1

Póki co to widać że De Light musi się jeszcze wiele uczyć. Nie wiem czy transfer od razu do jakiegoś wielkiego klubu to dla niego dobre rozwiązanie

1

Rezygnują ale ja śłyszałem że w zimie i planują go kupić w lecie. Wbrew pozorom De JOng w lecie może być droższy niż w zimie

0

A skąd ty to wiesz jakiś wróżbita jesteś. Liga Mistrzów myślisz ze jest zklepana tylko dla Realu albo Barcy

1

Barcelonę od PSG różni to że, jak media piszą że PSG interesuje się jakimś piłkarzem to znaczy że PSG już dawno rozpoczęło negocjacje z klubem piłkarza i trasnsfer jest blisko. Natomiast medi piszą o Barcelonie i piszą że jakiś piłkarz ma przyjść, a Barca żadnego ruchu nie zrobiła przez dłuższy czas tego pisania żeby pozyskać jakiegoś piłkarza. O Coutinho rok ponad pisali,m przecież tyle negocjacje nie trwały. Zauważcie że z innymi klubami nie ma takich oper mydlanych zwykle

3

W przyszłym roku jak podniosą ceny za energię to ludzie będą srać po ciemku w klozecie :)

2

Klopp to jest gość który mółby spokojnie wygrać kilka razy LM już . Tyle że obejmuje słabsze kluby, mógłby spokojnie objąć klub z topu od początku, ale on bierze kluby które trzeba właściwie budować od zera. Dlatego cenię go bardziej od Mou czy Guradioli. Pep i jose muszą mieć albo świetną drużynę żeby nawojować albo dużo kasy na transfery, a Jurgen bez wielkich transferów zbuduje drużynę i ogra powyższą dwójkę

0

Przecież Cou w Liverpoolu praktycznie zawsze grał na skrzydle, więc jak nie przyzwyczajony

0

Media w dzisiejszych czasach nie służą rzetelnemu informowaniu ludzi tego co się dzieje na świecie, tylko wychowaniu społeczeństwa do konkretnej opcji. Tak jest wszędzie na świecie. W Szwecji się wychowuje do umiłowania multikulti i poprawność politycznej to samo w niemczech, w USA propaganda afroamerykańska i też poprawność polityczna. A u nas teraz że USA najważniejszy sojusznik i żadna krytyka tego kraju nie przejdzie w mediach i nie nawiść do Rosji. Każdy kto ma inne zdanie ruski agent

0

Nie ma w świecie piłki takiej tygodniówki :)

0

Jak się nie umie wygrać z Crveną na wyjeździe nawet to nie można awansować. Live przegrywa wszystko na wyjazdach

0

Nie zdziwie sie jak Ajax za jednego na początku krzyknie 140 milionów :D

2

Oglądam City i widzać że Guardioli została ta niecheć do robienia zmian

0

I jakby się Hiszpanie zastanawiali co on robi to jeden mógłby mówić do drugiego: KOLEJNY MILIONER PRACUJE Z NUDÓW :D

0

PSG może tak ale nie City. W Anglii samych praw telewizyjnych mają prawie 200 milionów a dochodzą jeszcze sponosorzy itp. Chociaż jak dla mnie te całe FFP to jedna wielka ściema. Bo kto komu zabroni przekazać np darowiznę na klub. Albo właściel bogaty np wykupi sobie prawo nazwania jednej cegły w stadionie za 100 milionów

0

W Anglii piłkarze mogą sobie pozwolic na mniejszą tygodniówke bo to jest bardziej marketingowa liga i mogą więcej dorobić z reklam. Poza tym u nas Messi sam zbiera 100 milionów z funduszu płacowego. W Anglii takich piłkarzy nie ma co tyle ciągną może Sanches w MU ciągnie dużo, ale nie aż tyle. Aguero, Hazard, De Bruyne i wielu innych na tle Messiego wyglądają dosyć ubogo

2

Miłość do klubu mierzy się wysokością tygodniówki w tych czasach

0

Taki jak zwykle odpadną w 1/8 albo 1/4 w cale się nie zdzwię jak z jedną z angielskich ekip :D

0

Ja tam do PSG nic nie mam, lubię czasami na nich popatrzeć bo oni ładnie grają ofensywnie

0

Oby PSG wyszło z grupy bo prasa zgłupieje codziennie będziemy czytać Neymar chce odejść do Barcelony, Realu, City, Chelsea ............United :D

0

Ciekawe czy zwrócą odprawy Ci co odeszli na emeryturkę.

2

Pewnie że będzie nie opłacalna bo nikt nie da za niego 80 milionów. Myślicie że nikt nie zauważył jego zachowania w Borussi i teraz w Barcelonie.

1

Poza tym ja na twoim miejscu podziękował bym bratu. dzięki niemu wiesz co to za kobieta była i być może uchroniłeś się przed wielkim błędem życiowym

1

Kobiety takie są :). Jak to się mówi mężczyzni dzielą się na tych co mają rogi i na tych co się łudzą że ich nie mają :)

1

Też w to nie wierzę ale też nie wierzyłem ze mogą wygrać ją 3 raz pod rząd/.

0

Ja się boję tej formy Realu ale nie chodzi mi o to że ona dobra tylko ze słaba. Real zawsze ma jakaś część sezonu rewelacyjną. Jesień ma tragiczną boje się ze wiosną wypalą i znowu się skończy na zwyciestwie w LM

0

Ja tam uważam że od tej dwójki lepszy jest Klopp

0

Tylko nikt nie patrzy tak naprawdę na cały rok tylko na zwieńczenie roku czyli puchary jakie ktoś wygrał. Musicie pamiętać że ludzie co przyznają te nagrody nie oglądają wszystkich meczy żeby pod kątem tego kto jak gra w każym meczu wybrać zwycięzce. Oglądają kluczowe mecze:mistrzostwa świata i ligę mistrzów. Messiego niestety w kluczowych meczach sezonu nie było, bo jego drużyny odpadły szybko lub grały bardzo kiepsko tak jak Argentyna na mundialu

0

No tak ale mistrz świata i czego ty się spodziewasz. Francuzi mają wielkie wpływy w przyznawaniu tej nagrody ja i tak się dziwie czemu nominowanymi do złotej piłki nie jest 3 francuzów. Trochę za bardzo skupiasz się na lidze hiszpanskiej i nie dostrzegasz innych. W sezonie mistrzostw świata ligi krajowe schodzą na plan dalszy i mają przy przyznawaniu nagród indywidualnych wartość taką jak puchar anglii, niemiec czy puchar króla. Tak są wówczas postrzegane ligi. Pierwsze miejsce: Mistrzostwo świata, drugie Liga mistrzów, dopiero na 3 miejscu są ligi.

1

Tych błedów sędziego to sobie nie przypominam. Pierwszy raz został wyrzucony bo City obrony nie miało, a rok temu zostało wyrzucone przez Liverpool gdzie w pierwszym meczu 3:0 dostało w pierwszym meczu. Raczej sędzia nie wpłyną na ten mecz o ile pamiętam

2

Wiesz póki co to oni dostali dwa razy oklep w lidze mistrzów wydając na transfery ogromne sumy. A władzom City nie chodzi o ligę gdzie zawsze można nadrobić nie udane mecze, tylko chodzi o Ligę Mistrzów. City zawsze świetnie gra do stycznia a później się coś sypie zwłaszcza jak zaczyna się faza pucharowa LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?