0

Madryt to powinnien aresztować cały Kataloński rząd za złamanie prawa. Kiedyś za takie numery to ludzie pod ścianą lądowali albo wieszani byli. Prawda jest taka ze Katalonia nie ma przyszłość poza Hiszpanią, nikt tego państwa nie uzna, a jak przyjdzie płacić cło za wszystko i za eksport to się wszystkiego im odechce. Błędy popełniono kilka lat temu kiedy pozwolono na naukę w szkołach tylko po Katalońsku i jeszcze przy nauce Historii. To było przygotowanie przyszłych problemów

3

Prawda jest taka ze to referendum jest nie legalne. Hiszpańska konstytucja na która zgodzili się sami Katalończycy z wielkim poparciem zabrania go. Prawda jest taka ze władzy katalońskiej chodziło o uzyskanie takich zdjęć z palowaniem ludzi. Skończ się pewnie na ograniczeniu autonomii Kataloni

0

Dlatego że nie dostała by 160 milionów z praw telewizyjnych tylko może 60-70. Sam kontrakt Messiego tyle kosztuje

2

Nie bądź taki pewny z tymi dochodami, Zobacz ile w Hiszpanii ma Barca z praw telewizyjnych chyba jakieś 160 milionów. We Francji będzie może połowa tego. Oczywiście Real w dłuższej perspektywie też straci jaki cała Liga Hiszpańska, ale Barcelona obawiam się ze straci więcej. Oczywiście trochę przybędzie w Lidze Franckuskiej kasy z praw telewizyjnych, ale myślicie że tam dadzą tak podzielić kasę że Barca i PSG zgarnął 150 milionów a trzeci zespół 40 wątpię. Jedyna szansa że i my złapiemy jakiegoś szejka

0

Faworyta do wygrania LM na ten moment to nie ma. Jest tylko kilka klubów któzy są faworytami

0

Dzisiaj football to mamona, bez niej nic nie ma. Nie wiem czy są jacyś piłkarze na świecie co dla kasy nie grają

0

To zależy jednak kto kryje i jakie ma umiejętność. Z całym szacunkiem ale Maffeo czy Belanzia to nie są piłkarze na tyle dobrzy że mogą to zrobić. Ale Kovacić, Casemiro i kilku innych już tak.

1

Tylko ze Gabriel kosztował 30 milionów a nie ponad 100 :D

1

Nie mogę oglądać meczu możecie napisać co z Dembele? Domyślacie się ?

0

W reprezentacji gra całkiem dobrze

0

Sorry ale Piqe czy Busi bardzo dawno nie zagrali 3 meczy pod rząd na dobrym poziomie, wiec nie ma co ich porównywać do piłkarzy w kwiecie wieku i u szczytu potencjału. Wiem Casemiro to rzeźnik, ale świetny DM, Ramos czy Varane to też świetni obrońcy, chyba lepszy duet od naszej dwójki, może Alba ma pewne szanse ze swoim odpowiednikiem z Realu, druga strona defensywy to już w Realu o wiele silniejsza . My mamy tylko atak bo to prawda Benzema jest kiepski, Bale też raczej marny. Ale pomoc fenomenalna i co gorszę tam są zmiennicy, obrona też lepsza od naszej. Ja w ogóle uważam ze Real w zasadzie ataku nie ma, on pomocą wygrywa wszystko. Nie ma drugie takiej linii na świecie i nie wydaje mi się żeby taka postała. Nic z tym nie zrobimy po prostu teraz Real ma swoje 5 minut w świecie footballu. Kiedyś my mieliśmy teraz oni. Transfery za 150 milionów to tylko rozpaczliwe szukanie ratunku. Mi się wydaję ze Real w obecnym sezonie będzie jeszcze silniejszy niż poprzednim

0

Dla mnie to dziwny transfery, nie wiem czy uda się przerobić skrzydłowego na środkowego pomocnika. Cou na środku czasami grywał, ale zwykle bardzo słabo

0

Chyba ci się wydaje Real jest za silny, Cou jest słabszy od każdego pomocnika Realu mówię tu o Kroosie, Modrić, czy Asensio. Nie będziemy wstanie pokonać Realu przez najblizsze dwa lata. To co było za kadencji pepa kiedy my laliśmy Real jak chcieliśmy pomimo ze przeprowadzali oni gigantyczne transfery. tak teraz sytuacja się odwróciła. Za wyjątkiem Meesiego i może bramkarza, Real na każdej pozycji najlepszych zawodników na świecie na swoich pozycjach i zmienników, którzy aspirują do roli najlepszych piłkarzy na świecie na swoich pozycjach

0

Dobrze z e wygrali jak nie będą przegrywać z ogórkami ligi to może powalczą o mistrzostwo z Realem. Madryt ma taką pakę że wielu punktów nie zgubi, nawet jak nas poko jak nas pokona w dwóch meczach, to jak się nie pogubi punktów ze słąbeuszami to możemy wygrać ligę

