kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz zaczynam cenić Fergusona, żaden trener nie potrafił utrzymać potęgi jednej drużyny tyle lat co on . Zawsze trenerze się wypalali albo drużyny się wypalały
0
Wiesz skończyły się czasy że Barcelona i Real mogą kupić każdego. Zbyt ceny odleciały każdy właściwie z piłkarzy których wymieniłeś do Realu to wydatek około 100 milionowy a może i 200 milionowy. Real się posypaał straszliwie ciosem śmiertelnym okazała się utrata lidera w postaci Ronaldo. Jeszcze Ci piłkarze młodzi jak Kovacić chcieli uciec i pewnie zostanie już w Chelsea a podstaawowa jedenastka stara się robi i syta. Real jest wstanie kupić jednego piłkarza typu Hazard lub Icardi albo Kante na okienko. Mogą wydać oczywiście w jednym okienku 200-300 milionów. Ale w tych czasach za taką sumę można kupić 2 piłkarzy z topu. Kiedyś za tyle można było drużynę zmontować
0
Wiesz może i tak ale w tych czasach dopieo by zaczęli drążyć i narobili by szkody w szatni. Lepiej im było powiedzieć prawdę, a wszystkich szczegółów rozmowy z Mbappe na pewno Tuchel nie podał i zostało to między trenerem a piłkarzami
1
On będzie chciał odejść tacy piłkarze chcą grać a u nas nie pogra. Zapewne odejdzie tylko oby z opcją pierwokupu
0
Myślę Perez będzie wolał Neya od Hazarda jeśli poczuje że Neymra może kupić zrobi to za wszelką cenę. Poza tym być może spróbuję kupić dwóch na raz. Real ma bardzo dobrą sytuację finansową
0
Ale nigdy nie będzie strzelał tylu goli co Ney a złotą piłkę dostaje się za trofea i za gole. W Realu rywala nie będzie. W Barcelonie będzie Messi i Ney będzie psioczył tak jak w lecie
0
Chodzi mi o ich nastawienie psychiczne. Emocjonalnie Ney i Ballo są bardzo podobni do siebie. Wiecznie rozkapryszone dzieci
0
Tak tylko że Messi pogra jeszcze 2-3 lata spokojnie i Ney będzie miał 30 lat. Neymar nie znosi tego że jest w cieniu kogoś innego. Z Cavanim były problemy bo karne on wykonywał i u nas też będą problemy . On jeśli odejdzie to zapewne do Realu tam nie będzie rywala w drużynie
0
Wątpię. Neymar to wieczne dziecko nie dojrzały dzieciak, który ciągle psioczy. Wróciłby do barcelony i zaczął by psioczyć że nie jest liderem drużyny tylko wszystko kręci się w okół Messiego. Ney nigdy nie będzie najlepszy na świecie , nawet jak Messi i Cris skończą kariery to i tak będą lepsi od niego. Taka druga wersja Balloteliego. On jeśłi odejdzie to do Realu bo Real na gwałt chce kupić gwiazdę a ma pieniądze i może wydać 200 milionów. Barcelona to tak nie bardzo. Neymar nie ma żadnego sentymentu do żadnego klubu on chce być gwiazdą największą w swoim klubie, który zapewni mu też trofea i brylowanie w mediach. Real dla niego idealny
4
Chciałbym Polaka w Barcelonie ale nie chce żeby był rezerwowym> piłkarze bez gry dziadzieją nie chce by go to spotkało. Ludzie myślą że Paco u nas będzie grał tak jak w Borussi ale jak siądzie na ławce to nie będzie nic grał.
0
Kler to największy przejaw marksizmu który chce zdominowć całą kulturę w Europie
0
Coś w tym jest we francuskiej lidze pomijając PSG nie ma za wielu obcokrajowców. liga zdominowana przez piłkarzy rodzimych oraz importowanych głównie z afryki. Na czarnym lądzie są bardziej potrzebne potrzeby niż wydawanie kasy na zakup praw teleiwzyjnych. Zresztą na większość tego kontynetnu i tak ciężko TV oglądać. Anglia, Niemcy Hiszpania czy Wlochy mają dużo piłkarzy z całego świata więc i popularność jest większa.
