0

I nie raz grali w grupie straszną padake. Real to jest drużyna turniejowa niestety. W lidzę, czy grupie grają beznadziejnie czasami. A później jest faza pucharowa mecz i rewanż i oni umieją to grać.

0

Nie kupiliśmy go bo chyba nie stać nas na niego. Przy tych cenach to by ze 200 milionów chcieli za niego

5

A najgorsze to jest to zę Dortmund jest bez formy i Real wyjdzie z grupy i tak. A faza pucharowa to jest co innego niż grupa. cale by mnie nie zdziwiło jak Real zaczął by grać tak że doszedłby do finału, a mozę i wygrał LM. Trochę Dortmund lepszy i może Real by z grupy nie wyszedł

0

Wiesz jakby w zimie kupili kogoś do rozegrania, bo tam nie ma takiego pomocnika. Ale mogą powalczyć w fazie pucharowej, gdzie kluby grają bardziej defensywnie , Chelsea to umie

0

Angole chyba przełamali ten kryzys w którym były ich kluby w Europie. Coś czuję że Tottenham, City, może Chelsea i MU będą się liczyć Europie.

0

Już nie przesadzajcie każdemu klubowi na świecie wiele razy śedziowie pomogli i im zaszkodzili. Nie jest tak że Realowi zawsze sędziowie pomagają, a Barcelona poszkodowana, Zapomnieliście chociażby mecz z Chelsea Hiddinka. Taki urok piłki błędy sędziów są nader częste. Nawet piłkarze uczą się symulować żeby pomóc sędziemu błąd popełnić :)

1

Zanosi się na nie zły bajzel. Oby się sprawa wyjaśniła do lata bo nikt do nas nie przyjdzie bo nie wiadomo gdzie będzie grał

0

Od lutego Real robi się najlepszy, to jest druzyna turniejowa

0

Ja olewam złotą piłkę od czasów kiedy tylko ROnaldo I Messi ją wygrywają. Kiedyś to nawet obrońca potrafił ją wygrać, a teraz mnie ona nie interesuję . Myślałem zę chociaż jakiś Niemiec ją wygra za mistrzostwa swiata a tu kicha

0

Nikt inny nie mógł tego wygrać. Mbappe jak się będzie tak rozwijał to będzie najlepszy piłkarz na świecie, może nawet za 2-3 lata. Tylko niech tego nie spartoli

0

Tak i dać im podwyżkę za coraz bardziej marną opiekę zdrowotną. Gdyby ich pensja zależała od jakośc ich usług to by zarabiali po 500 złoty na miesiąc.

0

Dla tego się patrzy na puchary. Jeśłi się pojawi piłkarz który załużmy wygra 2 razy mistrzostwo świata, kilka Lig Mistrzów i będzie trochę strzelał. To on będzie najlepszym piłkarzem w historii

6

Według mnie Mbappe to przyszły zdobywca złotej piłki on ma po prostu talent. Statystki lepsze niż Ronaldo i Messi w jego wieku. Jeśli będzie dalej sie rozwijał to będzie przysżły zdobywca złotej piłki za jakieś 4 lata. Według mnie Neymar trochę wpadł bo źle mu było w cieniu Messiego i może być to samo że za 2 lata będzie w cieniu Mbappe

0

Bardzo trudno kogoś kupić z Ligi Angielskiej. Liga ta przekształca się powoli w NBA piłki nożnej, gigantyczne pieniądze, gigantyczny splendor. Tam nawet słaba drużyna domagała sie za obrońce około 60 milionów euro. Kwota absurdalna jak dla mnie. To pomocnik albo napastnik będzie do kupienia za około 200 milionów, zwłaszcza skoro już pękła granica 200 milionów za jednego zawodnika

0

u nas każdy sezon jest taki sam. Czyli wszystko leży na Messim. Tylko że w ubieglych latach byli piłkarze co mogli go wspomóc, a teraz Messi został sam. Nawet Suarez już go nie wspiera

