kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś mi się widzi że on jednak zostanie w Udine na jeszcze jeden rok. Chyba że City się wkurzy i wyłóży na niego z 50 baniek ale w to wątpię
0
No niestety Barca prowadzi fatalną politykę transferową . Nie potrafi nikogo kupić za około 20 milionów. To już Real Mou prowadzi lepszą politykę transferową , nie wyda na nikogo ogromnych pieniędzy. A Barca nie potrafi kupić zawodnika nie wydając na niego przynajmniej 30 milionów
0
No i media same ploty puszczają , Teraz widać przynajmniej jakie pieniądze trzeba wydać na Alexisa cały budżet transferowy Barcy na ten sezon . Nie będzie łatwo go kupić żadnemu klubowi. Udine dało cenę zaporową żeby go zatrzymać w klubie
0
Nie rozwinie sie bo będzie grzał ławę. I nie gadajcie że Pedro wygryzie . Pedro to jest mistrz świata strzela ważne bramki. Sanches w porównaniu do niego to zwykłe wielkie ZERO
0
Ludzie póki co to on miał to tylko powiedzieć . Gazeta to napisała bo musi o czymś pisać , POza tym gdyby transfer był już zaklepany to by został już ogłoszony . Jedna gazeta to napisała więc inne to podchwyciły i też piszą
0
Acha czyli znowu coś co tylko miał rzekomo powiedzieć. Ach te gazety
0
Piter_99 chyba śnisz właśnie w Barcelonie to na pewno będzie . City buduje nie złą pakę , najmniejsza szansa na sukcesy , ale pewna gra w pierwszym składzie . Zwłaszcza ze chyba Tevez odchodzi . W MU też może sobie pogra. Ale takie zainteresowanie wywinduje cenę na 40 milionów. I Udine doskonale wie ze są takie pieniądze wstanie za niego uzyskać
0
W LM już nie ma żadnej magi to biznes . Zresztą piłka nożna to już tylko biznes. Sportem była 20 lat temu , teraz to tylko wielkie pieniądze .
Szkoda że znowu żaden polski klub w niej nie zagra. Polski klub do Lm się dostanie jak Platini zrobi to co mówił. Że kluby z długami nie będą mogły grać w LM
0
Zresztą jeśli wpłynęła oferta rzędu 35 milionów to nie ma szans na kupno Sanchesa za mniej niż 35 milionów
0
Barcelona92 Wiesz że on plutł dwa tygodnie temu że chce do MU . Nie łudzi się że on jest jakimś kibicem Barcelony. On chce iść aby do lepszego klubu. Jakby poszedł do Realu to by gadał że jego życiowym marzeniem była gra w Madrycie. Poza tym on nie ma nic do gadania ma kontrakt który musi wypełnić jeśli Udine nie pozwoli mu odejść . A w interesie Udine jest by dostać za niego jak najwięcej pieniędzy . I pewnie negocjują już z 10 klubami . Poza tym gadasz że Bartra nie będzie miał kiedy grać i tak nie gra. A czy Bojan Jeffren będzie miał kiedy grać jak przyjdzie ktoś taki.
A tak poza tym to pierwszym zawodnik z trójki Rossi Sancvhes i Fabs do transferu jest Cesc . Bo jego tak naprawdę chce trener i wszyscy piłkarze . A o takim Sanchezie to pewnie nawet nie słyszeli
0
Barcelona92 ja w ogóle nie słyszałem by Barca jaką kol wiek oficjalna ofertę złożyła . Wiem aby że Inter złożył ofertę na 35 milionów i City 28 milionów+ Weiss . Cena za Sanchesa dojdzie do około 40 milionów . Za dużo chętnych i cenę wywindują do góry .
Poza tym Sanches jest najmniej potrzebny . Znowu będzie sytuacja że pomocnicy będą w obronnie grać bo brakuje obrońców . Według mnie najlepsze co Sanches by zrobił to pójść do Arsenalu . Wenger zrobił by z niego gwiazdę. A w takim City czy Barcelonie siądzie na ławcę i przestanie się rozwijać
0
Alexis nie jest potrzebny. Potrzebni są obrońcy.
Nie zdziwiłbym się gdyby Sanches negocjował z kilkoma klubami , Poza tym Barcy na niego nie stać . Udine życzy sobie za niego coś około 40 milionów.
