kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca a skąd mogl wiedzieć że chodzi mu o mecz oficjalny? napisałeś tylko że szkoda że Messi nigdy nie grał w Polsce co nie jest prawdą. W takim razie po prostu nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi.
0
@Eto'o9 R10 Był Leo i był Neymar. Wiem bo byłem na tym meczu
0
Jakie jest Wasze TOP 5 najlepszych indywidualnych występów piłkarzy Barcelony XXI wieku?
Na pewno wystep Xaviego z Realem w pamiętnym meczu wygranym 6-2 na Bernabeu w 2009 roku, Ronaldinho z Realem 3-0 na Bernabeu z 2004 roku, Messi z Realem w półfinale LM na Bernabeu w 2011 roku, Messi z Arsenalem w 2010 roku i Messi z Leverkusen z 2012 roku.
Coś byście dodali?
0
Co ten Scaloni za zmiany robi?
Najpierw boczny obrońca za ofesywnego pomocnika, a teraz środkowy obrońca za środkowego pomocnika
0
@Elnuum na Signal czy Bernabeu?
3
@Marian_Pazdzioch jak lekarze mają do mnie osobiście dzwonić żeby umówić się na wizytę to również na Hołownie
0
@marcin62 Ta akcja na zawsze zostanie w pamięci, szkoda tylko że Messi tego nie skończył a Luis, ale i tak kosmiczna akcja
0
@vangoor sigma już była młodzieżowym słowem roku bodajże, chyba że drugie miejsce miało
0
Gdzie jest to pożegnanie Iniesty? W Barcelonie?
5
Spoiler dzisiejszego odcinka 1 z 10
7
To ja się nie dziwię że nasi grali jak panienki pod batutą tego Pana
0
Zawsze wchodze w artykuł który jest aktualizowany gdy jakiś zawodnik dozna urazu. W przypadku Ferrana tak nie jest, zastanawiam się dlaczego..
1
@Kengo Xavi nie lubi tego
40
Byle tylko z kadr wszyscy wrócili zdrowi
1
@BORO_12 bo to elektryk i czasami mu odłącza prąd jak niegdyś Lengletowi
1
@Damian11 5 do odstrzału Garcia
Potem dopiero Fati, w którym jeszcze iskierka nadziei się tli
0
Yamal drugi mecz z rzędu bez gola i asysty. Czas chyba poważnie zastanowić się nad jego przydatnością do zespołu.
4
Najgorsze jest zarazem pozytywne
Ferran wiemy jak wygląda
A słaba dyspozycja Peni oznacza że szybciej między słupkami zobaczymy Szczęsnego
1
Oby to był ostatni mecz w którym oglądamy Ferrana w podstawowym składzie. Po przerwie wrócą Olmo, Gavi i Fermin więc miejmy nadzieję że Flick przyspawa go do ławki
0
W przypadku Ter Stegena to też nie Pino był zamieszany w kontuzje Niemca? Jeśli tak to chłop ma pecha
0
Ale Hiszpania się sypie. Dwoch z trzech najważniejszych zawodników tej reprezentacji wypada na rok
1
@Kessie w stylu Yamala
4
Yamal jest bezwzględny, robi griddy a przeciwnik wciska pauzę i wychodzi z meczu. To jest Wasz idol?
17
Fort na 6 zasłużył, spokój, opanowanie, pewność siebie, szkoda że wrzutki mizerne ale porównując go a Martina to niebo a ziemia
7
Jak myślicie? Dołączy do Barcy za rok?
2
@Pawlak1992 Adele
1
Ale ta obrona Bayernu jest rzadka. A ten Upamecano to już w ogóle
5
Pozytywnie zaskoczyła mnie wczoraj reakcja trybun na powrót Frenkiego, zwłaszcza po tym jaką porcję gwizdów otrzymał na prezentacji drużyny.
0
@ShawnC obejrzyj mecz jeszcze raz
4
@misterio szkoda że tylko rok u nas był