4

Ja też nie wierzę by kto kolwiek się przebił za duze jest parcie na wygrywanie, zwłaszcza po tym co Real zrobił z Ligą Mistrzów w ostatnich latach. Może jakbyśmy rok czy dwa lata temu wygrali LM to łatwiej by było, nie było by takiego parcia. A teraz nie ma szans. Real może sobie pozwolić na grę tymi juniorami i kupowanie jakiś Brahim Diazów bo wygrali LM w ostatnich 5 latach wiele razy. Więc ich kibice przeboleją przegranie Ligi Mistrzów 2 razy pod rząd czy może nawet 3.. A wyobraźcie sobie co będą mówili kibice Barcy jakby przez 3 lata, Katalończycy nie wygrali LM .

0

Myśle że sam Morata nie będzie chętny przyjść, wydaje mi się że on zdaje sobie sprawę że Suareza nie wygryzie. Nie wielu napastników zgodzi się być rezerwowymi, zwykle zgadzają się tacy starsi co do emerytury chcą dorobić

1

to jest bardzo zmienny zawodnik nie jest wstanie utrzymać wysokiej formy cały sezon i ma duże wachnięcia. Nie mówicie że to wina pozycji bo w Liverpoolu grał na skrzydle i miał fenomenalne okresy w roku, a później przychodziło załamanie i słabnie.

0

Wszystkie kluby tak sam robią, Todlibo co do nas przyszedł od listopada podajże nie grał bo kontraktu przedłużyć nie chciał

0

Po prostu Francja ma w tej chwili nie zły przyrost naturalny i ma te swoje slamsy pod większymi miastami, gdzie jedyna szansa na wyjście z biedy to albo zostać gangsterem lub zostać piłkarzem. Będą mieli kupe dobrych kopaczy z tych dzielnic. Ja osobiście uważam że każdy liczący się klub powinien otwierać szkółkę we Francji. Gdyby Francuskie kluby nie sprzedawały wychowanków to coś czuję że mogły by być w czołówce Europy spokojnie bez petrodolarów z Zatoki Perskiej

0

Racja i niech idą razem na studniówkę :)

0

Według mnie Ajax poczeka na pewno ze sprzedażą do lata więcej uzyska wtedy. W wakace kluby mają więcej na transfery

0

City pokazało sporo klasy sprzedając tego zawodnika. Warto przesłać gratulacje

0

Co z tego jak w tych czasach trzeba za gracza z topu zapłacić 150 milionów. Za 70 milionów to obrońcy chodzą. Poza tym większym problem jest budżet płacowy, klub płaci za dużo zawodnikom i kązdy kto przychodzi chce od razu dużo.

0

Coś czuję że Barca w lecie kupi ze 20 zawodników wierząc mediom :)

1

A jakie to ma znaczenie światem a szczególnie zachodem rządzi finansjera. A rządy to ich marionetki

0

No tak ale żona Emhyra pojawi sie w Wiedzmienie 2 jest podajzę wspomniana w liście. Więc fabuła Wiedzmina 3 jest nie zgodna nie tylko z książkami, ale z pozostałymi częściami gry

0

Powiem wam nie dawno skończyłem wiedzimina 3 i twórcy jednak walneli się na fabule. Jak Emhyr mógł szukać Cirii żeby jej oddać tron skoro byl ożeniony z fałszywa Cirii którą prawie wszyscy uważali za prawdziwą

1

Powinnien iść do jakiegoś słabszego klubu gdzie będzie grał. Według mnie transfer do wielkiego klubu będzie pomyłką bo się zmarnuje. Co się dzieje w głowach tych młodych piłkarzy że tak szybko w wieku 20 lat chcą iść do wielkich klubów, nie wiem. Karierę trzeba według mnie budować stopniowo, a nie od razu rzucać się na głęboką wodę

5

Ja tam żałuję jego odejścia z Madrytu liga sporo straciła. Wielu kibiców na świecie bardziej kręciła jego rywalizacja z Messim niż kto w Hiszpanii jest pierwszy w tabeli a kto drugi

0

Gra świetna chociaż trochę frustrująca zwłaszcza dla tych co czytali książki. Dla tych co czytali to ta gra jest nie logiczna i nie ścisła

0

Oj bo tak jest z tymi młodymi piłkarzami, kiedyś jak w piłce było mniej pienięzy to piłkarz do topowego klubu szedł w wieku 25 lat i był już uformowanym w pełni piłkarzem. Dzisiaj za takiego gracza trzeba zapłacić około 150 milionów, nikt nie chce. Więc kupują kluby z topu tych mlodzików też za duże pieniądze i jeszcze nie ukształtowanych piłkarzy i to się dzieje. Prawda jest taka ze z tych młodych pokupowanych do klubów z czołówki w większość nic wielkiego nie będzie.

