O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

By mod: Ban!

0

podoba mi sie jego styl gry

0

Jak ktoś mi bedzie mówił że mieliśmy dużo szczęścia to mu przyznam rację bez wahania. Nie bede sie z nim kłócił.

0

Adamix już sie nie kompromituj :)

0

brawo henryk !!!!!

Zobacz wszystkie

0

jak chce sie Klaas zmarnować to wybrał odpowiedni klub

0

Ja przez pierwsze 20 min sobie mogłem pooglądać Gran Derbi jako obrazki ;/ Później znalazłem jakiś kanał w słabszej jakość rabo_man i już sie nie przycinało... na szczęście.

Victor uratował nam dupe w pierwszej połowie broniąc strzał Drenthe. Gdyby padł gol byłoby nieciekawie.

0

ja czekam na cały mecz do pobrania z komentrzem PL

0

Wylosują Arsenal

0

Po 3. golu powinien zdjąć Messiego z boiska, przewaga już była duża, Messi nie grał meczu życia to po co było ryzykować kontuzję ?ale na szczęście nikt go ostro nie sfaulował

no właśnie Messi był prawie niewidoczny i niepomocny a mimo to Barca potrafiła wygrać wysoko z silnym rywalem, to chyba oznacza ze Barca nie jest aż tak bardzo uzależniona od Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?