0

Już odpaliłem flash geta i ściągam :P

0

ale znowu straciliśmy bramkę ;/

ostatni mecz jaki pamiętam bez straconej bramki to chyba z Wisłą 4-0 ;/

0

"którzy ich zdaniem zbyt entuzjastycznie świętowali zwycięstwo po wygranych derbach"

co to już sie nie wolno cieszyć ?

" To był smutny dzień, nie tylko dla Espanyolu i futbolu, ale dla wszystkich" jak przegrali to im było smutno wiadomo, to przez to inni sie nie mogli cieszyć ? joke

0

o co chodzi z tą 100 minutą ? bo nie kpw za bardzo

oglądałem tylko pierwszą połowe

0

[zaack] chyba nie oglądałeś meczy Barcy :P

0

Barca, Bayern, Marsylia, Dynamo Kijów

o ile z każdego koszyka po 1 bo nie wiem jak to jest

0

każdemu klubowi zdarza sie gorszy dzien, wczoraj trafiło na Barcę a wisła świetnie gra na swoim o czym sie już przekonaliśmy, Barca miał swoje szanse i nie mieli szczęścia

nie czytałem tych wszystkich komentów ale nie panikujcie, każdy klub musi przegrać żeby sie nauczyć

0

Lepiej nie lekceważyć Wisły

Po tym co zrobiła z Beitarem na własnym stadionie mimo ze to średniak to nie można już mówić ze sie wygrało. To że przejdą to jest pewne na 100 % ale nie koniecznie musi być łatwo w Krakowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?