0

Szkólka Barcy szkoli ale jest wiele bardzo dobrych szkółek . I nie można powiedzieć że ejst jaakś najlepsza na świecie

0

W Barcelionie coś za wielu zawodników chce odejśc lub myyśli się o ich sprzedaży . Nie wiem czy nie ma tam jakiegośm konfliktu . Bo to coś za dużó zawodników albo chce odejść albo klub chce się ich pozbyć .

0

Troche za duza napinka jest z ta najlepszą drużyną na świecie . Barca za bardzo chyba zyje przeszłością

0

Za parę lat konkurencyjnosć ligi hiszpańskiej spadnie i nie bedzie mogla ani przyciagać sponsorów , któzy idą do Anglii . Teraz jeszcze Hiszpanscy giganci mogą nawiązać walkę z Anglikami ale tylko dlatego zę taki MU dostanie 3 razy mnie kasy z praw telewizyjnych niż Barca czy Real. Tylko to umożliwa nawiązanie Hiszpańskim drużynom walkę z innymi zespołami . Bo jeśli by to sprawiedliwie zaczać dzielić to za pare alt liga się wyrówna ale Barca i Real będą robić tak jak FC Porto drużyna dobra i wychodzi z grupy Ligi Mistrzów ale nie ma szans z potetnatami

0

Nie ma się co dziwić ze anglia i francja przyciągają masy sponsorów z całego świata po prostu sa atrakcyjne. W dłuzszej perspektywie w Hiszpani zrobi się tak jak w szkocji . W anglii tez jest tylko pare klubów z historią ale one się dzielą ze słabszymi i nie marudzą

0

ja tma się w cale nie dziwię że Thiago zastanawia się nad odejsciem . Bo 20 latkowie już grają często w pierwszym składzie . A on się kisi na ławce rezerwowych .

0

Chyba dobry wybór ale nie wydaje mi się by Chelsea chciała go sprzedać

0

mi sie widzi ze on jednak zostanie

0

Też jestem zdania ze na inne pozycje to lepiej młodych kupować ale na bramkę to już trzeba zawodnika z doswiadczeniem bo to bardzo ważna pozycja jest i bledy na pozycji bramkarza przeważnie fatalnie sie koncza poza tym bramkarz musi ustawiać obronę . Dlatego w wiekszosć najlepszych drużyn świata bramkarze oscylują właśnie w granicach 30 lat

0

Jak się wywali połowę skłądu to zejdzie się pól roku zanim zawodnicy się zgrają . Obrona dla barcy priorytet ale nie bardzo widze kogoś kto by tu przyszedł .

0

totsunits a Henriqe a Keirrson ?? O tych panach to zapomniałeś . Też zdolni faceci ale poszli za szybko do silnego klubu i się przejechali . Do barcy przychodzili zawodnicy z Brazylii ale już otrzskani w Europie

0

Mi się wydaje ze dopoki nie bedzie pewne odejscie Valdesa do tego czsu nie bedzie pewnego transferu żadnego bramkarza

0

Jak dobry to można go kupić bramkarze i tak dlugo graja . A młody to oże kiksy robić

0

Ja osobiście uważam że zawodicy z Ameryki Południowej nie powini iść od razu do bardzo dobrych klubów europejskich ale do dobrych. Gdzie mogą się otrzaskać w końcu już się kupiło dwóc takich z ameryki keirrsona i Henriqe

0

widział ktoś zeby Barca wydał więcej niż 10 milionow na bramkarza bo ja nie ?? Barca może wydać i 50 milionów ale na gracza medialnejpozycji czyli napastnik lub ofensywny pomocnik . Jak mają kupić bramkarza to wolą 30 latka za 3-4 miliony . A bramkarz to taka pozycja na której można grać do 40

0

Isco po pierwsze jest nie potrzebny i drogi to po drugie Pelegrini pojdzie pewnie do City i ściagnie Isco za sobą

0

Jeszcze nie został trenerem Chealse a już mówią kogo sprzeda . Poza tym watpie by Mou pozbył się jednego z najlepszych obrońców na świecie

0

PSG mozę i puść Silvę ale za 50 milionów a wątpie by Barca wydała tyle kasy na obroncę .

0

jak kupią jeszcze Rooneya to na obronę już na pewno nikt nie przyjdzie

0

l messiazo z tych któych wymieniłaś najłatwiej o Inigo ale jest on najmniej pewny chociaż ogrqanay w hiszpani i to sporo daje i bedzie najtąńszy . Hummels na drugim miejscu dosyc reany do kupna ale spora konkurencja o niego i wywinduje ona cene na jakieś 40 milionów . Pozostali według mnie w ogóle nie mozliwi do wyjęcia . To ważni piłkarze silnych druzyn w Europie które zawsze walczą o najwyższe cele i co gorsze maja długie kontrakty dobrze zarabiają więc będą bardzo słono kosztować o ile kluby które mają jeszcze za właścieli miliarderów któzy sraja złotem będą chciały ich oddać


0

pls z te czworki obroncow to chyba tylko hummels jest do wyciagnniecia . pozostali sa na tyle wazni dla swoich klubow dobrze zarabiają i mają długie kontrakty ze nie ma szans ich wyjac. Chyba ze wylozy się 40 milionow z hakiem

0

Jak narpieerw beda chcieli neymara a dopiero potem zaczną sie rozgladać za obrańcą to mnie szlag trafi . Poza tym wszyscy wiedzą jak sie konczy kupowanie brazylijczykow bez ogrrania w europie od razu do Barcelony

0

Nie realne Borussia nie da sobie wyrwać Lewnadowskiego Gotze Hummelsa w jednym okienku transferowym . .

0

Luiz jest lepszy ale Chealsea go nie póść bo to druzyna ktropa walczy zawsze o wszystko i nie bedzie sie chciala pozbywać tak dobrego zawodnika

0

Rossel moze wydać i 50 milionow ale nie na obrońce

0

Ale nie któzy to brednie piszą jak PSG wydało na Thiago Silvę coś koło 50 milionów to teraz sprzedadzą go za 30 nie ma na to szans . . Dziś ceny piłkarzy poszły bardzo w górę i. Barca jest wstanie kupić mozę dwóch klasowych zawodników bowiem na takich trzeba dzis wydać koło 40 milionów . Zwłaszcza że Hummels i Silva graja w klubach bogatych i nie muszą sprzedawać piłkarzy za marne pieniadze .

0

wedlug mnie dobre bylo sprzedać go ale z opcją odkupienia załóżmy za 10 milionów

0

nie realne jest zbyt dobry ma dlugi kontrakt i PSG nie sprzeda go za mniej niż 40 milionów

0

Chciałbym Polaka w Barcelonie ale zamiast niego to wolałbym piszczka na prawą a Alvesa OUT

0

jakby się czepić to powinny być dwa karne dla Bayernu . A te gole pierwszy i ten Robbena to na dwoje babka wróżyła w hiszpani pewnie by dali za to faul ale w innych ligach nie raz widziałem jak takie coś puszczali i był gol .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?