6

Naszym problem jest to ze wszystko uzależnione jest od Messiego i kiedy sezon wejdzie w decydujacą fazę czyli w Lutym Messi już może nie mieć siły. Real natomiast od lutego robi się najlepszy

0

City w końcu ma pełny skład właściwie, bo w ubiegłych latach zawsze były jakieś braki. Albo brakowało skrzydłowych, obrońców, pomocników itp. Dzisiaj mają wszystko, według mnie będą faworytem do wygrania LM

2

zachwycają się bo nie rozumieją że on ma dużó asyst, tyle że większa połowa z nich to dośrodkowania :D

0

Niestety ale nawet jak ma się pieniądze do drużynę buduję się lata. A bez drużyny nbardzo ciężko wygrać Ligę Mistrzów. Jeden zawodnik może wygrać jakiś mecz, czy dwa mecze, ale turnieju nie wygra, Nawet Real swoją linię pomocy tworzył chyba 4 lata

0

W drugiej połowie Real sporo lepszy od Tottków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba nie wierzyliscie że Tottki mogą pokonać Real na ich wyjeździe? Brak im doświadczenia do tego. Real to cwana drużyna i pucharowa. Oni w lidze mogą grać padakę, ale liga mistrzów to co innego

9

City to się nie przejmujcie oni zasze fenomenalnie grają w październiku, a później jest coraz gorzej. Poza tym coś tam muszą wygrać jak każdy trener ich wydaje 300 milionów na transfery

0

Jeśli juz to zabierze go ze sobą do noego klubu jeśli będzie to możliwe. W co wątpię bo jak tak dalej pójdzie za Jesusa będzie trzeba wydać 200 milionów

0

Ja już nie wiem czy on podpisał ten kontrakt czy jeszcze nie ??

4

Messi w czasach Maradony by nie gral bo nie było terapii hormonalnej. I w czasach Pelego i Maradony zawodnicy bardziej się szanowali bo jedna kontuzja mogła karierę zawodnikowi skończyć. Poza tym pilka z lat 50 czy później jak namokła potrafila ważyć kilka kg. Żaden obecny piłkarz by taką pilka nie zagral. Porównywanie jakiś statystyk jest absurdem. Patrzy się tylko na trofea. Kto dzisiaj pamięta kto ile bramek strzelił. Pamięta się po latach tylko trofea zwłaszcza reprezentacyjne

0

myślę ze wielu by się skusiło dzisiejsi sportowcy to sępy

1

Jakby Katar przekonał fifę do zmiany przepisów że można zmienić reprezentację tak jak w Piłce Ręcznej miałby sporą szansę na medal mistrzostw świata

0

Ludzie zapominają że piłka nożna jest sportem drużynowym i zwykle decydują o wygraniu jej trofea drużynowe. W tym roku wygra ją Ronaldo bo Real wygrał prawie wszystko, natomiast Messi nic nie wygrał prawie. Za rok będą mistrzostwa świata w Rosji i to one będą kluczowe jeśli chodzi o złotą piłkę. Jeśli Argentyna nie awansuję na ten turniej to jestem pewny na 90 % że Messi jej nie wygra

2

Jak mówiłem juz dawno kazde bzdurne przepisy można obejść. A przepisy FFP takimi są. Przecież Ney został kupiony przez Katar a nie PSG. I jako juz wolny zawodnik związał się z PSG co UEFA może im zrobić za zakontraktowanie wolnego zawodnika. A ze poszedł na kasę to nie dziwne. Jakieś 95 % piłkarzy gra dla kasy zwłaszcza z Ameryki południowej. Myślicie ze Messi nie gra dla kasy i jak nie dostanie tego kontraktu 30 plus netto. To nie odejdzie od razu się spakuję i pójdzie sobie.
A czy PSG nie wygra LM to nie badzicie tego pewni. Pieniądze zrobily ze Chelsea wygrała LM. W tych czasach pilka rządzi kasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?