0

Coś mi się widzi że on jednak zostanie w Udine na jeszcze jeden rok. Chyba że City się wkurzy i wyłóży na niego z 50 baniek ale w to wątpię

0

No niestety Barca prowadzi fatalną politykę transferową . Nie potrafi nikogo kupić za około 20 milionów. To już Real Mou prowadzi lepszą politykę transferową , nie wyda na nikogo ogromnych pieniędzy. A Barca nie potrafi kupić zawodnika nie wydając na niego przynajmniej 30 milionów

0

No i media same ploty puszczają , Teraz widać przynajmniej jakie pieniądze trzeba wydać na Alexisa cały budżet transferowy Barcy na ten sezon . Nie będzie łatwo go kupić żadnemu klubowi. Udine dało cenę zaporową żeby go zatrzymać w klubie

0

Nie rozwinie sie bo będzie grzał ławę. I nie gadajcie że Pedro wygryzie . Pedro to jest mistrz świata strzela ważne bramki. Sanches w porównaniu do niego to zwykłe wielkie ZERO

0

Ludzie póki co to on miał to tylko powiedzieć . Gazeta to napisała bo musi o czymś pisać , POza tym gdyby transfer był już zaklepany to by został już ogłoszony . Jedna gazeta to napisała więc inne to podchwyciły i też piszą

0

Acha czyli znowu coś co tylko miał rzekomo powiedzieć. Ach te gazety

0

Piter_99 chyba śnisz właśnie w Barcelonie to na pewno będzie . City buduje nie złą pakę , najmniejsza szansa na sukcesy , ale pewna gra w pierwszym składzie . Zwłaszcza ze chyba Tevez odchodzi . W MU też może sobie pogra. Ale takie zainteresowanie wywinduje cenę na 40 milionów. I Udine doskonale wie ze są takie pieniądze wstanie za niego uzyskać

0

W LM już nie ma żadnej magi to biznes . Zresztą piłka nożna to już tylko biznes. Sportem była 20 lat temu , teraz to tylko wielkie pieniądze .

Szkoda że znowu żaden polski klub w niej nie zagra. Polski klub do Lm się dostanie jak Platini zrobi to co mówił. Że kluby z długami nie będą mogły grać w LM

0

Zresztą jeśli wpłynęła oferta rzędu 35 milionów to nie ma szans na kupno Sanchesa za mniej niż 35 milionów

0

Barcelona92 Wiesz że on plutł dwa tygodnie temu że chce do MU . Nie łudzi się że on jest jakimś kibicem Barcelony. On chce iść aby do lepszego klubu. Jakby poszedł do Realu to by gadał że jego życiowym marzeniem była gra w Madrycie. Poza tym on nie ma nic do gadania ma kontrakt który musi wypełnić jeśli Udine nie pozwoli mu odejść . A w interesie Udine jest by dostać za niego jak najwięcej pieniędzy . I pewnie negocjują już z 10 klubami . Poza tym gadasz że Bartra nie będzie miał kiedy grać i tak nie gra. A czy Bojan Jeffren będzie miał kiedy grać jak przyjdzie ktoś taki.

A tak poza tym to pierwszym zawodnik z trójki Rossi Sancvhes i Fabs do transferu jest Cesc . Bo jego tak naprawdę chce trener i wszyscy piłkarze . A o takim Sanchezie to pewnie nawet nie słyszeli

0

Barcelona92 ja w ogóle nie słyszałem by Barca jaką kol wiek oficjalna ofertę złożyła . Wiem aby że Inter złożył ofertę na 35 milionów i City 28 milionów+ Weiss . Cena za Sanchesa dojdzie do około 40 milionów . Za dużo chętnych i cenę wywindują do góry .

Poza tym Sanches jest najmniej potrzebny . Znowu będzie sytuacja że pomocnicy będą w obronnie grać bo brakuje obrońców . Według mnie najlepsze co Sanches by zrobił to pójść do Arsenalu . Wenger zrobił by z niego gwiazdę. A w takim City czy Barcelonie siądzie na ławcę i przestanie się rozwijać

0

Alexis nie jest potrzebny. Potrzebni są obrońcy.

Nie zdziwiłbym się gdyby Sanches negocjował z kilkoma klubami , Poza tym Barcy na niego nie stać . Udine życzy sobie za niego coś około 40 milionów.