1

Ja tak w sumie zastanawiam się czemu ludzie świętują zakończenie roku i początek nowego. Przecież to oznacza zę co rok są starsi i co rok są blizej grobu. Zastanawim się czy to nie powinno być święto żałobne :D

1

Typowa kobieta nie kibicuje żadnej drużynie piłkarskiej i nie patrzy na sentymenty. Jedynie co ją obchodzi by ustawić syna finansowe najkorzystniej. Zresztą w tych czasach miłość do klubu mierzy się wysokością tygodniówki i nie ma już właściwie piłkarzy takich jak kiedyś Maldini, Totti, czy Puyol i paru innych. Barcelona ma jeszcze jeden problem średnio najwięcej płaci zawodnikom i każdy kto przychodzi chce zarabiać od razu dużo. Wy myślicie że inni piłkarze że zgodzą się na mniejsze zrobki też będą domagać sie Bóg wie czego

1

Co wy się dziwicie ze tak robią. Wszystkie kluby nie dają grać piłkarzom co kontraktu nie chcą przedłużyć , nie daje się minut zawodnikowi co za kilka miesięcy odejdzie z klubu kosztem innych piłkarzy. W City to samo było np z Brahim Diazem oświadczył że nie chce przedłużyć kontraktu i nie grał. Wiele takich przypadków w róznych klubach było, wiem że wielu tutaj nie lubi PSG, ale nie oni te praktykę wymyślili i nie oni ostatni tak robią

0

Dodał bym 4 nie poinformował klubu że chce odejść w lecie przez co klub by coś zarobił na nim.

0

Nie porównuj tego co się dzieję z normalną praca. W normalnej pracy każdy by chciał dostać pół roku pełno płatnego urlopu i to płatnego tak że miliony się zarabia. Poza tym np jakbyś miał dwóch kierowów i np na jakieś szkolenie ich wysłać mógł to kogo byś wysłał tego który u ciebie zostaje, a nie tego co odchodzi. Nie inwestuje się w coś co się nie długo straci i konkurencja będzie korzystać

4

Francja jest kopalnią talentów w tej chwilii. Wszystkie kluby z czołówki powinny tam kupować zwłaszcza że można stosunkowo tanio jeszcze kupić

2

City jak zwykle świetna jesień a później gorzej. Pep coś nie umie zbudować formy na wiosnę

7

Myślę że prędzej czy później on wyląduje w Bayernie

0

Nie da rady kupić De L/De J w jednym okienku transferowym. Ja stawiam że Ajax bedzie się domagał w granicach 100 milionów za jednego. Te sumy co podają gazety nie wierzcie w to. Zobaczice jakie kluby zabiegają o tych piłkarzy, kluby co wydawały na jednego zawodnika ponad 100 milionów

1

Wszędzie tak robią tylko rzadko klub jest tak szczery że się przyznają .

2

Ciekawe czy będzie pierwszym obrońcą który pójdzie za 100 milionów

1

Rzadko klub jest tak szczery że wprost mówi dlaczego piłkarz nie gra przed końcem kontraktu przeważnie podawane są inne powody lub nie podaje się żadnych. Normalna praktyka nie daje się minut zawodnikowi co odchodzi kosztem zawodników którzy chcą grać w klubie

0

Ajax póki co nie wprowadził żadnej perełki trochę wyższa półka i De Jóng i De Lajt nic wielkiego nie pokazują. Będę sobie nazwiska czyjeś chciał przekręcał i pisał jak chce jeśli się pcha na salony tak jak słynni piłkarze to muszą z tym żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?