kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No nie porównuj pracy jakiegoś przedsiębiorcy,, który musiał sam wymyślić swój biznes i go prowadzić. Do piłkarza który głównie biega za piłką i za to bierze pieniądze.
0
Zarabiają taka kasę za nic nie robienie w zasadzie i kręcą na podatkach
0
Veratti jest bardzo defensywny on taki kreatywny do przodu też nie jest. Bramek prawie nie strzela, a asyst ma bardzo mało. Zwłaszcza zę są piłkarze co po 20 asyst na sezon mają
0
Mogą go sprzedać ale gdzie indziej w Paryżu zbytnio za Barceloną nie przepadają po Lidze Mistrzów kiedy przez własna głupotę odpadli. Jestem peny że prezes PSG będzie gotowy puść Verattiego za o wiele mniejszą sumę do Realu niż do Barcelony
0
Ma kontrakt więc musi go wypełnić jak klub się uprze. Poza tym PSG może być złośliwe i na przykłąd zaproponować innym klubom czy go kupią np Realowi czy Juve.
0
Mediom to ja nie wierzę one co roku sprzedają Verattiego do Barcelony. Wątpię by przeszedł PSG ma za dużo kasy i jakoś go namówił do pozostania
0
Veratti jest dobry ma tylko jedną wadę jest zawodnikiem bardzo szklanym ostatnie dwa lata to ciągle robił wycieczki po szpitalach. Prawie każdy sezon jakaś poważna kontuzja
0
Żeby kogoś sprzedać drogo trzeba mieć dużo chętnych na takiego zawodnika. Powiedz mi czy kupiłbyś np Rafinie za 20-30 milionów, bo ja nie.
0
Messi to lata gdzie chce nie wyobrażam sobie by był przywiązany do środka pola. Veratti nie wiem czy nie jest troche zbyt defensywnym piłkarzem trochę taki Busqets
1
Nie oszukujmy się ze piłkarze Barcelony czy innych klubów mają jakieś sentymenty. Oni maja srntymenty do pewnego wieku później kasa. A jak juz mają 30 lat jak Messi to chcą swój klub wycisnąć jak cytrynę. Mnie najbardziej nie pokoi Neymar młody piłkarz i już tyle zarabia jak będzie miał 30 będzie chciał zarabiać 40 milionów netto czyli 80 milionów brutto
10
Dopóki Messi nie klepnie kontraktu nie wiadomo jaki będzie budżet na płacę w następnym roku. Więc ciężko kogoś kupić na zapas, ale jeśłi tak jest to budżet transferoy i na płace nie jest imponujący. Messi jest świetny, ale jego obecność sprawia że Barcelona jest uziemiona na rynku transferowym i brakuje jej elastyczność
0
A kto by chciał odchodzić jak w Barcelonie tyle zarobią co nigdzie indziej :)
1
Jestem pewny ze real sprzeda Ronaldo,ale czy w tym okienku czy następnym zobaczymy. Oni nie mają sentymentów i jak kupili go za 100 baniek to sprzedadzą go za 150 albo 200. Barcelona nigdy tak nie robila i piłkarze odchodzili za darmo. Z Messim się tak powinno zrobić osiągnie 33 lata i sprzedać za 200 milionów
0
Być może kto to wie. Na pewno ma jakiś cel Agenci takie wyskoki robią że głowa mała wystarczy wspomnieć Seluka agenta Yay Toure.
