kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym się nie przejmował tym remisem. Zawsze słabiej graliśmy w lutym. Kluczowy będzie mecz z Lyonem, jeśli byśmy przegrali ten mecz to znaczy że jest coś nie tak. Znaczyły by to że nie dość że drużyna może być wypalona to jeszcze nie była wstanie się zmotywować na LM
0
Wiesz dla mnie najważniejsze żeby LM nie wygrali. Niech wygra kto kolwiek PSG czy City. Nie chce żeby Liga Mistrzów była zabawką jednego klubu
1
MINUS Gra bez jaj i pomysłu
PLUS Wciąż jest 0 z tyłu :)
0
W cale mnie nie boli to niech sobie wygrają i 5 z rzędu. Chodzi mi o to ze kluby piłkarskie wszystko za pieniadze sprzedadzą. Samo to że my umieśliśmy reklamę na koszulce też dla mnie bolesne jest
0
Kurczę Bilbao jedyna drużyna w której sami Hiszpanie. Chyba ostatnia drużyna która naprawdę ma jakąś tradycję. A nie tradycje papierowe tak jak nie które kluby który nawet herby zmieniają żeby łatwiej kasę przyciągały z pewnych państw świata
0
Dortmund robi interesy pogonili Dembele za gigantyczną kasę a kupili młodszego za małe pieniądze i to być może lepszego od tego co do nas poszedł.
1
Jedyna dobra rzecz jak klub ma gorszy okres który trwa 2-3 lata że odchodzą słabi kibice, a zostają Ci prawdziwi
0
Ludzie myślą że można grać 100 lat tym samym stylem gry nie zmieniać nic. Nie zawsze ma się wykonawców odpowiednich do tego. Takiego pokolenia Xavi, Iniesta Busi, Pedro, Messi już chyba nie będzie. Zwłaszcza ze oni byli wychowani przez Barce i mogli tak grać bo od dziecka ich tego uczono. Teraz nie ma wykonawców. A jeszcze jak Messi skończy karierę albo obniży loty to całkiem już nie będzie
0
Wiem i nie jest powiedziane że w tym sezonie będzie lepiej. Może być gorzej Lyon jest dobrą drużyną i już raz pokazali City co potrafią. My też możemy się przejechać. Dla mnie osobiście to trochę wstyd wydawać setki milionów i nie móc się przebić przez 1/4. Rozumiałbym jakbyśmy w półfinale odpadali. Zwłaszcza że Real nie wydawał prawie nic w porównaniu do nas i tyle razy wygrał te LM
0
Przecież ten komentarz tyczy się City anie Barcy. Oczywiście że Barcelona też się nie popisuje w ostatnich latach i pomimo wydawania setek milionów nie potrafiła wygrać Ligi Mistrzów. Jeśli nawet City wygra jeszcze 3 razy pod rząd ligę i tak samo Barcelona 3 razy pod rząd swoją Ligę , ale obydwa kluby odpadać będą 1/4 LM to i tak kibice jednej jak i drugiej drużyny będą nie zadowoleni i uznają że wydatek ogromnych sum poszedł na marne
2
Dużo ludzi tutaj zachwyty robi nad City i nad Pepem. Ciekawe, czy będziecie tak pisać za kilka tygodni jak znowu odpadną z LM. Pep póki co wydał kupę kasy ale nie dał tego czego się oczekiwało, ani w City ani Bayernie czyli Ligi Mistrzów
1
Ciekawe czy będziesz tak pisał za kilka tygodni jak znowu odpadną z LM. Pep póki co wydał kupę kasy ale nie dał tego czego się oczekiwało, ani w City ani Bayernie czyli Ligi Mistrzów
0
Kibicom City nie chodzi o Ligę Angielską tylko mistrzów i nawet jak Pep wygra ligę w tym sezonie i następnym , ale przegra Ligę mistrzów to zarząd uzna to za nie udane rozgrywki. Nie po to City wydało w ostatnich latach setki milionów na zbudowanie drużyny by pocieszać się tylko Ligą Angielską.
