0

Też się zgodzę, wydaje mi sie zę w następnych latach hegemona w Europie nie będzie, ze ten poziom wyrówna się. Chociaż wzrośnie rola klubów którzy mają bogatych sponsorów takie kluby jak City, PSG Chelsea prawdopodobnie zaczną odgrywać dużą rolę. Złąszcza że mają dobrych trenerów i tylko ich stać na duże transfery.

0

Ja bym dorzucił jeszcze Bayern do dwójki Real i Juventus no i może PSG. Sądzę że te kluby rozstrzygną między sobą Ligę Mistrzów. A na następne lata nie spodziewam się juz żadnego hegemona w Europie. Sądzę ze dystans miedzy Realem, Barca, PSG Bayernem i City Chelsea może być zredukowany do cm. Angole poszły po rozum do głowy i zaczęli zatrudniać świetnych trenerów. Oni mają kasę więc kluby z wysp mogą wrócić na szczyt w Europie. Zgrubsza zgadzam się z tym gościem na ten moment Real jest lepszy od Barcelony pomimo że Ronaldo siadł z formą

0

Arsenal ns ten moment jest klubem prawie upadajacym co na pewno nie załapie się do pierwszej czwórki. Bayern potrafił to wypunktować i równo rozjeżdża całą swoją ligę. Według mnie LM wygra Real lub Baryn Monachiom. City się trochę zbudowalo ale nie ma prawie obrony. Może PSG jeszcze się wmiesza. W Anglii zreszta kluby maja problem jest za dużo ciężkich meczów i padają po pewnym czasie. Wszędzie indziej czołowe kluby mogą rotować skladem i zapewne punktów nie stracą

2

Chyba mu się cos pomylilo i sadzi on że to Barcelona ma mecze zaległe a nie Real

0

Rivaldo to czym im sie chciało czy też nie to nie wiem. Jak się spojrzy na to jak gra Bayern w lidze i LM, a jak Barcelona to. Monachium jest sporo lepsze. Bayern ma drużynę, a Barcelona ma trzy gwiazdy

0

Według mnie nowy trener a być może LE będzie chciał kupić thiago ale to będzie straszliwy koszt. Prawdopodobnie w granicach 70 milionów. O ile Thiago zechce wrócić, prawdopodobnie podpadnę tutaj wszystkim, ale ja uważam że na ten moment Bayern Monachium jest znacznie silniejszy od Barcelony. Nie wiem czy Alcantara ma na tyle sentymentu do Barcelony by wrócić do słabszego klubu

0

To nie jest jego wina że piłkarze się starzeją i już im się tak nie chce. Neymar jest aktywny bo jest młody i mu się chce. Reszta natomiast jak idzie to biegają, a jak nie to olewają

0

Ja nie wiem czy drugiej porażki nie będzie to według mnie realne

1

Według mnie to jest początek końca hegemonii hiszpańskich klubów w Europie. Real tez taki mocny nie jest i Atletico jest silne ale też powoli jest rozgrabiane. Coś czuję ze po letnim okienku transferowym zostanie rozkupione. Natomiast w Barcelonie mamy zmianę pokoleniową i spodziewam się kilka lat znacznie słabszej Barcelony. Najbliższe lata będą należeć do klubów z bogatymi wlascielami którzy nie tylko kupują dobrych piłkarzy. Ale tez zatrudniają dobrych trenerów

0

MSN są najlepsi na świecie, ale wówczas tylko gdy za plecami mają dobrych graszy w formie. Obecnie nie mają i oni grają kiepsko, wręcz tragicznie. Wiem że podpadnę tutaj ale napiszę: Powiem że trio MSN pasie się na boisku

0

Może być jeszcze w dwumeczu 7:0 z taką grą wszystko możliwe

0

ogólnie chyba złote czasy od hiszpańskiej piłki odchodzą. Dominacja chyba będzie należeć do klubów z bogatymi sponsorami, takie jak PSG, City, Chelsea które poszły po rozum do głowy i do bardzo dobrych piłkarzy kupionych, pozatrudniali także dobrych trenerów.

