kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I później się dziwią ze sędziowie karnych nie dają i kartek naszym przeciwnikom. Jak Neymar ciągle nurkuje
0
Jak nie wygr chociaż raz to kiszka. najlepsi zawodnicy swoich czasów wygrywali Mistrzostwo świata Zidane, Maradona, Pele i wielu innych
0
Tylko że Barca nie może sobie pozwolic na piłkarzy z Topu bo MSN pochłania 3/4 budżetu na płace. Gdyby przyszła jakaś gwiazda chciała by podobną tygodniówkę co Neymar
0
Dla Malgi 1 milion za rozliczenie za Isco to są ogromne pieniądze i nie przepuszczą takiej kasy. Zwłaszcza że Isco może po sezonie odejsć więc jest jest to ich ostatnia szansa na zastrzyk gotówki. Poza tym co Malaga zyska jeśli by pokonała Real nic
7
Tylko frustraci narzekają n sędziów, prada jest taka ze każda druzyna była przynajmniej raz wycykana przez sędziów. Nie raz się zdarzało zę Barca dostała pomocną dłoń od sędziów, Real też jak wszyscy
0
Barca przerypala nie przez ławkę tylko przez braki w pierwszej jedenastce przede wszystkim pomoc jest skopana dlatego LE tak rotowal bo nawet do teraz nie wykrystalizował się pierwszy zestaw pomocników. Poza tym Barca nie może mieć dobrych zawodników na ławce bo nie ma na ich pensje MSN za dużo zarabiają.
1
Morata chyba jednak planuje zostać, aby James odejdzie. Ale jedni odchodzą inni przyjdą. Zresztą na La Liga takiej strasznie silnej ławki nie trzeba. Poza tym zapewne za Jamesa przyjdzie Mbappe
1
Czyli Real będzie mistrzem i jesli wygra ligę mistrzów zanosi się na hegemonie realu w Europie na kilka lat
1
Takie badania są bez sensu
0
Mówisz dla kibiców ale nie dla klubów i piłkarzy. Po co mają się męczyc w LM za marne grosze te kluby skoro ostatnia drużyna dostanie więcej za grę w lidze, niż zwycięsca ligi mistrzów. A jeszcze oni podpisali kontrakty nowe w Azji i mają dostać chyba z 5 mld do podziału przez trzy lata to już w ogóle oleją Ligę Mistrzów czy Ligę Europy. Poza tym ty porównywanie że te kluby z Hiszpaii by pojechali kluby z Anglii jest bez sensu bo musiały by grać cały sezon w tam tej lidze i na tam tych zasadach i wtedy można by oceniać, ale ani Barcelona ani Real nie przeniosą się do Anglii bo to nie możliwe. Prawda jest taka że dla klubów z Anglii rozgrywki Europie nie mają już większego znaczenia bo ich własna liga za dużó kasy im daje, a nowe kontrakty mogą sprawić że 10 drużyna w Anglii dostanie 100 milionów z praw telewizyjnych i po co się szarpać w Europie. hiszpanie musża się zabijać bo nie mają zbytnio pieniędzy, zeby kluby jakoś związać koniec z konicem muszą się bić w Europie bo kasy nie dostaną i zbankrutują, dla Angoli rozgrywek Europejskich mogło by nie być, dla Hiszpańskich są one kluczowe bo Liga utrzymuję tylko 2 drużyny
1
Nie przeinaczam zobacz sobie na to jak Barcelona rotuję składem i sobie wygrywa wszystko , w Anglii cięzko zarotowac jednym zawodnikiem bo liga za wyrównana. Poza tym najbardziej chodzi o chęć już dzisiaj liga angielska jest najbardziej medialna na świecie i dla wyspiarzy jest bardziej prestiżowa od ligi mistrzów już nie mówię o lidze europy, przeciętny anglik nie wie że takie cos istnieje, W Hiszpanni na te 38 meczy Real sobie w 20 rezerwy wystawi i może je raczej na pewno wygrać co zresztą robi w tym sezonie
2
Nie jest przereklamowana ma za dużo meczy i za bardzo wyczerpująca jest, maja ligę dwa puchary krajowe i za dużo równych zespołów. ile razy marudzili tutaj kibicie jak musiała Barca grać co 3 dni w Anglii to zjawisko ciągłe. Zobacz sobie nawet na La Liga w jakiej innej lidze można sobie rotować składem tak jak to robi Barcelona czy Real, zwłaszcza Barcelona co mecz inna linia pomocy i wygrywają bo kluby nie trzymają poziomu. W innych ligach to jest nie możliwe. Poza tym Angolom Europejski puchary przestały się opłacić, zwycięzca ligi mistrzów dostaje jakieś 60 milionów tyle co ostatnia drużyna ligi angielskiej z praw telewizyjnych jakieś ochłapy, już nie mówię o lidzę europy która w ogóle im się nie opłaca
3
Jak to sie potrafi wszystko zmieniać Milan był kiedyś potęgą bo w piłce tak nie liczyły się pieniadze teraz aby kasa. Za 10 lat jak tak dalej pójdzie to tylko kluby z pieniędzmi będą dzielić i rządzić, Wydaje mi się że jak Messi i Ronaldo zakonczą kariery to poziom wszystkich klubów dużo bardziej się wyrówna, tak jak jak kiedyś było. Angików na tle Europy ponad to zabiło że za dożo klubów ma dostęp do dużych pieniędzy, w La Liga naprawdę duże transfery może przeprowadzić 3 zespoły. W Anglii właściwie 10 może 15 i nie ma tam 3 zespołów dobrych i ogórków gdzie wystawia się rezerwy i nie wielkim kosztem siły wygrywa się w mecze. Angielskie kluby by ły potęgą kilkanaście lat temu, ale wówczas było 4 zespoły dobre i ogórki, teraz kondycyjnie nie wytrzymują. Angole powinni dzielic kasę z praw telewizyjnych tak jak w hiszpanii czyli 2-3 zespoly zbierają 80 % całej ligi, ale nikt się na to nie zgodzi
0
No tak ale dodaj do tego opłaty za podpis dla piłkarza i agentów. Póki co taki transfer ponad 200 milionów jest nie możliwy zwłaszcza skoro nie pękła granica 150 milionów. Tyle za Neya maks można by uzyskać.