0
DinaczClue skoro odrzucili dwie oferty City w tym jedną za ponad 30 milionów. To oczekuja bardzo dużych pieniędzy. Może w granicach 40 milionów, a więcej niż 30 baniek Barca chyba za niego nie da. A Udine oczekuje więcej bo oferty w granicach 30 już odrzucali .
0
No to skoro 35 milionów Interu. 25 milionów+ Weiss nie jest odpowiednią kwotą. To ile oni oczekują ?
0
Ciekawą ofertę Udine za Sanchesa dostał . 28 milionów i Weiss . Oferta muszę przyznać że bardzo ciekawa jeśli jest prawdziwa
0
Ciekawą ofertę Udine za Sanchesa dostał . 28 milionów i Weiss . Oferta muszę przyznać że bardzo ciekawa jeśli jest prawdziwa
0
Póki co to wszystko to wymysły prasy
0
Przeciw ten zawodnik się jeszcze rozwija i w Barcy się nie rozwinie . Ponieważ nie ędzie grał regularnie . Do Barcy powini przychodzić zawodnicy w pełni ukształtowani. Tacy nie ograni juniorzy siądą na ławcę i sobie karierę zmarnują
0
tylko pismaki wymysliły też że on do Barcy idzie i to werzycie , a że może pójść do City to już nie
0
Może spopularyzują trochę piłkę tam . Raczej będzie ciężko tam mają ten football amerykański i palanta
0
buzinga tylko że większosć klubów w LM w fazie pucharowej . Gra nie po to żeby wygrać , tylko po to żeby nie przegrać . A póki nie doszło do pokazania tej czerwonej kartki to Real sobie dobrze radził .
A geniusz Pepa będę oceniał jak poprowadzi kilka klubów z sukcesami .
0
buzinga tylko że Barca też nie wiele miała okazji . W zasadzie nie było żadnej 100 % do momentu kiedy Real dostał czerwoną kartkę. Ale wracanie do tamtego mecz już nie ma sensu on już był i tyl. A w przyszłym sezonie mogę się założyć że Real bęzie inaczej wyglądał i może być jeszcze lepszy
0
buzinga tylko pamiętaj że w półfinale ligi mistrzów real dostał szybko czerwoną kartkę . Póki nie grali w 10 to ten mecz im się układał nie zgorzej
0
piiete Nie porównuj nawet Cesca do Thiago . Bo Thiago póki co nie dorata do pięt Fabsowi . Cesc jest 3 rozgrywającym na świecie . A Thiago wielką nie wiadomą . I każdy rozsądny trener jakby miał do wyboru Cesca albo Thiago to wybierze Cesca. I też uważam że to plota jakich pełno w tym okresie
0
lukacz23 my raczej o niczym nie decydujemy :D:D. Nasza moc sprawcza w zarządzie Barcy jest znikoma , by nie powiedzieć żadna hahaha.
Cesc według mnie jest bardziej przydatny i potrzebny niż Sanches czy Rossi
0
Ci piłkarze co wymieniłeś grali w Ligach gdzie gra się dużo bardziej ostrzej niż w Hiszpanii i dlatego oni tam całkiem nie źle grają . Ale czy kontuzje ich omiają . Co jakiś czas mają bardzo poważne kontuzje Pyrzo_Barca
0
Santana10 to nie przejdzie . Wenger nie będzie inwestował w nie swojego piłkarza . Który jak zacznie grać dobrze to Barca go im zabierze
0
Inter w ogóle szaleje za Sanches dawali 35 milionów funtów za Fabsa dają 54 . Inter ma kasy na transfery w tym okienku
0
weniu5 oni się rozwinęli bo dostali możliwość gry w pierwszym składzie . A thiago na pewno nie wejdzie do pierwszego składu przynajmniej w najbliższych 2-3 latach. Poza tym nie jest pewne ze to pokolenie wychowanków Thiago, Fontas, Dos Santos będzie tak genialne jak Xavi , Iniesta..... Może być tak ze za parę lat to Barca będzie opierać drużynę na piłkarzach kupionych . Cesc jest bardziej pewny od Thiago . Z Thiago nie wiadomo co wyrośnie , a Cesc już jest wybitny
0
Arteta w Anglii gra od 10 lat prawie . David Silva też miał tak jakby podliczyć wszystko to 1 miesiąc kontuzji ,a to dopiero pierwszy jego sezon . Pogra 2 -3 sezony to przyjdą bardzo nie bezpieczne kontuzje zobaczycie . Cesc też na początku gry w Anglii nie miewał kontuzji , a trochę tam pograł i ma ciągle