Ja przez pierwsze 20 min sobie mogłem pooglądać Gran Derbi jako obrazki ;/ Później znalazłem jakiś kanał w słabszej jakość rabo_man i już sie nie przycinało... na szczęście.
Victor uratował nam dupe w pierwszej połowie broniąc strzał Drenthe. Gdyby padł gol byłoby nieciekawie.
Po 3. golu powinien zdjąć Messiego z boiska, przewaga już była duża, Messi nie grał meczu życia to po co było ryzykować kontuzję ?ale na szczęście nikt go ostro nie sfaulował
no właśnie Messi był prawie niewidoczny i niepomocny a mimo to Barca potrafiła wygrać wysoko z silnym rywalem, to chyba oznacza ze Barca nie jest aż tak bardzo uzależniona od Messiego
Komentarze
0
By mod: Ban!
0
podoba mi sie jego styl gry
0
Jak ktoś mi bedzie mówił że mieliśmy dużo szczęścia to mu przyznam rację bez wahania. Nie bede sie z nim kłócił.
0
Adamix już sie nie kompromituj :)
0
brawo henryk !!!!!
0
jak chce sie Klaas zmarnować to wybrał odpowiedni klub
0
Ja przez pierwsze 20 min sobie mogłem pooglądać Gran Derbi jako obrazki ;/ Później znalazłem jakiś kanał w słabszej jakość rabo_man i już sie nie przycinało... na szczęście.
Victor uratował nam dupe w pierwszej połowie broniąc strzał Drenthe. Gdyby padł gol byłoby nieciekawie.
0
ja czekam na cały mecz do pobrania z komentrzem PL
0
Wylosują Arsenal
0
Po 3. golu powinien zdjąć Messiego z boiska, przewaga już była duża, Messi nie grał meczu życia to po co było ryzykować kontuzję ?ale na szczęście nikt go ostro nie sfaulował
no właśnie Messi był prawie niewidoczny i niepomocny a mimo to Barca potrafiła wygrać wysoko z silnym rywalem, to chyba oznacza ze Barca nie jest aż tak bardzo uzależniona od Messiego