kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo od dawna ze Ronaldo jest dużo silniejszy psychicznie od Messiego. Dlatego potrafi rywalizować z Messim mimo mniejszych umiejętnosć ale silną psychiką nadrabia i zgarnia puchary
2
Messi jest wybitnym zawodnikiem ale na kapitana drużyny to on się nie nadaje. Spuszcza głowę i chodzi po pobisku, nie potrafi wpłynać na drużynę żeby grała czy się otrząsneła. Poza tym presja go zjadła wiedział ze to ostatni mundial prawdopodobnie i pękł.
1
No tak ale Messi jest w ogóle nie pod grą nie szuka jej nie stara się.
0
Nic to Messi nie wygra nigdy mistrzostwa świata nie on jeden zresztą. To była jego ostatnia szansa wątpię żeby dograł do następnego mundialu już ma dużo latek
2
Póki co najlepszym piłkarzem reprezentacji Francji jest Kante zdecydowanie wybija się na tle reszty. Bo reszta to gra jako tako ze wskazaniem na poniżej oczekiwań. Tyle ze zawodników defensywnych mniej się ceni od ofensywnych
0
I niech zgadne za 13 latka przyjdzie zapłacić 30 milionów :D
0
Messi ogólnie nie radzi sobie z presją na mistrzostwach świata. Bardzo chce wygrać mistrzostwa ale nie jest i chyba nie będzie mu to dane. To najważniejsze trofeum w świecie piłki nożnej . Pelle jest wielki za to że wygrał 3 razy je, Maradona za 2 mistrzostwa jest wielkim, Zidane jest wielki za zwycięstwo w mistrzostwach świata i pamiętny finał z Brazylią. Messi nie jest jakims Gruzinem żeby nie czuł presji przed mistrzostwa bo wiedziałby że z reprezentacją Gruzji nigdy tego turnieju nie wygra. On gra dla Argentyny a ona zawsze wliczana jest do faworytów a tutaj zawsze rozczarowanie. Najbliżej byli Argetyńczycye 4 lata temu ale skuteczność zabrakło
0
To że należał się drugi rzut karny to fakt tyle że i tak Argentyna gra po prostu padlinę w obronie a i w ataku nie jest za dobrze. Właściwie nie byli wstanie wejść w pole karne Islandii. Z taką grą to ja nie wiem czy oni wyjdą z grupy. Może Chorwacja będzie grać bardziej ofensywnie i mniej zdysycplinowana będzie to będzie im łatwiej
1
W czasach Maradony w ataku Argentyny był w sumie tylko on, zwłaszcza jak Kempes skończył karierę, ale za to w obronie mieli dobrych piłkarzy. Teraz Messi ma dobrych kolegów w ataku ale za to w obronie ma slabizne. Jeden Otamendii coś gra, ale obrona to wiecej ogniw których nie ma
2
Z jednym Otamendim w tej defensywie to Argentyna nie podbiją tego mundialu. Niestety ale oni mają katastrofalną obronę i bramkarza
1
Przekonuję ze te powtórki w piłce nożnej nie wiele dadzą. To nie jest siatkówka że przepisy są stosunkowo proste. W piłce nożnej zbyt wiele zależy od interpretacji
0
Bo ogólnie Francja jak kraj jest nie lubiana przez Polaków. TO wynika z Historii naszych narodów. Poza ja nie lubię tej reprezentacji bo mi się czasami wydaje że to jest gra z połową Afryki :D
10
To są jednak jaja francja takie gwiazdy z przodu Grizman Dembele itp. A najlepszym zawodnikiem z ich reprezentacji jest defensywny pomocnik Kante.
0
Póki co to ja nie widzę tego by Hiszpania czy Portugalia miały powalczyć o tytuł. Zbyt słabi z tyłu są
0
WIem ze nie cierpisz Ronaldo ale karny był, bardziej już byłbym nie pewny bramki dla Hiszpanii w końcu wszedł Costa łokciem w paszcze Pepe
2
a myślisz że Messi by w Barcelonie grał gdyby nie dostał takiej tygodniówki ?
