2

Yamal ma czasami te strzały jak Vinicius z pierwszego sezonu. Podobna sytuacja w finale Euro co podał bramkarzowi w takiej sytuacji

0

@preemo ten rożny?

6

Ależ się smutno patrzy na tak słabego Ansu, który odstaje niestety od reszty kolegów

3

15 minut Fatiego dobre, ale potem już tragedia niestety

0

@Smixu Araujo jest zaraz za Ter Stegenen

1


Duecik na dzisiaj

2

Fati i Lamine razem na boisko. Gdyby nie kontuzja Ansu mógłby być to zabójczy duet. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj wyglądało

0

Ansu dzisiaj z bramka

0

Ansu na rozgrzewce. Eric chyba nie będzie gotowy do gry

0

0

Ale się jaram
On wraca

16


Tak będzie dzisiaj

2

Mam nadzieję że któryś z dwójki Frenkie lub Olmo będą gotowi zagrać od 1 minuty w meczu z Realem i Bayenem bo Eric to tykająca bomba

1

Albo to była zasłona dymna z tym przeciążeniem albo Yamal dzisiaj gra z ryzykiem urazy przed arcyważnym tygodniem. Jak wypadnie dzisiaj to pojadę osobiście wpierniczyć Flickowi.

1

@HypeR i 4 więcej od Bellinghama

0

Ależ Celta pięknie gra

0

5 asysta Minguezy w sezonie

0

@tomek8756 oglądam Brazylię i też jest irytujący:)

1

Iglesias wygląda bardzo solidnie

1

Mingueza jest dzisiaj pierwszy do zmiany

2

Mozna wyłączyć
..

2

Celta już dwie setki zmarnowane i to przez tego samego zawodnika

0

Tam nie było spalonego. Wystarczyłoby podać do kolegi i Celta prowadziłby 1-0

0

Czyli po słowach Flicka można wnioskować że wyjdziemy jutro w następującym zestawieniu Pena-Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde-Casado-Frenkie*-Pedri-Yamal-Lewy- Raphinha
Jedyną niewiadomą wydaje się być obecność De Jonga sądząc po tym że Holender ponoć odczuwa jakiś dyskomfort..

7

@FanBarcy22 odwala w każdym meczu

5

Jestem ciekawy formy Fermina po kontuzji. Po igrzyskach na boisku wygladal bardzo ociężale, ewidentnie było widać zmeczenie bardzo długim sezonem. Mam nadzieję że wypoczął i będzie wartością dodatnią naszej drużyny.

0

Kompletnie wyleciało mi z głowy że mamy gotowego do gry Frenkiego, szukałem kogoś kto może zagrać obok Casado i Pedriego w pomocy w meczu z Sevilla i teraz mi się przypomniało przecież że Holender jest już zdrowy. Aż strach pomyśleć co to będzie jak wróci Olmo z Gavim i do tego jeszcze Fermin. Ależ będziemy mieli przesyt w pomocy, a czteroma pomocnikami przy takiej formie Raphinhi chyba nie będziemy grać.

1

@Comentateiro no dokładnie a wcześniej to co robił Tusk z ekipą, czyli razem 17 lat, musiało to odcisnąć swoje piętno na umyśle, zdecydowanie

4

@Pawlak1992 oczywiście że Konfa z kaczorem i spółka. Tusk prędzej czy później zrujnuje nasz kraj

0

Czyżby szansa dla Fatiego przy nieobecności Yamala i Ferrana czy jednak Victor? Chyba że Fermin lub Olmo będą już gotowi zagrać od początku w co wątpię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?