0
Myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli :D
4
Zbliża się wiosna i forma Realu rośnie jak zwykle. Co to za drużyna jest na jesień często padaka, a na wiosnę inna drużyna. Oby znowu nie wygrali Ligi Mistrzów bo już ludzie przestaną te rozgrywki oglądać
1
Poziom komentarzy obniża się wraz z coraz większą liczbą fanów. WIększa ilość czegoś obniża zawsze jakość i poziom. Kibice Barcy przed erą Pepa to byli kibice, a ci napasani sukcesami to już nie ten poziom. Jest ich wielu ale są marnej jakość
1
Według mnie jeszcze City powalczy o niego i nie wiem czy go nie kupią. Fernadinho stary się robi więc będzie miał pierwszy skład, w dobrej lidze i grającej ładnie drużynie
0
Wiesz ja właśnie nie wiem czy nie lepiej agenta. Bo pod względem sportowym to lepszy byłby jakiś tottenham, a może i PSG bo w tych klubach będzie grał w każdym meczu. Poza tym w LM to liczące się jednak drużyny. Natomiast w Barcy to jednak nie wiadomo w ilu meczach zagra, pewnego składu mieć nie będzie
0
Oni wszyscy marzą żeby zagrać w tym klubie. Prawda jest taka że większość piłkarzy jeśli już jakiemuś klubowi kibicuje to zwykle temu z którego miasta pochodzi. Reszta to jest dla nich praca i miłość wyrażona za pomocą tygodniówki. Czyli nie chcesz mi dać takiej tygodniówki jakiej chce, TO JA JUŻ CIĘ NIE KOCHAM :D
0
O De Jonga włączą się do rywalizacji City, PSG, Barca i nie wiadomo kto jeszcze. Ajax poczeka do lata z negocjacjami. Wtedy kluby mogą więcej wydać, tylko ktoś bardzo naiwny mógł wierzyć, że w zimie on podpisze kontrakt, a w lecie przyjdzie.
12
Wiedziałem że płacimy dużo, ale nigdy nie myślałem że prawie 2 razy więcej od PSG czy City
0
Z De jongiem nic nie wiadomo bo w lecie więcej klubów włączy się o rywalizację o niego: City, PSG, Barca, Tottenham i może jeszcze jakiś. Więc Ajax może uzyskać lepszą cenę
1
Bo wzajemna nienawiści jest najlepszym paliwem politycznym. Podzielili oni naród na dwa zwalczające się obozy i korzystają na tym. Równo nas łupią jedni i drudzy i mówią ze jest nam coraz lepiej.
0
Przecież wszystkie kluby szukają kasy u szejków. My sami mieliśmy sponsora podajzę z Kataru. Wiadomo było że dostawaliśmy kasę od arabskiego rządu. Według mnie niech UEFA tam się nie wtrąca niech każdy klub wydaje ile chce. najwyżej to klub splajtuje
0
Tak tylko że jak shejk kupuje klub piłkarski to jest jego i czy można ingerować w to jak ten klub się prowadzi. Według mnie to jest komunizm.
1
Dogadają się że za 2 lata zapłacą im albo coś innego. Ty się nie martw to FFP jest beznadziejne i służy tylko nabijaniu kasy UEFA. Bo jak np firma shejka co wydobywa ropę umyśli sobie, że nazwie sobie okno swoim imieniem, w siedzibie PSG za 100 milionów. To co jest to przychód do klubu czy nie
0
Tylko niemcy nie mają ASF na wszelki wypadek wybijają żeby tylko nie zaszkodziły one produkcji wieprzowiny. Tylko Polacy są tacy głupi że likwidują swoją produkcję żeby tylko zwierzotka lepiej miały.
0
Ludzie myślą że pieniądze rosna na drzewach s one się biorą z pracy. My powinniśmy dążyć do tego by jak najwięcej produkować w polsce a żywności w sklepach powinna być w większej połowie Polska. Bo inaczej to pójdziemy do zagranicznych supermarketów jako parobki pracować
2
Oj bo to wszystko zależy od okoliczność politycznych. Co nie którzy bardziej fanatyczni ekolodzy by chyba ludzi chcieli wymordować, zeby zwierzątka sobie mogły żyć w spokoju. Prawda jest taka że dziki nie mają wrogów naturalnych i muszą być zabijane przez ludzi. W Niemczech w 2 lata zabito 1,5 miliona dzików i problemu nie ma. Natomiast u nas o wszystko dym
4
Tutaj to nie jest wina trenera akurat. Cou przy Kloppie według mnie najlepszym trenerze świata miał to samo. Brak ustabilizowania formy miesiąc świetny póxniej miesiąc kaszana. Ja czasami wchodziłem na stronę kibiców Live i oni tam pisali że ma ogromne wahania formy. Jestem pewny że on odzyska formę, ale za gra kilka fajnych meczy i znowu ją straci. Wiadomo żaden zawodnik nie ejst wstanie całego seznou grać z równą formą, tylko nie wielu ma tak wielkie wahania jak Cou