kamil131
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
By mod: Ban!
0
podoba mi sie jego styl gry
0
Jak ktoś mi bedzie mówił że mieliśmy dużo szczęścia to mu przyznam rację bez wahania. Nie bede sie z nim kłócił.
0
Adamix już sie nie kompromituj :)
0
brawo henryk !!!!!
0
Lyon ;/ ale rzadziaki ;/ a później bedą mówić że ze słabymi graliśmy i przeszliśmy
0
ja czekam na cały mecz do pobrania z komentrzem PL
0
Ja przez pierwsze 20 min sobie mogłem pooglądać Gran Derbi jako obrazki ;/ Później znalazłem jakiś kanał w słabszej jakość rabo_man i już sie nie przycinało... na szczęście.
Victor uratował nam dupe w pierwszej połowie broniąc strzał Drenthe. Gdyby padł gol byłoby nieciekawie.
0
Visca el Barca !!!!!!!
0
Wylosują Arsenal
0
ale brama !
0
mi najlepiej chodzi na tym kanale justin.tv/rambo_es, jakość mi odpowiada 0 przycinania
0
Tottenham pregrywał mecz za meczem a przyszedł nowy trener i od razu wygrali w pierwszym meczu. Oby tak samo nie było z Realem.
0
myśle że tym składem z tych zawodników jakich tu mamy możemy spokojnie wygrać z Szachtarem
0
Po 3. golu powinien zdjąć Messiego z boiska, przewaga już była duża, Messi nie grał meczu życia to po co było ryzykować kontuzję ?ale na szczęście nikt go ostro nie sfaulował
no właśnie Messi był prawie niewidoczny i niepomocny a mimo to Barca potrafiła wygrać wysoko z silnym rywalem, to chyba oznacza ze Barca nie jest aż tak bardzo uzależniona od Messiego
0
teraz już nikt nie powie że wygrywają wysoko tylko z rzadziakami :D
0
link od DeCoo najlepszy, na marginezz jest opóźnienie spore
0
w 90 min miał dobrą okazje do gola ale koło słupka piłka przeszła
0
dobra na Sport HQ nie bedzie Barcy
0
http://www.justin.tv/sport_hq to ewentualnie tutaj może gościu z C+ zapoda ale raczej wątpliwe
0
z Gol TV
0
http://www.justin.tv/mazingerzz tu powinna być transmisja
0
161. Lech
167. Wisła
226. Legia
dla ciekawych i leniwych :D
0
jak chce sie Klaas zmarnować to wybrał odpowiedni klub
0
A mi sie transmisja z GOLTV wyłączyła około 89:50 min jak Valdes wybijał piłkę z ręki i nie zobaczyłem ostatniego gola Messiego ;/ Ale nic straconego. Teraz zobacze
0
Henry zagrał dobry mecz tylko czasami przy strzałach mógłby uderzyć troche mocniej. Bo on tak technicznie zawsze uderza a jeszcze jakby z kopyta troche dał to strzelał by więcej goli.
Piękny mecz
0
Nową planetę we wszechświecie odkrył :P
0
być może celował ale jak dla mnie to nie trafił :D
0
neostrada bedzie sie zacinać do konca roku bo jest przeciążenie i linie rozbudowują więc ja już sobie moge pomarzyc o oglądaniu meczów Barcy w Lidze Mistrzów do konca roku(bo przyznaje sie że na lige nie mam czasu za bardzo a w tygodniu wieczorem mam czas)
0
jego sie nie da zastąpić nikim innym