0

No wiesz a jak są chwalone różne symulki i nurkowania. Piłka nożna nigdy nie była specyjalnie czysta ani honorowa. Więc nie ma sensu się oburzać, taki urok sportu To nie jest NHL że za chamstwo hokeiści się po pyskach piorą.

4

JUż nie przesadzajcie z tą czerwoną dla Ramosa nie daje się kartek za takie coś. Niestety Salah ma pecha, a Ramos jest doświadczony wiedział jak sfaulować żeby nie zostać ukaranym

1

Ale piłkarze chcą grać w każdym meczu to nie jest fm że będzie rotował co mecz i nie będa marudzić

6

Nie ważne za kogo będzie grał będa konflikty w szatni. Suarez czy Dembele nie pogodzą się z tym że grają w co drugim meczy, zresztą Grizman tez nie

0

Wpłynie bo będą chcieli uzupełnić ten brak jakimś innym wielkim transferem. Teraz musza uważać bo po transferach Neymara i Mbappe muszą uważać z wydadkami. a jakby Ney odszedł to już mieli by wolną rękę

1

zapewne nie zwłaszcza ze tam szejkowie rządzą w ich kulturze jak się ktoś z umowy nie wywiązuję to się takiemu głowę krzywym mieczem ścina i to w XXI wieku

2

W dzisiejszej piłce wszystko bazuję na kasie niestety, a już zwłaszcza u Brazylijczyków. Ostatnim klubem z w Hiszpanii z wartościami jest chyba Bilbao.

1

Powiem wam że to by było fatalnie gdyby Neymar odszedł z PSG np do Realu. po pierwsze Real dostałby świetnego gracza, ale też było by to fatalne dla rynku transferowego. PSG dostało by ogromną ilość gotówki, a że Barca i PSG zwykle rywalizują o tych samych piłkarzy, było by nam strasznie ciężko kogoś kupić

0

Piłkarz doby ale prędzej ja szefem CIA zostanę niż z PSG się kogoś kupi. Zwłaszcza jak ceny za piłkarzy poleciały w kosmos. Teraz obrońca kosztuje ponad 50 milionów, za pomocników trzeba płacić ponad 100, nie da się co okienko wydawać ponad 100 milionów na jednego piłkarza

1

Czasami to bym chciał zeby było jak NHL kiedyś. Żeby sędziowie nie przeszkadzali w bójkach. Mogły by sie skończyć takie symulki albo złośliwe zachowania bo zawsze było by ryzyko żeby się piłkarz musiał bic i urodę sobie uszkodzić :D

0

Ale ten mecz dla Realu jest mało znaczący, dla Barcy wązny ostatnie Grand Derby Iniesety i drużyna nie pokonana w lidze. W Madrycie nie ma jakiegoś parcia na ten mecz

0

Po raz pierwszy od bardzo dawna Grand Derby jest o nic zasadniczo. Nie pamietam takiego meczu w zasadzie prawie mecz towarzyski

0

Chyba wraca to co kiedyś było drużyny grające najładniejszą piłkę odpadają. Druga sprawa to wprowadzenie tego VARU bo tego się oglądać nie da ciągłe błędy sędziów. W sumie w każdym meczu mamy jakiegoś sedziowskiego babola, a jeszcze aktorstwo piłkarzy.

0

Ten sam wszyscy piłkarze lecą na kasę. Są chyba aby pojedyncze wyjątki. Spójrz na piłkarzy Barcy dlaczego nie można ich nigdzie sprzedać bo mają takie tygodniówki że nikt nie da rady im podobnych zaproponować

0

Podobno o Eriksena już pyta PSG i kwota transferu ma wynieść około 100 milionów funtów

0

Tyle że on odszedł z City bo nie chciałby być zmiennikiem dobrze to o nim świadczy. Bo gra dla niego ważniejsza niż zarobki. Zwłaszcza że na ten moment on jest chyba lepszy od Suareza

0

Dzeko fajnie gra trochę brakuję nam takiego napastnika, co potrafi na plecy brać przeciwnika i się przepychać z całkiem fajną techniką i wzrostem. Ale cóż nie można mieć wszystkiego

3

Dwa rzuty karne i może nawet czerwona kartka. Widziałem już takie sytuacje

0

Wiem co zrobi Real nastawi się na kontry i będzie pozwalał grać Liverpoolowi i gdzieś się Live natnie . Oby Liverpool nie dał się nabrać i nie poszedł na hura z Realem