0

DinaczClue skoro odrzucili dwie oferty City w tym jedną za ponad 30 milionów. To oczekuja bardzo dużych pieniędzy. Może w granicach 40 milionów, a więcej niż 30 baniek Barca chyba za niego nie da. A Udine oczekuje więcej bo oferty w granicach 30 już odrzucali .

0

No to skoro 35 milionów Interu. 25 milionów+ Weiss nie jest odpowiednią kwotą. To ile oni oczekują ?

0

Ciekawą ofertę Udine za Sanchesa dostał . 28 milionów i Weiss . Oferta muszę przyznać że bardzo ciekawa jeśli jest prawdziwa

0

Ciekawą ofertę Udine za Sanchesa dostał . 28 milionów i Weiss . Oferta muszę przyznać że bardzo ciekawa jeśli jest prawdziwa

0

Póki co to wszystko to wymysły prasy

0

Przeciw ten zawodnik się jeszcze rozwija i w Barcy się nie rozwinie . Ponieważ nie ędzie grał regularnie . Do Barcy powini przychodzić zawodnicy w pełni ukształtowani. Tacy nie ograni juniorzy siądą na ławcę i sobie karierę zmarnują

0

tylko pismaki wymysliły też że on do Barcy idzie i to werzycie , a że może pójść do City to już nie

0

Może spopularyzują trochę piłkę tam . Raczej będzie ciężko tam mają ten football amerykański i palanta

0

buzinga tylko że większosć klubów w LM w fazie pucharowej . Gra nie po to żeby wygrać , tylko po to żeby nie przegrać . A póki nie doszło do pokazania tej czerwonej kartki to Real sobie dobrze radził .

A geniusz Pepa będę oceniał jak poprowadzi kilka klubów z sukcesami .

0

buzinga tylko że Barca też nie wiele miała okazji . W zasadzie nie było żadnej 100 % do momentu kiedy Real dostał czerwoną kartkę. Ale wracanie do tamtego mecz już nie ma sensu on już był i tyl. A w przyszłym sezonie mogę się założyć że Real bęzie inaczej wyglądał i może być jeszcze lepszy

0

buzinga tylko pamiętaj że w półfinale ligi mistrzów real dostał szybko czerwoną kartkę . Póki nie grali w 10 to ten mecz im się układał nie zgorzej

0

piiete Nie porównuj nawet Cesca do Thiago . Bo Thiago póki co nie dorata do pięt Fabsowi . Cesc jest 3 rozgrywającym na świecie . A Thiago wielką nie wiadomą . I każdy rozsądny trener jakby miał do wyboru Cesca albo Thiago to wybierze Cesca. I też uważam że to plota jakich pełno w tym okresie

0

lukacz23 my raczej o niczym nie decydujemy :D:D. Nasza moc sprawcza w zarządzie Barcy jest znikoma , by nie powiedzieć żadna hahaha.

Cesc według mnie jest bardziej przydatny i potrzebny niż Sanches czy Rossi

0

Ci piłkarze co wymieniłeś grali w Ligach gdzie gra się dużo bardziej ostrzej niż w Hiszpanii i dlatego oni tam całkiem nie źle grają . Ale czy kontuzje ich omiają . Co jakiś czas mają bardzo poważne kontuzje Pyrzo_Barca

0

Santana10 to nie przejdzie . Wenger nie będzie inwestował w nie swojego piłkarza . Który jak zacznie grać dobrze to Barca go im zabierze

0

Inter w ogóle szaleje za Sanches dawali 35 milionów funtów za Fabsa dają 54 . Inter ma kasy na transfery w tym okienku

0

weniu5 oni się rozwinęli bo dostali możliwość gry w pierwszym składzie . A thiago na pewno nie wejdzie do pierwszego składu przynajmniej w najbliższych 2-3 latach. Poza tym nie jest pewne ze to pokolenie wychowanków Thiago, Fontas, Dos Santos będzie tak genialne jak Xavi , Iniesta..... Może być tak ze za parę lat to Barca będzie opierać drużynę na piłkarzach kupionych . Cesc jest bardziej pewny od Thiago . Z Thiago nie wiadomo co wyrośnie , a Cesc już jest wybitny

0

Arteta w Anglii gra od 10 lat prawie . David Silva też miał tak jakby podliczyć wszystko to 1 miesiąc kontuzji ,a to dopiero pierwszy jego sezon . Pogra 2 -3 sezony to przyjdą bardzo nie bezpieczne kontuzje zobaczycie . Cesc też na początku gry w Anglii nie miewał kontuzji , a trochę tam pograł i ma ciągle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?