kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Yamal ma czasami te strzały jak Vinicius z pierwszego sezonu. Podobna sytuacja w finale Euro co podał bramkarzowi w takiej sytuacji
0
@preemo ten rożny?
6
Ależ się smutno patrzy na tak słabego Ansu, który odstaje niestety od reszty kolegów
3
15 minut Fatiego dobre, ale potem już tragedia niestety
0
@Smixu Araujo jest zaraz za Ter Stegenen
1
Duecik na dzisiaj
2
Fati i Lamine razem na boisko. Gdyby nie kontuzja Ansu mógłby być to zabójczy duet. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj wyglądało
0
Ansu dzisiaj z bramka
0
Ansu na rozgrzewce. Eric chyba nie będzie gotowy do gry
0
@ObiektywnyKibic121 oby Ansu
0
Ale się jaram
On wraca
16
Tak będzie dzisiaj
2
Mam nadzieję że któryś z dwójki Frenkie lub Olmo będą gotowi zagrać od 1 minuty w meczu z Realem i Bayenem bo Eric to tykająca bomba
1
Albo to była zasłona dymna z tym przeciążeniem albo Yamal dzisiaj gra z ryzykiem urazy przed arcyważnym tygodniem. Jak wypadnie dzisiaj to pojadę osobiście wpierniczyć Flickowi.
1
@HypeR i 4 więcej od Bellinghama
0
Ależ Celta pięknie gra
0
5 asysta Minguezy w sezonie
0
@tomek8756 oglądam Brazylię i też jest irytujący:)
1
Iglesias wygląda bardzo solidnie
1
Mingueza jest dzisiaj pierwszy do zmiany
2
Mozna wyłączyć
..
2
Celta już dwie setki zmarnowane i to przez tego samego zawodnika
0
Tam nie było spalonego. Wystarczyłoby podać do kolegi i Celta prowadziłby 1-0
0
Czyli po słowach Flicka można wnioskować że wyjdziemy jutro w następującym zestawieniu Pena-Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde-Casado-Frenkie*-Pedri-Yamal-Lewy- Raphinha
Jedyną niewiadomą wydaje się być obecność De Jonga sądząc po tym że Holender ponoć odczuwa jakiś dyskomfort..
7
@FanBarcy22 odwala w każdym meczu
5
Jestem ciekawy formy Fermina po kontuzji. Po igrzyskach na boisku wygladal bardzo ociężale, ewidentnie było widać zmeczenie bardzo długim sezonem. Mam nadzieję że wypoczął i będzie wartością dodatnią naszej drużyny.
0
Kompletnie wyleciało mi z głowy że mamy gotowego do gry Frenkiego, szukałem kogoś kto może zagrać obok Casado i Pedriego w pomocy w meczu z Sevilla i teraz mi się przypomniało przecież że Holender jest już zdrowy. Aż strach pomyśleć co to będzie jak wróci Olmo z Gavim i do tego jeszcze Fermin. Ależ będziemy mieli przesyt w pomocy, a czteroma pomocnikami przy takiej formie Raphinhi chyba nie będziemy grać.
1
@Comentateiro no dokładnie a wcześniej to co robił Tusk z ekipą, czyli razem 17 lat, musiało to odcisnąć swoje piętno na umyśle, zdecydowanie
4
@Pawlak1992 oczywiście że Konfa z kaczorem i spółka. Tusk prędzej czy później zrujnuje nasz kraj
0
Czyżby szansa dla Fatiego przy nieobecności Yamala i Ferrana czy jednak Victor? Chyba że Fermin lub Olmo będą już gotowi zagrać od początku w co wątpię