0
Naszpikowane jest z przodu, ale z tyłu kompletna pustynia. Całkowity brak boków obrony sprawił że przegrali ligę i w LM nie dali rady. Nie da się grać Europie bez obrony, można sobie poradzić bez ataku dojechać remisami i na karne liczyć albo jeden kontratak. Także City brakuje stabilność Guardiola musi ustabilizować kadrę
4
Agenci lubią takie balony puszczać żeby wynegocjować podwyżkę i nowy kontrakt
0
Sir Alex Ferguson, ktoś pamięta jakie on transfery robił nie kupował wielu piłkarzy za nie wiadomo jakie pieniądze i osiągał wielkie sukcesy. Nie to co dzisiaj, obecni trenerzy to kupują po 5 zawodników na okienko i to czesto bez sensu
0
Będzie dobrze jak się uda ich sprzedać za 10 milionów ale wątpię w to. Kto ze chce Matieu
0
Chciałbym go ale nie wiem gdzie miałby grać. Neya by nie wygryzł tym bardziej Messiego. Naet pewnie by nie zmieniał Messiego, wątpię by trener mial odwagę ściągnać Messiego przed końcem meczu. Można by przesunać Messiego do pomocy, ale głupotą jest zmieniać pozycję kogoś kto strzela tyle bramek. Będą jaja jak się okaże że Dembele pójdzie do Bayernu w końcu to tradycyjny kierunek dla piłkarzy grających w Niemczech
0
Messi mógłby zarządać nawet 50 milionów euro netto i by to dostał. Bo inaczej by odszedł za darmo albo byłby sprzedany. Wówczas Bartomeo byłby skończony. Tylko szkoda że Messi nie ma kontraktu jeszcze 2 lata, wówczas miałby już 32 lata i raczej byłby już w końcu swojej kariery
0
Ale i tak zagra na wysokim poziomie jeszcze góra rok. Napstnicy w wieku 33 lat to już bardzo szybko tracą na umiejętnościach i jestem pewny że Real go opchnie za 100 milionów. Chociaż strasznie mu się wiedzie ostatnio 3 ligi mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo Hiszpanii. Brakuję jeszcze mistrzostwa świata mu, może je wygra to w sumie dziecko szczęścia wszystko idzie po jego myśli
0
Guardiola trochę odpływa na posadzie w City ma już kupować Sancheza to będzie 8 piłkarz z topu w ofensywie. A City nadal nie ma w zasadzie obrony, bo boki nie istnieją. Dlatego zacząłem podziwiać SAF on miał ogromny budżet i duze możliwość a kupował 1-2 zawodników w okienku. Dzisiejsi mtrenerzy kupują po 5-6 zawodników i często psują drużynę w ten sposób
0
Właśnie ale zważ na to ze Messi ma zarabiać 30 milionów netto czyli Barcelona musi wyłożyc 60 milionów bo Hiszapński fiskus ma swoje wymagania. Ney i Suarez też zarabiają po okolo 15 milionów netto czyli około 30 milionów brutto. Czyli ponad 100 milionów z budżetu Barcy idzie tylko na 3 zawodników. Czyli cięzko tu kogoś kupić bo trzeba pilnować budżetu. Cracka ciężko tutaj upchać bo będzie chciał zarabiać tyle co Iniesta albo więcej
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
A to będzie jeszcze większa róznica bo sprzedali prawa do Azji. Ich przychody będą coraz większe. Niestety Hiszpanie powinni się uczyć biznesu od Anglików, bo w tej chwili ta liga nie rokuję. Nie da się rpzyciągnać wielkich pieniędzy jak Liga jest przedmiotem rywalizacji dwóch klubów, a reszta dostarcza punkty tylko
0
Coś czuję ze ten Real wygra nie chce tego, ale oni takie mecze o puchar grają bardzo dobrze. Wtedy będziemy mieli noą najlepszą drużynę w XXI wieku
0
Podobno City kupuje Bernardo Silve za 50 milionów funtów czylii ceny nie są takie kosmiczne jak mi się wydawało
0
Ale nie spodziewaj się kokosów, trójka MSN za dużo ciągnie kasy. Nie wiem czy da się kupić kogoś z Topu
0
Z taką obrona i pomocą i starzeją się drużyną nie ma szans. A Real ma w sumie wszystko
0
I według mnie Real na fali obroni Ligę Mistrzów, ktoś musi być pierwszy w tym, a kto nie jak Real