kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci nowy kontrakcik zapewne albo spróbują go przynajmniej tym kupić Neymara. A jeśli i Ney dostanie nowy kontrakt to nie należy się spodziewać zadnych większych transferów do Barcy
1
Ludzie myślą ze PSG nie wygra nigdy Lm nie byłbym tego taki pewny. Pamiętacie które miejsce zajmowała Chelsea Londyn przed Abramowiczem a no w granicach 10 miejsca w lidze. Od tamtej pory wygrała kilka razy mistrzostwo Anglii i ligę mistrzów raz a byla bliska wygrania jej kilka razy. Po prostu Barcelona czy Real zbudowaly swoją potęgę finansową przez kilkadziesiąt lat a City PSG czy Chelsea w kilka lat. Nie ważne co mówią wszyscy w dzisiejszych czasach w piłce grają pieniądze. A potęgi pilksrskie tak z nimi jest rodzą się i upadają a ich miejsce zajmują inne
0
Jeśli Live zechcę Cou sprzedać co moze być bardzo trudne. Dembele prędzej ale suma na pewno przekroczy 100 milionów
0
Pod kątem czysto finansowym tata chce dla niego dobrze. Ludzie na tej stronie mają trochę skrzywione rozumowanie przez sympatię do klubu. Jednak z czysto pragmatycznego spojrzenia to Neymar Senior ma pewną rację. światem i piłką nożną rządzi kasa i on zrobi wszystko by wykorzystać Neymara aby ustawić siebie syna jego potomków i całą rodzinę na wiele lat
2
Dybala i Verrati mają ze sobą to wspołnego że każdy grał na jakimś etapie swojej kariery we Włoszech
0
Wylacz fife to są zawodnicy nie do kupienia chyba że za 200 melonów. Zwłaszcza Mbappe czy Hazard. Takie czasy ze nie da się wszystkich kupić. Kiedyś się dało ale te czasy minęły
0
Chcesz wprowadzić komunę i nakazywać ile ktoś może zarabiać albo wydawać?
0
I chcesz zrobić komunę ile ktoś może wydać i zarabiać. Pilka nożna już dawno przestala być sportem stała się biznesem. A w biznesie sentymentów nie ma
0
A o co był ten mecz w sumie o nic. Real zmiótł wszystkich w tym sezonie, wygraliśmy na sporym farcie szczelajac bramkę w doliczonym czasie gry. Ja się nie będę oszukiwał Real to w tej chwili najmocniejsza drużyna w Europie i ma szystko by znowu obronić Ligę Mistrzów. Barcelona słabiutka obrona, jeszcze gorsza pomoc, aby na ataku stała ale jak Neymar odejdzie to nawet i tam się straci argumenty
0
my sami też to nie poziom realu czy bayernu
1
Jeżeli ten transfer dojdzie do skutuku to kluby maja tylko jedna możliwość kupować juniorków też za duże pieniadze po 20 milionów, później wypożyczać albo sprzedawać za możłiwość odkupu za normalne pieniądze i tak funkcjonować. Bo jeśli ten transfery wypali to kluby już straca opory i zaczną domagać się za swoje gwiazdy pieniądze rzędu 150 milionów a to sprawi że piłka nożna zacznie być zabawką szejków, bo bez możnego sponsora nie będzie się dało funkcjonować. Myślicie że Barcelona albo Real utrzymają swoją pozycję wówczas, szanse nie wielkie na to
1
Jedyny rozsądny co odróżnia życie od fifiy. Jak pęknie granica 200 melonów ceny na całym rynku poleca w kosmos
0
Pilka nożna to jest biznes i nic tego nie zmieni kasa nią zawładnęła myślicie ze piłkarze Barcelony nie myślą o kasie to dlaczego Barcelona wydaje najwięcej na place. A do tych co myślą ze za te pieniądze kupią bóg wie kogo to się rozczarujecie myślicie że jak pęknie suma 200 melonów to ceny na rynku nie pójdą w górę. Na pewno pójdą i to radykalnie
0
Ale jak pójdzie transfer za 200 milionów rynek transferowy zgłupieje całkiem już. Zobaczycie jak kluby z czołówki będą swoich graczy sprzedawać za minimum 150 milionów
0
Myślę ze jak pójdzie transfer za 200 melonów to rynek tak zgłupieję jak jeszcze nigdy. I za piłkarza ze Topu czyli takich jak hazard albo Erkisen będzie trzeba wydać koło 150 milionów.
