0

By mod: Ban!

0

podoba mi sie jego styl gry

0

Jak ktoś mi bedzie mówił że mieliśmy dużo szczęścia to mu przyznam rację bez wahania. Nie bede sie z nim kłócił.

0

Adamix już sie nie kompromituj :)

0

brawo henryk !!!!!

0

Lyon ;/ ale rzadziaki ;/ a później bedą mówić że ze słabymi graliśmy i przeszliśmy

0

ja czekam na cały mecz do pobrania z komentrzem PL

0

Ja przez pierwsze 20 min sobie mogłem pooglądać Gran Derbi jako obrazki ;/ Później znalazłem jakiś kanał w słabszej jakość rabo_man i już sie nie przycinało... na szczęście.

Victor uratował nam dupe w pierwszej połowie broniąc strzał Drenthe. Gdyby padł gol byłoby nieciekawie.

0

Visca el Barca !!!!!!!

0

Wylosują Arsenal

0

ale brama !

0

mi najlepiej chodzi na tym kanale justin.tv/rambo_es, jakość mi odpowiada 0 przycinania

0

Tottenham pregrywał mecz za meczem a przyszedł nowy trener i od razu wygrali w pierwszym meczu. Oby tak samo nie było z Realem.

0

myśle że tym składem z tych zawodników jakich tu mamy możemy spokojnie wygrać z Szachtarem

0

Po 3. golu powinien zdjąć Messiego z boiska, przewaga już była duża, Messi nie grał meczu życia to po co było ryzykować kontuzję ?ale na szczęście nikt go ostro nie sfaulował

no właśnie Messi był prawie niewidoczny i niepomocny a mimo to Barca potrafiła wygrać wysoko z silnym rywalem, to chyba oznacza ze Barca nie jest aż tak bardzo uzależniona od Messiego

0

teraz już nikt nie powie że wygrywają wysoko tylko z rzadziakami :D

0

link od DeCoo najlepszy, na marginezz jest opóźnienie spore

0

w 90 min miał dobrą okazje do gola ale koło słupka piłka przeszła

0

dobra na Sport HQ nie bedzie Barcy

0

http://www.justin.tv/sport_hq to ewentualnie tutaj może gościu z C+ zapoda ale raczej wątpliwe

0

z Gol TV

0

http://www.justin.tv/mazingerzz tu powinna być transmisja

0

161. Lech

167. Wisła

226. Legia

dla ciekawych i leniwych :D

0

jak chce sie Klaas zmarnować to wybrał odpowiedni klub

0

A mi sie transmisja z GOLTV wyłączyła około 89:50 min jak Valdes wybijał piłkę z ręki i nie zobaczyłem ostatniego gola Messiego ;/ Ale nic straconego. Teraz zobacze

0

Henry zagrał dobry mecz tylko czasami przy strzałach mógłby uderzyć troche mocniej. Bo on tak technicznie zawsze uderza a jeszcze jakby z kopyta troche dał to strzelał by więcej goli.

Piękny mecz

0

Nową planetę we wszechświecie odkrył :P

0

być może celował ale jak dla mnie to nie trafił :D

0

neostrada bedzie sie zacinać do konca roku bo jest przeciążenie i linie rozbudowują więc ja już sobie moge pomarzyc o oglądaniu meczów Barcy w Lidze Mistrzów do konca roku(bo przyznaje sie że na lige nie mam czasu za bardzo a w tygodniu wieczorem mam czas)

0

jego sie nie da zastąpić nikim innym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?