0

To jest właśnie przewaga Realu nad nami oni nie mają drużynę i to nie tylko pierszą jedenastkę, ale może 20 zawodników na światowym topie. Tam moze każdy wypaść i jest swietny zastępca, u nas się robi kaszanka. Wszystko się robi aby ratoać drużynę gigantycznymi transferami, jak Real za czasów Pepa, niewiele im to dało. Tak samo ja nie wierzę w możliwość przeskoczenia Realu w przeciągu 3 sezonów. Oni mogą wygrać Ligę Mistrzów jeszcze w tym sezonie i następnym bo nikt nie ma startu do nich. Oczywiscie pewnie nie wygrają, ale nie dlatego zę będą słabsi, ale dlatego ze mieli pecha

0

Czy ja coś mówię że źle dobrze ze go kupili chociaż te pieniądze absurdalne, ale teraz normalne ze Barcelona będzie tyle płacic

0

Transfery pod presją prawie nigdy nie są udane. W tej chwili nie ważne kogo kupimy i tak będziemy o wiele słabsi od Realu. W tej chwili w Europie jest tak Real długo długo nic, Juventus, Bayern i Barcelona i PSG

0

Jak się kupuję młodzika z Dortmundu za 150 to Eriksen będzie jeszcze droższy. Ja się obawiam że Barcelona wywindyowała sobie ceny za zawodników bardzo. Teraz będzie za każdego przepłacać

0

Ludzie są trochę rozpaskudzeni latami wielkich sukcesów i myślą że tak zawsze będzie. Potęgi piłkarskie rodzą się i upadają to normalne. Ja pamiętam jak Barca z trudem awansowywala do lm

0

Przecież oni go nie kupią sporo wydali co najwyżej go za darmo wyjmą za rok. Glupi wyda kupę szmalu za zawodnika co za rok będzie wolnym zawodnikiem

0

Di Maria jest dobrym piłkarzem oraz kolegą Leo. Może dzieki niemu on kontrakt podpisze

0

Tylko jak wybulisz na jednego zawodnika 150 milionów za wszystkich będziesz przepłacał. Zawodnik A do bayernu pójdzie za 30 milionów, a ten sam zwodnik do Barcelony pójdzie za 90

2

Tylko że absurdalnie drodzy skoro Cou kosztuję koło 150 milionów. To myślisz że Tottenham znacznie lepsza drużyna od Liverpoolu za mniej sprzeda swoje gwiazdy. Życie to nie jest fifa. Tam te czasy gdzie było może 4-5 kluby z pieniędzmi w Europie minęły. Dzisiaj klubów z ogromnymi możliwościami finansowymi jest kupa może ze 20 i ceny poszły radykalnie do góry zwłaszcza w Anglii

0

Kupowanie zawodników w Anglii jest absurdem, tam kluby mają takie pieniądze, zę za obrońców się płaci po 60 milionóww-ZA OBROŃCÓW!!! Napastnicy i pomocnicy mogą być nawet 3 razy drożsi, zwłaszcza po transferze Neya. Skoro jeden poszedł za 200 milionów, to inni też mogą za tyle pójść

0

Chyba się zgadzam Angole mają chyba w d...e europejskie puchary. Oni ich nie wygrywają nie dlatego że mają kiepskie drużyny, tylko dlatego ze im się nie chce tam po prostu grać

3

Dlaczego uważasz że Chelsea znacznie lepszy i bogatszy klub od Liverpool sprzeda swojego asa za mniejsze pieniądze niż Liverpool swojego asa. Ja uważam że jeśli za Cou czy Dembele chcą 150 melonów to Hazard jest jeszcze droższy

2

Niech już sobie z nim dadzą spokój. Nie jest na sprzedaż, nie ma klauzuli to nic się nie zrobi

0

Nie jestem za Realem, jestem po prostu realistą i widzę co się dzieję

0

Coś czuję że zbliżają się cięzkie czasy dla Barcelony. Będzie okres posuchy i w Hiszpanii i w Europie. Barca robi się słabsza od nie tylko Realu, ale też wielu innych klubów Europejskich: PSG Chelsea, Bayern, Juventus, City, te zespoły wyglądają o wiele lepiej od Barcelony. Ja raczej czarno to widzę, chyba powrócą lata posuchy z lat 2000-2003. U nas kolejne zarządy to aby robiły wszystko aby się nachapać. Nie przypominam sobie prezesa od 2000 roku który nie miałby czegoś za uszami.

0

Coś czuję że zbliżają się cięzkie czasy dla Barcelony. Będzie okres posuchy i w Hiszpanii i w Europie. Barca robi się słabsza od nie tylko Realu, ale też wielu innych klubów Europejskich: PSG Chelsea, Bayern, Juventus, City, te zespoły wyglądają o wiele lepiej od Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?