kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te czasy że można kupować najlepszych zawodników z klubów z czołówki europejskiej minęły. Piłka przyciagnełą za duże pieniądze i dużo klubów ma kasę i nie przekona się ich tak jak dawniej
1
Prawda jest taka ze na ten moment Barcelona nie ma dsruzyny, bazuję tylko na Messim. gdyby odpukać Messi wypadł na dłużej to z lenią nas wszyscy. Nie tylko Real, ale PSG, City, MU, Bayern, Chlesea i wielu innych. Zarząd ja ma przeproadzic transfer przecież bogate kluby nie oddadzą swoich gwiazd, jak tu nie którzy piszą o Hazardach, Eriksenach, przecież oni kosztują po około 150 milionów na tym rynku. Mamy tragiczną zapaść, mieliśmy dobrą paczkę i trzeba było kupoać młodzików tak jak to robi Real i było by cacy, nauczyli się na naszych błędach. Przecież właściwie wszyscy młodzi Hiszpanie co grają w Realu mogli przyjść do nas, ale poszli do Realu, bo nasz zarząd wolał wydać wiecej za teoretycznie lepiej ogranych piłkarzy. W ostatnich latach Real prowadzi 10 razy lepszą politykę transferową od nas, zresztą nie tylko Real wszyscy chyba , łącznie z szejkami z City i PSG
0
Ja tam liczę żeby aby nie dostali po tyłku 3:0 bo bilans dwumeczu będzie wtedy 6:1 dla Realu. Real na ten moment kadrowo jest o wiele lepszy od Barcelony i nie da sie raczej pokonać. Zresztą nie tylko Real, w sumie Juventus, Bayern, PSG, City czy Chelsea też wyglądają lepiej
1
Zawsze tak bylo potęgi rodzą się i upadają. Takiego pokolenia jak Xavi Iniesta Puyol Messii kilku innych to już nigdy nie będziemy mieć. Wówczas mieliśmy najlepsza paczkę bez transferów powiem więcej coraz to nowe transfery psuły te drużynę. Tak naprawdę przez te lata bylo może 3 dobre transfery Suarez, Dani Alves, Eto może bym jeszcze dodał Yaye. Reszta to transfery totalna porażka i jeszcze Neymar byl dobrym transferem. My zmarnowaliśmy okres potęgi zamiast robić takie transfery jak Real teraz czyli kupować młodzików to my tego nie umieliśmy robić
2
Nie ważne kogo kupimy i tak nic nie pomoże na Real skończona i kompletna drużynę. Tak jak Realowi transfery nie wiele pomogły gdy byl xavi iniesta u szczytu formy
3
My jesteśmy w sytuacji Realu z przed kilku lat, kiedy my mieliśmy Xaviego, Inieste u szczytu formy. Real też próbował się ratować wielkimi transferami, nie wiele im to dało. Teraz my mamy tak Real skończona drużyna, transfery nie pod wpłyem presji tylko to co potrzebne. Paczka młodych grajków za nie wielkie pieniądze pookradana z innych klubów: Asensio, Cebeleaos, Herndes to są piłkarze prawie za darmo. My takich piłkarzy nie możemy kupić, ponieważ z desperacji szukamy gwiazdy, aby móc rywalizować z Realem. Według mnie nie ważne kogo kupimy i tak Real będzie przed nami, odwróciła sie sytuacja z przed kilku lat. Wtedy Real był w naszej sytuacji, a teraz Real jest hegemonem w Hiszpanii, a my klubem który za szelką cenę chce utrzymać jego poziom, ale nie da rady. Za dużo formacji wymaga naprawy, pomoc praktycznie cała rozbita, obrona gra w kratkę, brak jednego skrzydła. Ja tutaj nie widzę możliwość rywalizacji z Realem naet jak sie kupi tego Cou i Dembele
1
Ale ten Real ma pakę zwłaszcza w obronię i pomocy, zanosi się na długą dominację Realu w Hiszpanii i być może w Europie. Oni prowadzą o wiele mądrzejszą politykę transferową kupują młodych i zdolnych za nie duże pieniądze, bo wiedzą ze piłkarze z topu im nie potrzebni w dodatku są drodzy. Natomiast Barca z desperacji szua gwiazd i wyda ponad 100 milionów, za jednego.
0
Przecież hazard będzie 5 razy trudniejszy do kupienia od Dembele
0
Atak jest najmniej ważny jeśli pomoc i obrona jest potezna a w Realu jest. Z taką obroną i pomocą najgorszy napastnik coś ustrzeli
31
Zanosi się teraz na 5 letnią hegemonię Realu w Hiszpanii i być może w Europie. Messi sam już nie uciągnie tego klubu. Co by nie mówić ale Neymar bardzo wspomagał Messiego teraz Leo został sam i robi się coraz starszy
0
Ludzie na konicu okirnks przy samym starcie gwiazdy nie idą a już zwłaszcza za 80 milionów. Jak oni chcą kupić gwiazdę za 80 milionów do 100 to nie kupią nikogo. Zwłaszcza w Anglii gdzie za obrońców się placi 60 milionów. Napastnicy i pomocnicy potrafią być dwa razy drożsi
0
Nie wierzę już mediom. Wierzę tylko w oficjalne stanowiska klubów i oficjalne potwierdzenia transferów. Media się skompromitowały, stały się gazetami plotkarskimi
0
Nie da się kupić zawodnik z topu za male pieniądze. Jest dwie możliwości albo kupować młodych zdolnych i wypożyczać albo sprzedawać z opcją odkupu za rozsądne pieniądze. Inaczej się nie da funkcjonować na tym rynku. Bo kupno kogoś z topu to za duży wydatek najlepszy zawodnik środka pola Bernardo Silva który zmienił klub tylko za 50 milionów ale reszta to juz ceny za duże
0
Ta alternatywa jest drozsza niż pierszy wybór. Tottenham jest jeszcze lepszą drużyną od Live i jeszcze twardziej negocjującą . Tottenham obrońcę sprzedał podajże za 60 milionów, więc ątpie w transfer ofensywnego pomocnika za sumę do 100 milionów
0
Finansowe Fair play ma zapewnić stan posiadania klubum elity i uniemożliwić doskok innych. Jak chcesz stworzyć klub który bedzie rywalizował z najlepszymi bez pieniędzy nie da się. To jest jawna komuna,jakaś instytucja mówi ci ile możesz wydać, skąd brać pieniądze i zabrania ci inwestować.
