kamil295
Dołączył/a: sierpień 2019
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb Ale Tannenhill i remis. {ierwszy mecz w Divisional Round i od razu ciekawie będzie do samego końca. Oby tak dalej :)
1
ale interception teraz :)
1
@fart póki co mądrzejsza gra Bengals
1
@budel17 nba bite, kazdy mecz po kilka linków do wyboru
1
@zadafcb Cardinals przechodzą
0
@zadafcb New Englands! Cięzki mecz, ale dadzą radę
1
@fart No wiadomo, ale nie wykorzystali. Dla mnie lepiej że Bengals przeszli dalej :)
0
@zadafcb easy win
1
@zadafcb Cincinatti i Patriots grają dalej
0
@Encore według mnie Chicago by och obroną zniszczyło.
1
@MesQueUnClub96 Peter Wright
0
@cules100pro jutro w południe ma byc. Piechota na tt napisał
0
@Krzychu1010 nie trzeba tłumaczyć. Zjechałem z Niemiec w tym roku to tylko do zwolnienia z akcyzy musiałem tłumaczyc papiery. Do przerejestrowania w starostwie nie trzeba.
1
@Arkon przez ebaya w de kupowałem. Powiem ze atmosfera mega. Mainz - Wolfsburg. Miałem miejsce zaraz nad ławką rezerwowych. Piękny widok. A w Leverkusen na Bayer - Bayern. Komplet na trybunach i jak to wszystko rykneło to masakra.
1
@Arkon Na piłce byłem w Mainz, Leverkusen, Hiedenheim, Saarbrucken, Tarnów i Nieciecza :) Kilka meczy mistrzostw świata w siatke 2014 w Krakowie i żużel w Tarnowie
1
@zadafcb tez mi sie to podoba, ze rodxiny wspolnie siadają i ogladają. Juz nie mówiąc jaką rozrywką dla rodzin jest Super Bowl
0
@AbelKabel Kowalski, gość mieszka w sąsiedniej miejscowości :)
Szkoda, że większość drużyn nie decyduje się mocniej pójść w szkolenie tylko droga na skróty i kupowanie młodych. Ale ogólnie według mniej żużel idzie w bardzo zlą stronę i kwestia kilku lat, żeby nie miał się kto ścigać
0
@Don Lucas szkoda tylko, że oprócz Janowskiego nie mają wychowanków nawet na juniorce tylko podkupują co sezon co lepszego młodego
1
@Jackazz piłkę ręczną, widziałem go kiedyś na żywo w hali
1
Powrót Cama
1
@fart rośnie z meczu na mecz
1
@zadafcb w indy to samo. Perfect weather to play ball :)
1
@Janiama Twarowski. Bramka Rooneya z derbów Manchesteru :) Bramka cudo
1
@fart po ostatnim sezonie nie spodziewalem sie ze Kyler az tak poprawi swoja gra. Gra mądrze, dokładnie, ale linie ofensywna ma dobrze zbudowaną i ma z kim grac
0
@zadafcb a no racja
1
@fart szkoda ze arizona nie utrzymala bilnasu bez porazki. Ale meczyk dobry. I oby bylo tak jak powiedzial Rogers do Murraya ze spotkają sie jeszcze w Play off. Oby w super bowl :)
0
@Encore to jest ten sezon :)
0
@Encore Ayton jest jeszcze na rookie kontrakcie. Wolnym agentem będzie od następnego sezonu i jak narazie nie mogą się dogadać z PHX. Suns nie chcą mu płacić maksa. Chcąc go zatrzymać nie będą mieli chyba wyjścia bo ktoś zaproponuje mu maks. Jeżeli dostanie to będzie to troche przepłacony zawodnik, ale takie czasy w NBA, że chcąc zatrzymać jednego z liderów trzeba przepłacać.
0
@Dembouz1899 Sławomir Sulej - Poranek Kojota :)
0
@Encore Troche duzo, ale Nuggets nie mieli za ardzo innego wyjścia