akcja na zawsze zostanie w pamięci, szkoda tylko że Messi tego nie skończył a Luis, ale i tak kosmiczna akcja

0

@vangoor sigma już była młodzieżowym słowem roku bodajże, chyba że drugie miejsce miało

0

Gdzie jest to pożegnanie Iniesty? W Barcelonie?

5


Spoiler dzisiejszego odcinka 1 z 10

7


To ja się nie dziwię że nasi grali jak panienki pod batutą tego Pana

0

Zawsze wchodze w artykuł który jest aktualizowany gdy jakiś zawodnik dozna urazu. W przypadku Ferrana tak nie jest, zastanawiam się dlaczego..

1

@Kengo Xavi nie lubi tego

40


Byle tylko z kadr wszyscy wrócili zdrowi

1

@BORO_12 bo to elektryk i czasami mu odłącza prąd jak niegdyś Lengletowi

1

@Damian11 5 do odstrzału Garcia
Potem dopiero Fati, w którym jeszcze iskierka nadziei się tli

0

Yamal drugi mecz z rzędu bez gola i asysty. Czas chyba poważnie zastanowić się nad jego przydatnością do zespołu.

4

Najgorsze jest zarazem pozytywne
Ferran wiemy jak wygląda
A słaba dyspozycja Peni oznacza że szybciej między słupkami zobaczymy Szczęsnego

1

Oby to był ostatni mecz w którym oglądamy Ferrana w podstawowym składzie. Po przerwie wrócą Olmo, Gavi i Fermin więc miejmy nadzieję że Flick przyspawa go do ławki

0

W przypadku Ter Stegena to też nie Pino był zamieszany w kontuzje Niemca? Jeśli tak to chłop ma pecha

0

Ale Hiszpania się sypie. Dwoch z trzech najważniejszych zawodników tej reprezentacji wypada na rok

1

@Kessie w stylu Yamala

4


Yamal jest bezwzględny, robi griddy a przeciwnik wciska pauzę i wychodzi z meczu. To jest Wasz idol?

17

Fort na 6 zasłużył, spokój, opanowanie, pewność siebie, szkoda że wrzutki mizerne ale porównując go a Martina to niebo a ziemia

7


Jak myślicie? Dołączy do Barcy za rok?

2

@Pawlak1992 Adele

1

Ale ta obrona Bayernu jest rzadka. A ten Upamecano to już w ogóle

5


Pozytywnie zaskoczyła mnie wczoraj reakcja trybun na powrót Frenkiego, zwłaszcza po tym jaką porcję gwizdów otrzymał na prezentacji drużyny.

0

@ShawnC obejrzyj mecz jeszcze raz

4

@misterio szkoda że tylko rok u nas był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?