0

ja już to bardziej widzę tak
Messi Suarez
Alba Busi Iniesta Ktoś moze ktoś kupiony albo kogo mamy Samdeo
Martinez Pique Umitti
Stegen

0

bo jest nie do kupienia Chelsea to nie jest jakis klubik ze można mu podbierać najlepszych . To znaczy można ale trzeba by wydać 200 milionów

0

W Anglii nie da się twardo negocjoać bo tam kluby mają więcej pieniędzy niż my albo real. Nie dajecie tyle ile chcemy to nie, my w cale nie musimy sprzedawać . Tardo mozna negocjować z jakimś klubem co ma długi i grozi mu bankructwo jak zawodnika nie sprzeda

0

Jak dla mnie kupowanie zawodników w Anglii to ryzyko zę się nie spradzą poza tym ogromny wydatek. Tam ceny są absurdalne bo kluby obracają ogromnymi pieniędzmi. Wiec skoro mówi się o Dembele za 100 milionów, to kto o zdrowych zmysłach moze uważać zę kupi się Hazarda, przecież to będzie wydadek rzędu 200 melonów. Eriksen będzie tańszy ale też prawdopodobnie cena przekroczy 100 melonów

0

Tutaj właśnie dobrze jest napisane jakie media ploty puszczają tama gazeta piszę jedno o jednym zaodniku, a chwilę później pisze coś innego o tym samym zawodniku. Marqinhos jednocześnie odchodzi i zostaje :)

0

Ja mniej wierzę w transfer Cou z kilku powodów. Po pierwsze za tydzień zaczyna się liga angielska i Live może nie dać rady zastąpić Cou i sprawadzić zastępstwa, po drugie w ogóle nie słychać by Live szukało jakiegoś zastępstwa za niego, więc nie planują rozstania się z Cou. Po trzecie hamulcowym będzie Kloop. Po czwartę nie wyobrażam sobie zbytnio by Cou przeszedł za tylko 100 milionów, zwłaszcza że Barca ma pieniądze i desperacko szuka skrzydłowego, więc można ją wycisnąć

0

Może jak chca kupić inigo to przejdą na 3-5-2. Ja osobiście najmniej wierzę w transfer Cou nie puszczą go na tydzień przed początkiem ligi

0

Tak bo Chelsea gra 3-4-3. Wiec może być tylko jeden DM bo nie miałby kto rozgrywać. Gdyby mieli dwóch DM w drugiej lini i dwóch obrońców wahadlowych to kto by dogrywal pilki do ofensywy

0

To akurat było oczywiste po przejściu Bakayo

0

Hazard jest zawodnikiem nie możłiwym do kupienia zwłąszcza ze za tydzień zaczyna się liga angielska. WIęc kim oni by Hazarda zastąpili

0

Nie wiem czy uda sie go kupić w Anglii sezon zaczyna się za tydzień może byc problem

2

Skrzydlowy z niego dobry ale środkowy pomocnik tragiczny. Często potrafi przestać mecz i nie wraca się do obrony

0

Trudniejsza no nie wydaje mi się w Bundeslidze jest Borusdi i Bayern reszta to zespoly słabe tak samo jest we Francji te ligi są podobne wręcz identyczne. Poza tym Mbappe ma tylko 18 lat i statystyki lepsze niż Messi czy Ronaldo w jego wieku. Jesli szajba mu nie odbije to będzie najlepszy piłkarz świata za jakieś 4-5 lat

2

Sto milionów to za dużo po właściwie jednym dobrym sezonie gry, tylko Dortmudn za mniej go nie sprzeda i Mbappe ma większy potencjał według mnie

0

Teraz rynek zgłupieję za piłkarza z topu okolo 150 milionów

0

W zasadzie tak bo Ney jest wolnym zawodnikiem i po prostu podpiszę kontrakt z PSG jako wolny piłkarz

0

Czyli PSG nie złamalo zasad finansowego fair play bo to Ney opłacił swoją klauzulę

1

Gdyby klauzula byla miliard to Ney by poszedł za mniej. Złaszcza jakby chciał sam odejsć

0

Żal im ściska nie powiem co bo Ney kupę kasy przyciąga i to ich boli.

0

Ja tam nie będę żyła i życze mu wszystkiego najlepszego i żeby był w końcu najlepszym piłkarzzem na świecie. Nie będę mu życzył źle jak większosć tutaj

1

Marketingowo to najlepsze rozwiazanie wiecej koszulek sprzedadzą

0

Też mi się tak zdaje wtedy w końcu nie można zarzeć w umowie kupna sprzedaży klauzuli, która spowoduje że fiskus zrezygnuję z podatku

0

Jeśli udało by się uzyskać taką klauzulę to warto pójść PSG na rękę i żeby nie płaciło klauzuli. Zwłaszcza że warto utrzymyać dobre stosunki ze wszystkimi klubami

1

NO to rynek transferowy dopiero teraz oszaleję

0

Bo Barcelona nie rozumie że ceny poszły do góry i nie można mieć nadziej na kupno zawodnika z topu za 70-80 milionów jak proponowała za Verrattiego i Cou. Oni to koszt rzędu 100 milionów z hakiem

0

Według mnie żaden z wyżej wymienionych zawodników jest nie możliwy do kupienia bez odejścia Neymara. Każdy z tych zawodników to obecnie koszt ponad 100 milionowy, Barca nie dysponuję takimi pieniędzmi. Ci co piszą że Cou ndaje się do środka pola nie wiedzą co mówią. On sie tam nie nadaje, w Live zagrał tam moze 2 mecze a i tak beznadziejnie. On się w zasadzie nie wraca do defensywy

0

Kolejne wypociny gazet i robienie z nas za przeproszeniem przygłupów

9

Widać ze jesteś marzycielem :) Sam nie wiem co jest mniej realne czy to ze PSG odda Verratiego tylko za 100 milionów, czy Cou przyjdzie za 75 milionów

0

Saul raczej na pewno zostanie on jest zbyt ierny kluboi zwłaszcza że Atleti ma bana transferowego. Ale Carassco i Grizman za odpowiedni kontrakt mogą odejść , to raczej najemnicy

0

można wsadzić Masche Umiti Pique. Ewentualnie kupić środkowy obrońca zasze tańszy i łatwiej dostępny od skrzydowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?