0
Przypomnę ci ze za Mbappe podobno odrzucili wysokość 120 milionów. Jeśli pęknie transfer 220 milionowy to ceny jeszcze bardziej oszaleją na rynku i już piłkarza bardzo dobrego nie kupi się za mniej niż 100 milionów
0
Zresztą po kupnię Neymara PSG będzie miało lepszą paczkę niż my. Nasza podstarzałą drużyna bazuję na Messim. PSG będzie miało lepszą obronę i pomoc, aby atak mają gorszy ale jak kupią Neymara to będą mieli jakość
0
To było pewne że Neymar chce uzyskać lepszy kontrakt skoro Messi dostał taki to i Ney chce podobny. Według mnie Bartomeu da mu ten kontrakt bo wie ze odejscie tego piłkarza mozę kosztować go stołek. Chociaż miało by to pene plusy sporo budżetu się odblokuję zwłaszcza na płacę. W tygodniówce Neymara mieść się dwóch bardzo dobrych piłkarzy
0
Eriksen nie pasuje do Barcelony to prawda ma sporo asyst ale w zasadzie wszystko po dośrodkowaniach i prawda sporo strzela ale filozofia Barcy zabrania strzelać z dystansu. Zawodnicy z Anglii zadko sprawdzają się się poza wyspami
5
Zobaczysz jjaką będzie miała szanse jak wszystkie kluby zobaczą że Barca powąchała większy szmal za Neymara i że tyle za niego zażądała to zaczną wołać za swoich piłkarzy po 150 milionów
0
W PSG miałby status jak u nas Messi. Neymarowi ego trochę ego wybujałe nie pozwala być ciągle w cieniu Messiego. Tam byłby gwiazdą
0
Plota nikt nie da tyle kasy za Neymara. On to nie Messi ani Ronaldo
1
Mi się wydaje że to gra Neymara zeby dostać nowy kontrakt
0
Dużo osób pisze ze transfer verratiwgo to nie jest sprawa pieniędzy. Chyba co nie którzy nie rozumieją mentalność arabów to są narody kupieckie i oni chca zwłaszcza niewiernych ogolić maksymalnie. Poza tym s bogatymi to jest tak ze są jeszcze bardziej chciwi od tych co nie wiele maja. Myślę ze prezesa PSG przekona transfer rzędu 120 milionów
1
Oczywiście ze nie potrzeba ale musisz grać w lidze angielskiej, która powoli przekształca się powoli w NBA pilki noznej
6
Co się dziwicie że nieporadna polityka transferowa, prawda jest taka że cała trójka MSN jest nie do utrzymania na dłuższą metę. Sam Messi kasuję około 60 milionów z budżetu Barcy. Suarez i Neymar po jakieś 30 milionów, czyli trójka piłkarzy zabiera około 120 milionów z budżetu Barcelony. Nie ma wielkich szans na kupno innych piłkarzy z topu. Zwłaszcza że już dzisiaj piłkarze z Barcelony są najlepiej zarabiającymi piłkarzami na świecie, a zbytnio nikt nie chce odchodzić z klubu.
0
Nie wierzę w ten transfer Conte nie odda kluczowego zawodnika. Zwłaszcza ze Chelsea to drużyna z topu która będzie się liczyć w LM
0
I dwoma wahadłowymi obrońcami. To nie są jacyś skrzydlowi tylko obrońcy którzy bardziej się z przodu udzielają i lepiej broną
Edytuj Usuń
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A czy Azuplieta i Rudiger nie grają na innych pozycjach i raczej transfer jednego nie wymaga odejścia drugiego. Wątpię by Conte pozbył się filara swojej drużyny