2
Masz dużo muzulmanów w Chinach zwanych Ujgurami, w tej prowincji całe dworce wywalali w powietrze.
1
Mecz o super puchar będzie na polsacie. Czyli jest nadzieja na to że będzie jeden mecz Ligi Mistrzów w środy na kanale głównym polsatu powszechnie dostępnym ??
0
Jedynym klubem w Hiszpanii z jakąś tradycją jest At Bilbao reszta to już sprzedała wszystko
0
Życie to nie fifa jak się ma dwóch dobrych zawodników na te sama pozycje to konflikty są pewne i w końcu jeden może chcieć odejść
1
Pamiętam jeszcze kilka lat temu jak ludzie tutaj na stronie śmiali się z Realu że wydawał setki milionów dzisiaj sytuacja się odwróciła. Jak to sytuacja potrfi się odwrócić całkowicie zmienić
2
Tak trochę to frustrujące ze piłkarz urodzony w Kamerunie gra dla Francji np. Coraz bardziej to przypomina futbol klubowy. No ale cóż demografia we Francji jest budowna na emigrantach. Za 20 lat jak będzie turysta z Polski szedł ulicą Francuskiego miasta to największe wrażenie zrobi to jak spotka białego francuza w wieku 20 lat
0
Ja stawiam że zostanie w Chelsea
1
Jeśli Hazard gdzieś odejdzie w co wątpię to do Realu. Nas nie stać by co okienko płacić za jednego zawodnika ponad 100 milionów a w przypadku Hazarda trzeba by zapłacić 200 milionów według mnie szans nie ma
0
Wychodzi na to ze na mundialu nic się nie wygra w tych czasach bez stałych fragmentów gry. A taka Argentyna czy Hiszpania nie mają za dobrych różnych czy wolnych i odpadali
0
Liga bardzo dużo straci na tym odejściu Ronaldo. Przede wszystkim marketingowo Messi nie będzie miał rywala nie ważne kogo Real kupi z całym szacunkiem dla Hazarda czy Neymara ale to piłkarze o wiele gorsi od Ronaldo i nie będą rywalami od Messiego. Chyba ze Messi obniży loty co jest możliwe bo rywalizacja z Ronaldo go motywowała a teraz rywala nie będzie. A o transfery gwiazdy będzie strasznie trudno nie wiem czy Realowi się uda. Za Savicia Lazio chce 150 milionów to co mówić za Hazarda. Wydanie 300 milionów to może być za dużo dla Realu
0
Bo nie stać ich na te dwójkę. Gdyby się pojawiła możliwość transferu Mbappe to kluby z Anglii i Real i Barca pozabijąją się o niego. Skończy się na tym że trzeba będzie zapłacić 300 milionów
2
Nie wierzcie że PSG puść Mbapppe albo Neymara do innego klubu. Za dużo kasy mają i nie muszę sprzedawać. Poza tym nie stać nikogo raczej na nich. Za Mbappe trzeba by wydać 300 milionów
0
Ale ja patrzyłem na angielskiej wikpedii i francuskiej i tam tak pisze
0
To na jaki okres jest ten Mbappe wypożyczony bo jak jest do 30 czerwca i nie wrócił do klubu to już jest wykupiony przez PSG. Zresztą na weekepdi już tak piszą że jest już piłkarzem PSG
0
Sam Mbappe ich rozwali
2
Mbappe to chyba najlepszy piłkarz na świecie za 2-4 lata on jest okropnie młody i nie wykręcił jeszcze swojego potencjału całkowicie. A już ma udział przy 20-30 bramkach w sezonie
0
Ja tam kibicuję Chorwatom bo to jedyna drużyna z naszej część Europy
1
Czyli powtarza się historia obrońca tytułu nie wychodzi z grupy zaczęło się od Francji w 2002 drugim roku i póxniej chyba nikt nie wyszedł z grupy. Poza tym Niemcy po raz kolejny się przekonują że wschodnie powietrze im nie służy