kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można się bać trawić na to PSG w fazie pucharowej
0
@msmsms Teraz już nie będzie hegemona w Europie raz wygra jedna drużyna raz inna i nie będzie takiej dominacji. Jak kiedyś Barca że wygrywała z każdym dużo i jak odpadła to przy autobusach, czy Real wygrywający kilka razy pod rząd ligę mistrzów. Wróci chyba to co kiedyś był że raz wygra angielska drużyna, póxniej hiszpańska , dalej włoska, itp.
0
PSG w końcu ma jakąś te drugą linię rok temu jej nie było. Mogą powalczyć w LM, mogą być lepsi od City bo tam w obronie jest kipisz
0
@MarioVeB! pójdę najwyżej jutro do radcy prawnego
0
@ostrovsky nie podpisałem jeszcze umowy to był swego rodzaju taki okres próbny bez umowy
0
@MarioVeB! badania 360 złoty- badania same 255 złoty.
0
Pytanie do prawników jak tutaj są. Pracodawca skierował mnie na badania lekarskiego przed podjęciem pracy. Jednak po jednym dniu pracy się zwolniłem, znalazłem pracę po prostu bliżej domu. Teraz ten stary pracodwaca przesłał mi smsa i każe zwracać pieniądze za badania wstępne i szkolenie bhp. Ma prawo do czegoś takiego ? Ktoś się orientuje
0
Nie ma szans by dali 120 baniek. Za Sane chyba 100 nie chcieli dać
0
Tottki mają skuteczność 2 strzały na bramkę przeciwnika i dwa gole :). Ogólnie stałe fragmenty gry zawsze były piętą achillesową drużyn Pepa
0
Według mnie City jest najsileniszą drużyną w Anglii , ale rodzimym podwórku. Natomiast w Europie z Angielskich drużyn jest być może numer 2, a może nawet 3
0
@VIPER2712 Nie każdemu gra w wielkim klubie służy. Dla nie których lepsze są trochę mniejsze kluby takie jak Arsenal
0
@Bagsik88 Wziąłbym twój skład ale zamiast Ronaldinho dałbym Zidana
0
Wesley Sneijder kończy karierę. Jakoś tak mam że mam wielki sentyment do piłkarzy którzy grali kiedy zacząłem się interesować piłką- nawet jeśli grali w klubach których zbytnio nie lubiłem
0
Ktoś podczepił kartkę z życzeniami i adresem swoim do balonów i wysłał zaczepiła u mnie w malinach ona. Adres na kartce to miasteczko pod Sttutgartem możliwe żeby ona przyczepiona do balonów doleciała pod Lublin? Według mnie chyba nie
1
@krzychu1526 może już nie wyjdzie :)
0
@Colon bo osoby LGBTQ nie powinni być równi heteroseksualnym tylko dominować. Powinni mieć większe prawa od nich, w stylu jak osoby LGBTQ i hetero startuje o pracę to powinno się wybrać osobę inną niż hetero itp
0
@SHIBA Nie łam się przeludniem większość planety i tak jest pusta: Kanada, Syberia duże opszary Chin czy Europy nawet . Poza tym zobacz na demografię. Jakąś demografię ma Afryka, Bliski wschód może trochę Ameryka łacińska. Reszta się kurczy, kązdy właściwie kraj na pół kuli północnej ma każde następne pokolenie 2 razy mniejsze od poprzedniego. Kiedyś oglądałem wypowiedzi takiego demografa że jak tak dalej pójdzie to Europa od Lizobony po Ural będzie liczyła 90 milionów mieszkaniców.
0
@ViscaBarca123 Polacy to piją piwo ewnetualnie wódkę a nie jakiejś południowoamerykańskie cudactwa :D
12
@G9 tak to jest jak jest niczym nie skrępowany dostęp do broni palnej. A te barany w USA boją się terrorystów arabskich, oni niech się siebie nawzajem boją, żeby ich sąsiad kuku na muniu nie dostał i nie pozabijał ich
4
No cóż to musiało się stać. Z Dembele, Cou i jeszcze jak przyszedł Grizman to już w ogóle by nie pograł. Musiał odejść
5
Według mnie Neymar się kończy jak typowy Brazylijczyk z ataku- 3 lata wielka kariera. Później imprezy, kobiety i pieniadze ciągłe gwiazdorze powodują że kariera się wali
1
Najlepszy regulamin-możecie dostać bana za wszystko :D
0
Co sądzicie o zwiastudnie wiedźmina z netfixa. jak dla mnie sam Geralt na plus Crii też w sumie na plus , aby Yennefer jakaś taka dziwna
7
Jak będą tak stręczyć to LGBT to większość ludzi w cale nie będzie ich tolerowała, tylko znienawidzi. Taka prawda, czegoś tak nachalnego ludzie nie lubią w zbyt dużej dawce
1
Wiedziałem że PSG przejedzie się na Neymarze to człowiek o mentalność rozpieszczonej gwiazdy, wszystko ma być tak jak on chce. Na miejscu szejków sprzedałbym go za wszelką cenę i zrobił wszystko by przedłużyć kontrakt z Mbappe i na nim oprzeć drużynę.
0
Z De Lajtem może nie którzy nauczą się żeby nie wierzyć prasie że koś z kimś jest dogadany
0
No cóż transfer ciekawy zawodnik wielozadaniowy. Prawdopodobnie się sprawdzi chociaż z oceną poczekam jak zwykle jak zagra jeden albo dwa pełne sezony
0
VVD komuś słonko przygrzało w główkę. Przecież to by trzeba zapłącić 150 milionów
0
W kwestii sędziowania punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tyle w tym temacie
0
Problem z piłką jest że VAR nic nie da bo przepisy nie są czytelne a jeszcze piłkarze ciągle próbują oszukiwać i nacigać sędziów na coś. W siatkówce VAR się sprawdza bo są przepisy jednoznaczne. W piłce nożnej interpretacja zależy od sędziego jeden jednej rzeczy nie uzna za fual, drugi uzna tą samą rzecz. Trzeci za to samo da jeszcze żółtką kartkę.