0

Barcelony nie stać na verratiego niestety

0

Piłkarze z Wysp nie sprawdzają się w Hiszpanii ja co do Eriksena jestem przeciwny. Patrzycie na statystyki i że ma dużo asyst tylko że 80 % kluczoych podań to dośrodkowania

0

Przecież to było pewne od dawna ze on nie przejdzie. Media trochę napompowały balonik tego transferu

0

Co tydzień mamy momenty prawdy zwiazane z tym panem. Co roku gazety znajdują sobie kogoś by była opera mydlana i to trwa i trwa. Ja osobiście nie wierzę w jego transfer, zwłaszcza do Barcelony zarząd PSG podpadłby wtedy kibicom

9

O dzień bez Verattiego :)

0

Znam i jak PSG oczekuję być moze 110 milonów to oferta 80 milionów może być co najwyżej obrażliwa. Zwłaszcza jak się negocjuje z kimś ze świata arabskiego, oni są zupełnie inni niż my. Takie obrazy poważnie traktują

0

Tylko jak się ośmieszysz niższą kwotą to klub przeciwny naet nie zasiądzie do rozmów

0

Oni chyba raczą żartować albo piszą od rzeczy, Przecież nie możliwym jest transfer Verattiego za 80 milionów. Piłkarze co nie mają statusu gwiazdy idą za ponad 50 milionów to co mówić taka gwiazda.

0

W cale by mnie to nie dziwiło wiele takich fundacji tak działa.

0

No czyli już mniej myśli o odejsciu. Za miesiąc zaczna pisać ze jednak zostanie w PSG

0

To jakiś szwindel tak jak tyle transferów z ameryki południowej. Same kłopoty z nich

0

Znowu jakiś szwindel i będzie się to ciągnęło lata

2

To go nie kupi. Szejki na pewno go za tyle nie oddadzą prędzej go wysla na trybuny

0

Piłkarzy z ameryki południowej łączy jedna rzecz niebotyczna chciwość

1

A później mu się odwidzi i będzie mówił ze jego marzeniem jest gra w realu. Ja nie wierzę w sentymenty zawodników

0

Myślę ze żądania Messiego były nawet większe. Tylko zarząd to trochę zbil. Nie łudzimy się nie stać nas na kupno 2-3 piłkarzy z topu

2

Myślimy rozumieją inaczej podpisałeś kontrakt i masz obowiązek się wywiązać. Poza tym z tym niewolnictwem to już nie przesadzaj

0

tak ale cała masa zawodników odchodziła za darmo bo zarząd bał się ich sprzedać. Uważam ze Iniesta dobrze by było, gdyby był sprzedany. Sporo by się za niego wzięło a i budżet na pensje by się odblokował

1

Zresztą pamięta ktoś żeby w Realu jakiś piłkarz karierę zakończył? Nawet Raulowi się to nie udało. Oni nie mają sentymentów takich jak my i pozbywają się piłkarzy przed tym jak już są starzy, ale jeszcze można trochę wycisnąć za nich. Jestem pewny że go sprzedadzą, ale wydawało mi się że to będzie dopiero za rok. Jeśli Real sprzeda Ronaldo to będą wstanie kupić dosłownie każdego, dużo ksy dostaną na transfery i pensje im się odblokują

0

I jesteś sentymentalny zbytnio. Gdyby Messi miał 33-34 lata to ja bym go oddał. Wątpię by już w tym wieku tak grał, napastnik mając 34-35 lat to już jest końcówka i warto dostać za takiego sporą kasę

3

Też tak myślę. Jestem pewny ze Ronaldo nie zakończy kariery w Realu i na pewno nie odejdzie za darmo tak jak Xavi u nas. Pogonią go za 200-300 melonów i kupią dwóch piłkarzy z najwyższego topu

1

Real sam będzie chcial sprzedać Ronaldo oni to nie my. Tam nie ma się sentymentów do piłkarzy. Tylko myślałem ze za rok go opchnal.Od nas piłkarze odchodzą za darmo albo nie grają nic i zabierają dużą pensję.

0

Woli ale dla młodych francuzów Zidane to żyjący heros. Uwielbiają go

0

Jak sprzedadzą Bale i Jamesa i Morate będą mieli kupę kasy i mogą kupić w sumie i Mbappe i Dembele. Zidane uwielbia francuzów

0

Chyba ze Zizou go przekona na Real to dosyć możliwe

0

Ja się czasami zastanawiam jak to jest przed porozumieniem z klubem można prowadzić negocjację z zawodnikiem. Słyszałem że nie ma takich możliwość

6

A skąd wiesz że Chińczycy będą ich chcieli

2

Problemem nie jest budżet transferowy tylko placowy. Barcelona juz dzisiaj placi najwięcej ze wszystkich, a jest jeszcze w perspektywie kontrakt NMessiego i trzeba mieć na uwadze także ze Nermar i Suarez będą chcieli nowe kontrakty i na pewno sporą podwyżkę. Kibice to chyba sobie myślą ze kupi się kogo chcę a później się dodrukuję

0

W Polsce ZUS albo Urząd Skarbowy tak samo robi odczekuję do końca żeby nie minął termin przedawnienia i rozpoczyna egzekucję. Dowala to co nie zapłaciłeś, karę i odsetki i jesteś skończony. Tyle że Ronaldo i Messi są bogaci i się wybronią, ale zwykły hiszpan by się z tego nie wygrzebał, skończyło by się na SĄD KOMORNIK EKSMISJA WIĘZIENIE

3

A nie pamiętasz czasów że piłkarze za pół darmo grali i to nawet ci z topu. To są dzisiaj tacy celebryci którzy tak naprawdę jakby zniknęli ze świata to nikt niczego nawet nie odczuję i nie zauważy. Nikomu dzięki nim nie przybywa i jeszcze nie są karani za to że podatków nie płacą, zwykły przedsiębiorca to by z mamra nie wyszedł za takie numery, Każdy coś w życiu poświęca, gdybyś był przedsiebiorcą jak ja to byś wiedział jaki to ciężki kawałek chleba i stresujący. Nie treningi po kilka godzin na dzień tylko praca po 16 godzin na dobę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?