0

Kompletnie go nie znam, nie widziałem żadnego meczu z nim. Nawet nazwiska nie słyszałem

3

Liga Angielska zamienia się w NBA piłki nożnej. NIe długo kluby z kontynentu będą chciały dołączyć do Ligi Angielskiej, niż grać we własnej lidze :D

0

Cóż Anglicy bazują na tym że podbili kiedyś 1/4 świata i są popularni do dzisiaj. Poza tym wyspiarze jednak lepiej znają się na marketingu i wiedzieli kiedyś, że dla hegemoni dwóch zespołów lepiej by było gdyby kasa była dzielona jak w hiszpanii. Ale dla rozwoju całej ligi jest to zabójcze.

3

Oni są zasyci za dobrze zarabiają, wygrali wszystko w zasadzie co było do wygrania i nie chce im się starać

0

Co wóm powim to wóm powim: Ciżko będzie coś ugrać w tym sezonie

0

@Kajtek77 Ta partyzantka potrafiła ostrzelać rafinerie w Arabii czy Rijad czyli stolice Saudów

6

@NaFazieHitman Nie muszą bo Nato ma działać tylko w Europie i na północnym Atlantyku na północ od zwrotnika Raka. Więc pewnie większość państw Nato każe amerykanom spadać. My pewnie się zaangazujemy żeby potwierdzić wierność sojuszcznią wobec USA

0

@Kajtek77 I ten potencjał nie mozę sobie dać rady z partyzantka z Jemenu w postaci Hutii. Którzy chodzą ubrani w trawę i posiadają prymitywną broń, używający nawet czołgi T-34 :D

1

Ma do was pytanie jak znosicie te świąteczne spędy rodzinne? Lubicie czy nie bardzo??

1

@SylwekFCB oj lata daleko :D

2

Przybyłem z roku 2583 jeśli macie pytanie czy Kevin nadal leci w tv na święta bożego narodzenia. To potwierdzam W MOICH CZASACH NADAL LECI :D

0

@Lares M się najbardziej podobały sceny z Geraltem i Yenefer. Cirii natomiast mnie nudziła, ale rozumiem czemu pojawia się nie chcieli żeby się pojawiła nie wiadomo skąd w ostatnim odcinku

3

@Messibestplayerintheworld wiesz w Hiszpanii połowa tabeli to też ogórki

0

@GregSTG jakieś 13. Akurat Cirii w Polskim Wieśku była lepsza. Też jej wątek najbardziej mnie nudzi ale rozumiem ten koncept nie chcieli wprowadzać jej na końcu sezonu w ostatnim odcinku

0

Co sądzicie o aktorach wybranych do najnowszego wiedźmina. Jak dla mnie całkiem udani. Jedynie Cirii mogli wziąć nie co młodszą aktorkę i Triss też taka dziwna ale rozumiem musi być poprawność polityczna

6

Ja nie rozumiem polityki transferowej Barcelony. I już po prostu nie próbuje jej zrozumieć

0

@Kengo KDB jest bardzo pracowitym piłkarzem to mu się chwali

0

Pytanie do tych co byli na gwiezdnych wojnach najnowszych jak oceniacie całą nową sagę. Nie spoilerujcie proszę dla tych co nie oglądali

44

Barcelona dla wielu przypomina chyba Grę o Tron. Każy żyje wspomnieniami dawnych sezonów a ostatnie rozczarowują

1

@tobiasson92 zasadniczo to ja nie wierzę w demokrację i uważam zę jest ona fasadowa. Władze sprawują nieobieralni urzędnicy na łańcuszku bankierów

0

Nawiązując do wczorajszego meczu, ale też chyba całego sezonu lub kilku sezonów nawet. Barcelona jest zakładnikiem Messiego, jeśli Messi błyśnie to wygrywamy, reszta drużyny stoi i się patrzy co zrobi Leo. On decyduje kto ma być trenerem i kto ma mieć skład. Nikt nie ruszy Suareza bo to przyjaciel Messiego. A konfliktu z Leo wszyscy się boją. Bo kibice zawsze staną po stronie Leo bo nie ścierpią że mógłby odejść.

0

@Adamski69 Myślę że z brakami City w obronie Real ma szansę

0

Z tą obroną to City Ligi nie wygra, nie mówiąc już o Lidze Mistrzów. Żeby ich najlepszym obrońcą był defensywny pomocnik Fernadinho

1

@norbi77 Liga Mistrzów jest więcej warta od Ligii Krajowej. Pep zrobił błędy w lecie na rynku transferowym odeszło kilku obrońców i powinien kupić obrońców a ten kupił Rodrigo. Teraz City nie ma linii defensywnej. Najlepszy ich obrońca to Fernadinho, defensywny pomocnik. Tak się ligi nie wygra już nie mówiąc o LM

0

@D10SLEO No tak tylko że Klopp zaczynał na znacznie słabszym poziomie i nie miał i nie ma takich możliwość finansowych jak Pep. I Pep poza Barceloną wygrywa tylko ligi. Niby w Anglii o to trudniej ale w Niemczech bardzo łatwo. W Barcy miał doskonałe pokolenie taka prawda. To dobry trener nawet bardzo, ale do Kloppa mu dużo brakuje

0

Guardioli jednak sporo brakuje do Kloppa

0

Oglądaliście może 5 odcinek The Mandalorian ? Jak dla mnie świetny. A wasze opinie ?

0

@bleble123 Teraz to znaczenia nabrały medialność i wartość marketingowa. Dlatego obrońca czy bramkarz nie ma jej szans wygrać. Bo jak Ci głosuje ktoś z Turcji czy Macedonii, to na kogo glosuje: Messi i Ronaldo

1

@Odesseiron Fajnie by wyglądała czołówka trenerska w Anglii. Klopp Pep, Mou, Pochettino. Chyba najlepsi trenerzy byliby tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?