Oczywiście że moze tak być, tak jest pomyślana klauzula że zawodnik sam siebie wykupuję, a ska bierze pieniądze na to już jest jego problem. Czy sprzeda stodołę tatusia i się za nią wykupi, czy weźmie z klubu do ktorego chce przejść, czy inaczej zarobi poprzez promocję mistrzostw świata
0
Szejk ma klub i ma pieniądze i co zabronisz mu inwestować w to co ma ?? Totalny komunizm. Dlaczego UEFA nie czepią się jak kluby mają długi w bankach też powinna to zwalczać, ale robi to ? Oczywiscie że nie. Według mnie juz lepsze mieć bogatego sponsora któy dotuje klub niż pożyczki z banku
0
Czlowieku jaki wałek przecież to jest wszystko legalne. Zawsze jak się stworzy jakąś komunistyczną głupotę, a tym jest finasowe fair play, to ludzie przedsiębiorczy to ominął. Dlatego komuna przegrała z kapitalizmem, bo była mniej kreatywna. Mogę się założyć że jak się sprawdzi przepływy gotówki między PSG a Neymarem to nie ma nic. Tylko jest zwykła ta umowa wyżej wspomniana na promocję mistrzostw świata i za nią Neymar wykupił swój kontrakt. PSG nie można nic zarzucić w takim wypadku
0
Przepraszam bardzo a kto pierszy robił transfery w granicach 100 melonów. Wcale nie wyżej wymienione kluby, tylko Real i Barcelona pamietasz transfery Ronaldo czy Bale, albo transfer Ibrahimowicia. W sumie to dwaj giganci z Hiszpanii pierwsi zepsuli rynek transferowy. Fair Play jest według mnie całkowitą glupotą i kompletną pomyłką która miała na celu utrzymanie hegemoni wielkich klubów europejskich i jest zwykłą komunistyczną instytucją. Którą i tak bez problemu się obchodzi. Bo może właściel klubu za nazwanie krzesełka na stadionie swoim imieniem zapłacić 200 milionów klubowi i problemu nie będzie. Dlatego utrzymywanie tej instytucji jest kompletnie bez sensu, ma sie pieniądze to się wydaje. Nie jest niczym złym jak bogaty właściel przekazuję dużą darowiznę na rzecz klubu.
0
chyba ci się wydaję uefa i fifa same są skorumpowane tam szejkowie mają takie wpływyże głowa mała. Poza tym oficjalnie Neymar sam wykupił swój ontrakt, jak mu udowodnisz ze zrobił to za pieniądze otrzymane od PSG?
0
Według mnie to nie jest chore, mają pieniądze to wydają. Nic się nie poradzi na to że ceny na rynku poszły do góry
0
W Anglii zrobiono dobra rzecz, czyli karanie symulantów dwoma meczami zawieszenia. Takie coś powinno być poszechne w całej europie
0
Nie no za tyle to go na pewnoe nie kupią i niech mi tu nikt nie piszę ze on nie jest tyle wart. Neymar też nie był wart 222 miliony a za tyle poszedł. Ceny poszły do góry. Chce się kupić kogoś z topu to trzeba wydać ponad 100 milionów. Do transferu Neya była granica zaporowa jak sie kogoś nie dało kupić za 100 milionów to się nie kupowało, teraz ta granica znikła
0
Real żyję na tym na czym kiedyś my. Ma paczkę młodych stosunkowo, bardzo zgranych piłkarzy i wygrywa. Tam nie było żadnego transferu do pierwszej jedenastki. W MU natomiast jest widoczny bardzo duży brak zgrania oraz słabosć Mou, który uwielbia stawiać na swoich ulubieniców nawet jak na ławcę ma lepszych piłkarzy
0
To ci się chyba coś pomerdało on grał tylko na skrzydle w środku pola grał zrzadka i to beznadziejne. On się zbytnio nie wraca i nie pracuję w defensywie. To jest skrzydlowy a nie środkowy pomocnik
0
A ja gdzieś czytałem zę Live oczekuję 120 milionó funtów. Media wszędzie piszą co chcą, a kibicie od tego głupieją
0
Myślisz zę Chelsea odda Hazarda to by był absurdalnie drogi transfer zapewne w granicach 200 milionów taka prawda
0
Jakby były klauzule to by ja mial na poziomie 400 milionów i byś ją aktywował?
10
To nie jest wina zarządu że ceny poszły do góry. Barcelona ma prawo sprzedawać swoich zawodników za 200 milionów, a inne kluby musze sprzedać ich to do Barcelony za max 70? Oczywiscie ze nie, każdy chce zarobić jak najwięcej. Przecież było to pewne , ze ceny po odejściu Neya pójdą do góry
0
Wiem ale nie ważne co było, ważne co jest teraz. Teraz on gania od lekarza do lekarza
0
Vermalen w Anglii wiecznie kontuzjowany zawodnik, przecież oni go tam połamią. Pisamki już nie mają o czym pisać. Przecież o wszystkich o których pismaki piszą, to by kosztowali jakieś 500 milionów