2

Od 10 lat zawsze w Lidze Mistrzów każdemu zwycięscy sędzia w jakimś meczu pomógł. Tyle że to jest na tej stronie tak widoczne bo ludzie tutaj nie cierpią Realu, a zwłaszcza że Królewscy moga wygrać LM 3 raz pod rząd i kibice tutaj tego znieść nie mogą. Właściwie nie ma meczu żeby sędzia się nie pomylił, a najbardziej się patrzy na zwycięzce bo o pokonanych w LM nikt nie pamięta. Więc się myśli że sędziowie są tylko za Realem, zwłaszcza że Real w ostatnich latach prawie zawsze dochodzi do finału

0

Woda i mydło najlepsze czyścidło :D

0

Jest priorytetem ale nie jest wstanie wygrać Ligi Mistrzów jest zbyt nie równa w tych rozgrywkach i nie umie zbudować najlepszej formy na kluczowy okres sezonu, a mianowicie na wiosnę. Barca w ostatnich latach najlepiej gra na jesień, a wiosna to jako tako. Nie wiem czy transfery za grube miliony coś dadzą, drużynę się tworzy latami. Realowi transfery Bale, czy Ronaldo nie wiele dały. Sukcesy przyszły dopiero po długim czasie i to wraz z piłkarzami nie kupionymi za 100 milionów, tylko za 30 z hakiem. Przecież o sile Realu w Europie decydują piłkarze kupieni za nie wielkie pieniądze na obecne realia, czyli: Kroos, Modrić i Marcelo, czy ten rzeźnik Casemiro, on jest bardzo ostry, ale jako DM bardzo dobry. Barca próbuję zadowolić rozpuszczonych kibiców kupując gwiazdy za setki milionów i desperacko próbuję rywalizowac w Europie. Ale według mnie nie uda się to robiąc transfery pod presją za setki milionów.

2

Tyle że od 5 lat ta najlepsza na świecie Barcelona w zasadzie nie może przebić się do pół finału LM.

0

Ludzie się czepiają błedów sędziów, zawsze one były jak się cofniemy o 10 edycji ligii mistrzów. To w każdym roku można się czepić że zwycięzca pucharu w jakimś meczu dostał pomoc od sędziów. To że UEFA wpływa na Ligę Mistrzów od dawna wiadome, nawet same losowania były kwestionowane pamiętam jak Barcelona i Real byli w pół finałach ligi mistrzów i każdy wiedział że w pół finałach Real nie może grać z Barca bo chciano wyreżyserować te drużyny na finał. Taki urok tego sportu jest trochę na oszustwach oparty, sędziowie się mylą , UEFA próbuję wpływać na rozgrywki w sposób świński, piłkarze sami też oszukują i uczą się np jak mają się przewracać żeby sędziów nabrać

1

Real albo odpadnie w półfinale albo wygra Ligę Mistrzów. To jest taka drużyna jak dojdą do finalu to już go wygrywają

1

Cięzko kogoś teraz kupić nie wydając ogromnych pieniędzy. Nie wyobrażam sobie żeby co okienko wydawać na jakiegoś piłkarza ponad 100 milionów. Takich rzeczy nie robi nawet PSG. Tutaj by już było 3 okienko gdzie przychodzą piłkarze za ponad 100 milionów. Dochody Barcy aż tak nie wzrosły żeby tak wydawać.

0

Tyle że zaraz zaczną się konflikty bo zarówno Messi, Suarez i Dembele chcą grać w każdym meczu od początku do końca. Jak zdejmiesz jakiegoś przed 90 minutą mogą krzyczeć. Nie każdemu piłkarzowi możesz dawać odpoczywać parę meczy, czy zdejmować go z boiska. Będzie tak jak miał Real benzema i Morata i po mimo że Morata trochę pograł i tak chciał odejść bo uważał że gra za mało

0

Wiesz kiedys to my uważaliśmy że jesteśmy lepsi i szczyciliśmy się tym że Real nie potrafił przejść 1/8. Teraz to jest ich czas

0

Nie wiesz ??? Chodzi o wspieranie nacisków na państwa żeby zaspokajały roszczenia żydowskie. Czyli zwrot majątków luk kasy za te majątki

4

Amerykanie przyjęli ustawe 447, czyli zedrą z nas ostatnią koszulę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?