0
Wydaje mi się ze ten Gabriel Jesus będzie od Neymara lepszym piłkarzem, chyba ma bardziej poukładane w głowie i mama go bardziej krótko trzyma. Ney skończy jak Balotelli talent ogromny, ale charakter nie pozwolił mu się w pełni zrealizować. Nikt z trójki MSN nie zostanie sprzedany, zarząd wolałby zjeść własnego klocka niż sprzedać kogos z tej trójki. Co najwyżej mogą im się kontrakty skończyć i odejść za darmo. Jak nie którzy piszą tutaj że za Neymara wzieło by się z 200 milionów, bzdura totalna. Nikt nie wyda całego budżetu transferowego na jednego piłkarza, zresztą nie ma takich klubów w Europie co by taką transakcje przeprowadzili, a Ney do Chin nie pójdzie
0
Tylko że Cou podpisał nowy kontrakt chyba do 2020 albo 2022 roku. Więc chcesz czekać 5 lat aż on przyjdzie za darmo
9
Jesli City go chce będzie trzeba dużo zapłacić
3
75 milionów to za mało na jednego klasowego pomocnika a oni chcą za to kupić 3 piłkarzy. Zarząd Barcy nie zauważył chyba ze za samego Mbappe mówi się już o sumie ponad 100 milionowej. Cou i Verrati to też taka suma będzie jak nie wyższa. Nie spodziewam się wielkich transferów do Barcy w tym okienku
0
Ciekawe czy pisanie o potencjalnych trnsferach ma sens skoro trenera się nie zna. Jak będziemy klubem gdzie o transferach decyduje zarząd czy piłkarze kogo sprowadzić do klubu to daleko sie nie zajedzie
1
Przez kontrakt Messiego nie przyjdzie żaden crack bo nie ma na tygodniówkę dla niego. Zresztą to maniera wszystkich piłkarzy z Ameryki południowej zawsze ostatni kontrakt chca wycisnąć maksymalnie.
5
Poczytałem trochę wasze komentarze tutaj i powiem tak. Barcelona prowadzi najgorszą politykę transferową ze wszystkich klubów z czołówki europejskiej. Wszystkie kluby w czołówce mają świadomość ze w tych czasach ceny są wysokie i zaklepują sobie przyszłość kupując młodych zawodników płacą dużo, ale przynajmniej są w stanie ich kupić bo za 4 lata jak wystrzelą to się ich nie kupi. Mówi się o transferze Verrattiego, ale to jest transfer w zasadzie nie możliwy, skoro Mbappe idzie za 100 milionów to Marco pójdzie za 150. Barcelona zaniedybywała lata transfery, myślano że Messi, Xavi i inni będą wiecznie grać i ze znowu będą mieli kolejne genialne pokolenie atu klops. Powinniśmy robić tak jak City, zobaczcie ile oni mają młodych chłopaczków powypożyczanych do różnych klubów, którzy będą następcami takich ludzi jak Aguero czy Silva. Zwłaszcza że jestem pewny że ceny spadać nie będą, jestem pewny ze będą rosły. Skończyły się czasy że kluby mogą sobie gwiazdy podkradać
0
Mbappe za tyle kasy świat zwariował, nikogo już się nie kupi za normalne pieniądze
0
Kolejny odejdzie za darmo
0
Tottki są ekipa która sprzedaje najdrożej chyba. Nie ma szans na transfer na transfer Walkera trzeba by wydać z 70 milionów jedyny bellarin realny jak dla mnie i kilku z mniejszych klubów
0
No nie jaja sobie robicie Stonse poszedł za 50 milionów a Everton nie sprzedaje najdrożej a wy o Walkerze mówicie że pójdzie za 35 to nie możliwe. Jestem pewny że Walker pójdzie za około 60 milionów funtów, a moze i więcej
0
Jeśli mielibyśmy kupić Cou, Verratiego i obrońcę klasowego ktoś z trójki MSN musi odejść
0
Bellarina łatwiej wyciągnąć niż Azulipette. Chelsea nie pozbędzie sie go nie ma szans na ten moment, poza tym jemu się podoba gra w Londynie, w końcu chyba w Grudniu podpisał kontrakt. Zapewne kupią Bellarina w granicach 50 milionów
0
Przecież on nie odejdzie na 90 % a nawet jak odejdzie to za pieniądze w granicach 110 milionów . Za piłkarzy z topu płaci ci w granicach 100 milionów.
0
Bo transfery od trofeów nie zależą tylko od umów sponsorskich i czy ma się bogatych właścicieli.
0
Prawda jest taka że znowu poszukaja jakieś wynalazki za 30 milionów i się skończy. W tych czasach za piłkarza perspketywicznego ale nie mającego jeszcze statusu gwiazdy trzeba wydać przynajmniej 50 melonów. Jestem pesymistą i uważam że nikogo nie kupią nasz zarząd tylko za napastnika wyda w granicach 100 milionów