kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak ale na Cou y była i tak klauzula 200 milionowa co najmniej myślisz że wynosiła by ona 50 milionów. Wpisali by mu 500 milionów i jak Barcelona by go chciała to by mówili opłaccie klauzule i jest wasz
0
Jeszcze kilka lat temu 30 latek to już był w zasadzie koniec kariery. Teraz 30 latek to często szczyt kariery, zwłaszcza że zawodnik w klubie jednym może pograć na wysookim poziomie może max pograć 3-4 sezony za nim nastąpi zmęczenie materiału.
0
Prawda jest taka żę Bayern prowadzi najzdrowszą politykę transferową. Pozostałe kluby kupują n kredytach i tworzą bańkę spekulacyjną. Gdyby dzisiaj pojaiwł się większy kryzys finansowy w klubach to wszystkie kluby splajtują, za wyjątkiem Bayernu
0
Nie wiem co myśleć o tym transferze niby zawodnik świetny ale suma za niego bajeczna. Już za Dembele daliśy ponad 100 milionów, jak zaczniemy tak często wykładać za zawodników ponad 100 milionów to za wszystkich przepłacać będziemy. Będziemy mieć opinię bardziej rozrzutnego klubu który więcej płać niż kluby nafciarzy
0
Nie zapłacili klauzuli bo wynosiła ona 200 milionów i miała spaść za rok
2
Jak zapłacą 150 milionów za Cou to póxniej za każdego będą przepłacać . Będziemy drożej płacić za zawodników niż City czy United albo Chelsea zobaczycie. Zapewne jak zapłacą 150 milionów Liverpoolowi, dojdzie jakiś podatek, premi za podpis dla Cou i agenta i nie wiele z tych 222 milionów za Neymara zostanie
1
Tak ale to jest zabronione. Wiadomo że wszyscy tak robią, ale nikt się nie przyznaje do tego w telewizji jak zrobił to ten Amoro ten cały.
7
Będą jaja jak wlepią nam zakaz transferowy
0
Oj wiadomo że teraz w tych czasach to zeby odnosić sukcesy trzeba dużo wydać na piłkarzy. Tym bardziej doceniam teraz takich ludzi jak Ferguson, czy Heynkess którzy nie wydając po 200 milionów na okienko potrafili wygrywać. Dzisiaj Trenerzy to rpzede wszyskim motywować muszą umieć, bo już na starcie piłkarze zarabiają taką kasę jak kiedyś u szczytu kariery. Stąd sukcesy takich trenerów jak Zidane, taktyk żaden ale idol wszystkich obecnych piłkarzy z lat młodość i chcą dla niego grać. Guardiola też taktycznie nie jest geniuszem ale zmotywować umie i dotrzeć do piłkarzy był jednym z nich i ma autorytet u nich
0
Ja też postawił bym na Fergusona on stworzył potęgę nie wydając setek milionów jak Guardiola. City musiało w końcu zaskoczyć co roku wydawali po 200 milionów
1
Maradona nie osiągnął nic tak wybitnego. Wygral mistrzostwo świata i to trzeba docenić. Jednak jak się porówna do Pelego co wygral mistrzostwo świata 3 razy to juz wypada blado.
0
Zarówno w meczu Realu jaki naszym moze być doslownie wszystko. Każda druzyna może awansować . Nie ma tam według mnie faworyta, my gramy niestety w kratkę, czasami wręcz kiepsko. Chelsea gra też tak samo czasami dobrze czasami źle. PSG ma naprawdę dużą moc i dobrze wygląda, Real mozę sobie nie dać rady z nimi. Jednak Real to jest zawsze Real turniejowa drużyna w ostatnich latach prawie zawsze wygrywają ligę mistrzów.
1
Z Chelsea to będzie nudny mecz obie drużyny grają dosyć defensywnie :)
0
ja też tak myślę a to było by chyba najgorsze co mogło by się zdarzyć. Kto wtedy by pamiętał o Barcelonie Gurdioli, kiedy istniała by drużyna która 3 razy z rzędu wygrała ligę mistrzów. A co do City ta drużyna zawse dbrze grał w pierwszej połowie sezonu, a później doświadczenia brakuje.
1
Real całego sezonu nie zagra padliny. Oni znowu odpalą maszynkę na marzec kwiecień i maj i znowu będą groźni. Może znowu wygrają LM. Real jest drużyną pucharową oni jak przychodzą puchary włączają 5 bieg i wszystkich cisnął.