0
Co wy myślicie wiadomo że we współczesnym świecie wierność do barw kluboych mierzy się tygodniówką. Myślicie że jakby Barca nie mogła zaoferować Messiemu takich zarobków to on by u nas grał, na pewno nie. Poza tym my też byśmy musieli mu takie zarobki zaoferować. Ja tam się cieszę że zostaje. Niech ta Liga będzie ciekawsza, a nie że będzie 2 zespoły a reszta ogórki
0
A co się dziwisz jak się płaci za piłkarza ponad 100 melonów automatycznie mu się ceny podnosi. I tak jak piłkarz X gdyby miał byc kupiony przez takie Juve to by kosztował 50 milionów, natomiast ten sam piłkarz X gdyby miałby być kupiony przez Barcelony to od razu cena była by 2 razy większa.
0
Nie da się kupić dwóch zawodników w jednym okienku za ponad 100 milionów. Takich rzeczy nie robi nawet PSG i nikt tego nie robi. A Ci co mówią że kupowanie gwiazd gwarantuje puchary to nie wiedzą co mówią. Czy Realowi dało sukcesy kupowanie Ronaldo czy Bale za 100 melonów. Według mnie nie dało, sukcesy przyszły z nie dużymi transferami i ze stworzeniem drużyny ale to zajęło lata. Ronaldo przyszeszdł za 100 milionów ze statusem gwiazdy, ale sukcesy przyszły dopiero po kilku latach
0
ale w tych czasach mają wibratory lub mogą same ze sobą :D
0
Gdyby kobiety rządziły światem i mogły się rozmnażać jak w Seksmisji to by mężczyzn wymordowały albo zmieniały w kobiety
2
Żólte balony są nie poprawne politycznie ??
1
każdy zwycieśca ligi mistrzów od lat dostawał pomoc sędziów. tylko kibiców to tak nie bolało bo nie było takiej dominaacji. Kluby wygrywały raz i później następny wygrywał, a teraz Real wygrał 3 raz pod rząd i mamy wściekłość kibiców bo wydaje się zę Real na siłę jest ciągnięty
1
Tak mówią ci co wcześnie odpadli z Ligi Mistrzów
2
Prawda jest taka że Real jest świetny dlatego że jest kompletny i nie zależny od jakiegoś piłkarza. Może brakować Ronaldo czy Modricia i oni są wstanie wygrać z każdym. Barcelona bez Messiego nie daje rady i tak samo jest z każdą drużyną . W każdej drużynie jak brakuje jakiegoś piłkarza to ta drużyna nie istnieje. Natomiast w Realu tego nie ma tam nie ma zależność od jednego piłkarza. Ja po rewanżu z Romą wiedziałem zę Live nie wygra Ligi mistrzów
2
Ale ten bramkarz się posypał psychicznie on się pewnie boi jak piłka w jego stronę leci.
0
3 Ligi Mistrzów z rzędu długo nikt tego nie pobije o ile komuś się to uda. Jedyna nadzieja że pilkarze z Realu pójdą szukać nowych wyzwań w innych klubach i trochę się ta drużyna posypię
0
O co wam chodzi przecież piłkarze Barcelony też grali na czas nie raz i symulowali na boisku. MI się gra na czas i symulki nie podobają strasznie, ale taka jest piłka
0
Argentyna mundialu nie wygra ja nie wiem czy ona z grupy wyjdzie. Ta drużyna nie umie grać w turniejach. . Właściwie to nie jest drużyna tylko zlepek gwiazd
0
Real to jednak najbardziej szczęśliwa drużyna na świecie. W reprezentacjach piłka nożna to taki sport w którym 22 mężczyzn biega za piłka a na końcu wygrywają Niemcy. Natomiast w klubach jest tak samo tylko na końcu wygrywa Real