1

Nawet z bayernem takiej tragedii nie było . Tutaj to chyba aby jeden celny strzał na bramkę

1

Myślę ze ten mecz świadczy o tym że powoli zbliża się koniec Hiszpańskiej hegemonii w Europie. Przecież i Real nie gra wielkiej piłki. Myślę że następne sezony będą bardzo wyrównane w Europie i i ciężko będzie zgadnąć z jakich lig będą finaliści albo półfinaliści w Lidze Mistrzów

0

Prawda jest taka że zawodnicy z Topu są nie do wyjęcia w zasadzie. Ceny są teraz niebotyczne zwłaszcza za napstników z topu trzeba wydać przynajmniej 70 milionów. Takie transfery są niebezpieczne bo jeśłi transfer będzie chybiony to utopić 70 melonów. Smiałem się jak City kupowało tego Gabriela Jesusa za 30 melonów że za zawodnika kompletnie nie ogranego w Europie tyle się daje a tu tak wypala. Jak tak dalej pójdzie za 2-3 lata będzie ten piłkarz warst 100 milionów plus

0

Kluczowy będzie mecz z realem. Jesli Madryt go wygra lub zremisuje obawiam się że będzie pozamiatane. Zwłaszcza ze real nie gubi punktów tak jak Barcelona

0

Rozwalasz mnie praca sędziego liniowego jest trudniejsza i gorsza od głównego. Oni nie mają dostępu do powtórek a powini. Powinno być tak jak w wielu sportach sędzia powinien miec słuchawki i kontakt do sędziego który siedzi przed monitorem i ma dostęp do powtórek i pytać się w razie problemów co jest. A tak to takie p.... O Chopinie

0

Mnie bawi winienie sędziego. Sędziowie bardzo często kogoś krzywdzą a innym pomagają. My też nie raz dostaliśmy prezenty od sędziów, najgłośniejszy mecz z Chelsea Hiddinka. Tak było, tak jest i tak będzie. Jedyna możliwosć to powtórki wideo.

0

uwierz mi że jak sie jest sędzią w meczu gdzie gra jakaś słaba drużyna, któa gra z Realem lub Barceloną. To lepiej gwizdnąć na korzyść tej słabszej nawet jeśli się popełni błąd, bo Barca lub Real mogą i tak to wygrać i nikt o tym błędzie nie będzie pamiętał. Ale gorzej jak się gwizdnie na korzyść Barcy czy Realu i się popełni błąd i przez ten błąd słabsza drużyna przegra, to sędziowie się wahają i lepiej tak nie robić. Jedyna nadzieja powtóki wideo

2

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, prawda jest taka że Barcelona mając taki budżet i taki skład powinna dać sobie radę z Betisem bez problemu. Ale ludzie wolą obwiniać sędziów za słabą formę drużyny i to że Barca nie utrzymuje dobrej formy przez kilka spotkań pod rząd

0

Według mnie kariera obydwóch jest już bliżej końca. Oni juz będą nie długo po 30. A wówczas piłkarz na wysokim poziomie pogra max 2-3 lata zwłaszcza z formacji ofensywnych. Gdyż szybko będzie tracił na szybkości

2

Oj prawda jest taka że takiej skali symulacji jak w Hiszpanii to nigdzie nie ma. Ja jestem zdania że powinni wprowadzić powtórki wideo przy spornych sytuacjach, I dawać kartki nie tylko za faule ale też za symulowanie.

0

Myślę że Coutinho jest polecany wszystkim klubom. Jednak trzeba wyłożyć na niego ogromne pieniądze, więc o transfer nie będzie łatwo.

0

Żeby Messi czy Ronaldo dostali czerwoną kartkę nawet zasłużoną to sedzia musiałby być bardzo odważny z jajami

0

Zatrzymanie Messiego ważna rzecz, ale i stabilna sytuacja finansowa też.

0

The Sun to pismak oni plotą co im ślina na język przyniesie. No jedynie transfer męskiego byłby realny gdyby zawodnik sam chcial odejść. Albo miał juz nie wiele kontraktu i rzadal jakiejś wielkiej placy. Ale nawet wówczas to Barcelona sprzeda jakiegoś piłkarza by na tygodniówkę dla Messiego bylo

1

Pomimo że Real przegrał z Sewillą będzie on bardzo trudny do pokonania w całym sezonie, dlatego że oni nie gubią punktów z drugą połową tabeli. To ze przegrali, w końcu musieli nie sprawia że jakoś im się sytuacja pogorszyła. Według mnie to nadal główny faworyt do zwycięstwa w lidze w tym sezonie daję im na to jakieś 50 %, Barcelonie 40 i 10 % innej ekipie

0

Dobrze ze real przegral gdyby wygrali z Sewillą na wyjeździe to w zasadzie mieli by juz mistrza na 80 procent

0

Ja w cale sie nie dziwię że poziom sędziowania jest tak niski. Sędziowie nie mogą korzystać z powtórek wideo, tak jak w większość dyscyplin. Oni nie zauważyli że technologia poszła na przód. I jeszcze ci piłkarze w Hiszpanii tak symulują że sędziowie zawsze się wahają czy to symulacja czy prawdziwy faul. Jedyna możliwość to powtórki wideo

0

Dlaczego tyle transferów z ameryki południowej to jakies szwindle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?