0
Ale w chinach zmieniły się przepisy podatkowe i trzeba zapłacić 100 podatek. Czyli jakby jakiś klub za Mashe dał barcelonie 30 milionów to musiałby wybulić w sumie 60. Jak dla mnie nie opłaca się.
0
Ale żeby tyle z aniego zarządać musi być kupiec. Kto da za zawodnika po 30 tyle co mówisz i w formie raczej spadającej. Poza tym oni mogą chcieć te 10 milionów, a czy tyle dostaną to wątpię.
0
Prawda jest taka ze te nagrodę zdobywa się dwoma miesiacami, kwietniem i majem. Jeszcze jak są mistrzostwa świata i europy to trzema. Kluczowa jest też medialność i to zeby klub piłkarza lub reprezentacje wygrały ważne turnieje. Ale ważny jest też wizerunek w mediach. Ktoś pamięta aby obrońca albo bramkarz wygrał to trofeum. Nie było chyba takiego przypadku bot o nie są medialne pozycje. Ta nagroda preferuje zwycięzców trofeów i strzelców bramek, czyli ludzi medialnych. Kto tam patrzy na statystki podań jak tutaj nie którzy piszą, przecież nikt na to nie zwraca uwagi. Zlitujcie się
0
Jeśli Portugalia by wygrała mistrzostwo świata to na pewno by wygrał
0
Prawda jest taka że każda druzyna w lidze jest krzywdzona przez sędziów. Ludzie na tej stronie widzą tylko pomyłki w meczach Barcelony, bo tylko te oglądają. Prawda jest taka ze w każdej kolejce dochodzi do meczy w których jest kilka baboli sędziów.
0
Tak na serio ty ze stylem gry większe szanse na wyjście z grupy ma Polska od Aregentyny.
0
Problemem może być każda druzyna z innego kontynentu z innym stylem gry. Może być trudno się dopasować
1
Jak dla mnie ten pomysl jest bez sensu aby zmęczy piłkarzy jeszcze bardziej. Kolejny pomysł do przyciągnięcia kasy. Przecież nie będzie to tak prestiżowe jak reprezentacyjny mundial. Między kontynentalne rozgrywki to tylko reprezentacje klubowe to porażka. Zwłaszcza ze tylko w reprezentacjach piłkarze grają z sentymentu czy prestiżu. W klubach to tylko kasa. To będzie kolejny puchar dla kasy.
2
Jak miał płakać jak tyle zarabia, poza tym kontrakt w klubie to tylko część jego zarobków. I nie jest tak że on Barcy nie doi, bo doi strasznie. Nie wiem jak wygląda ten kontrakt, mówi się o 40 milionach netto, czyli Barcę to kosztuję jakiejś 80. Zapewne dostał coś za podpis. Według mnie Neymar musiał odejść bo dwóch takich graczy nie utrzymało by się w klubie . Wiem ze płacę reguluję rynek, ale to już się robi przegięcie. Jeśli tak dalej pójdzie to za kilka lat kluby będą plajtować jeden po drugim
23
No z tym myśleniem o pieniądzach to nie przesadzaj. W końcu zarabiać ma 40 milionów euro netto rocznie . Czyli około 80 milionów brutto. NIe wiem czy jest na świecie choć jeden piłkarz któy nie myśli o pieniądzach.
0
A ile ma zarabiać bo w artykule chyba nie podano
3
Zasadniczo to ja uważam że kwoty zarówno transferowe jaki te na płacę to przegięcie. Nie wiem czy wiesz ale 39 milionów netto to około 80 milionów brutto, tyle Barcelona musi wydać rocznie na pensje aby Messiego. Piłka nożna już dawno przestała być tym czym była jeszcze 30 lat temu dzisiaj to już tylko biznes i mamona nią rządzą. Dodając do tego to Neymar musiał raczej odejść bo nie udźwignęła by Barca jego płacy, płacy Messiego i Suareza.
0
A ja czuję że nie duże zainteresowanie wywinduje cenę na 200 milionów
1
Nie było zbyt wielu takich, jak on. Jeszcze Maldini, Buffon u nas Puyol. Tacy piłkarze są na wymarciu już teraz. Bo mógł grać w lepszym klubie, gdzie by więcej zarobił i sukcesy by były. Jednak wybrał słabszy klub który kochał.
0
Przy tych cenach Alli Eriksen to cena około 200 milionów za jednego. Odpowiedzcie sobie sami czy jest możliwość wydać z jednego tyle.