kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zauważyliście że do pół finału LM doszły drużyny które słabo grali na jesień, aby Bayern tyle że on w Niemczech nie ma przeciwników. Jednak jak ktoś zbudował formę na jesień w końcu wpada w kryzys i na wiosne gra gorzej. Nigdy nie ma co się jarać tym jak drużyna gra na jesień, raczej jak gra za dobrze to można mieć obawy
0
I jeszcze pod warunkiem że Messi i Ronaldo zauważalnie obniżą loty, oni są dużo bardziej medialni od Salaha. Poza tym wszyscy nakręcają te rywalizację Messiego i Ronaldo i nie bardzo chcą tam widzieć kogoś innego
1
Jeśli myślisz że Eriksen jest najlepszym pomocnikiem świata to jest w błędzie. On jest dobry ale wybitny nie jest. Większość jego asyst to dośrodkowania na Kane, strzał z dystansu ma, ale on według mnie nie pasuje do Hiszpanii, ta liga nie opiera się na dośrodkowaniach jak angielska. Ani Eriksen nie jest najlepszym pomocnikiem na świecie i Coutinho. Według mnie najlepszy jest De Bruyne
0
Ten Salah to rozgrywa sezon życia. Na ten moment najlepszy napastnik na świecie. Powiedziałbym że Live zyskało na odejściu Cou, a nie straciło. Jeśli Liverpool sprzeda Salaha to za sumę zbliżoną do 200 milionów
1
Tylko że jak wygrają LM 3 raz z rzędu kogo będzie obchodziła Liga
1
Mała szansa nie wyobrażam sobie żeby przez 3 kolejne okienka wydawać na jednego piłkarza ponad 100 milionów
4
Jakiego ryzyka tu nie ma żadnego ryzyka przewaga w lidze bezpieczna. Dziwie się że tak późno zaczął rotować składem. Ale i tak nam daleko do Realu jeśli chodzi o wpuszczanie młodzików. Zidane pod tym względem jest swietnym trenerem pierwsza jedenastka doświadczona ale już jest podgryzana przez 20 latków którzy dostają minuty
2
Nie da się przez 3 okienka pod rząd wydawać ponad 100 milionów na jednego piłkarza.
1
Neymar jest mentalnie dzieciakiem
1
Czy Ci czarnoskórzy i Ci brazyliczycy to zawsze im coś odpalić musi i stroją jakieś fochy
0
Nie on jeden wielu trenerów tak robi. Najbardziej mnie denerwuje jak jakaś drużyna wygrywa 3:0 i nie robi zmian i nie wpuszcza juniorów
0
No tak ale każdy zatrudniał Guardiolę głównie z myślą o LM chyba nie zaprzeczysz. W City chcieli chociaż półfinał LM, natomiast kibice Bayernu byli rozpuszczeni przez Juppa że gromili każdego kogo chcieli i tylko pech sprawił że oni pierwsi nie wygrali LM dwa razy pod rząd
0
Nawet jeśli jego transfer okaże się totalnym nie wypałem czego na ten moment nie wiem. I tak go nie sprzedadzą bo by to oznaczało utopienie ogromnych pieniędzy i przyznanie się do tego że transfer za ponad 100 milionów okazał się porażką. Takich rzeczy nie robi się po roku, nie wierzę w jego odejście
0
Bo wiesz z tym radzeniem to tak na dwoje babka wróżyła. Zarówno kibice Bayernu jaki teraz City liczyli na coś więcej w Lidze Mistrzów a za kadencji Guardioli się to nie udało. Bayern nie dał rady wygrać Ligi Mistrzów. City liczyło chociaż też na więcej, a ma ciągle to samo czyli znowu wypad w 1/4 przy wydaniu na transfery 300 melonach, właściwie Pep dostał kogo chciał i się nie udało
0
Tak i zostaną bez napastnika nie żartuj nawet tak.
0
Nie wydaje mi się żeby się na niego połasili oni pomocników sporo mają. Zapewne będą szukać obrońców bo tam coś się dzieje z Rosem i Alderweidem. Pomocników im tak nie trzeba, ewentualnie napastnika ktory by zastępował Kane czasami
0
Bo chciał być też największą gwiazdą, taka Brazylijska mentalność. U nas był drugi po Messim i nie chciał się z tym pogodzić. Pewnie przychodząc do nas liczył ze Messi dobije jakiegoś wieku i obniży loty i on przejme pałeczkę
0
Nie lubię tych transferów z Ameryki Południowej zawsze wydaja mi się jakimiś przekrętami. Oby tutaj tak nie było
0
Widocznie w Lidze Mistrzów jest tak ze na końcu wygrywa Real, nie ważne jak gra. Wczoraj zagrali słabo, nawet bardzo słabo, z PSG też grali kiepsko. Jest z nimi jak z Niemcami w reprezentacjach
1
Bez Messiego spadniemy do roli takiego zwykłego klubu z czołówki jakich wiele. Na pewno nie będziemy już dominatem. Zresztą jak odejdą Ronaldo czy Messi już chyba nikt nie będzie dominował wróci to co kiedyś było. Raz wygrywa LM klub z Hiszpanii, póxniej z Anglii dalej z Włoch i tak dalej
2
Prawda jest taka że już w 1/8 nie graliśmy dobrze. To nie jest drużyna na wygrywanie turniejów, ligę tak. Turnieju się nie da wygrać grając jednym piłkarzem nie wazne jak wybitnym. Też jest prawda że w całym sezonie musi przyjść załamanie formy chociaż raz. Źle że nie pojawia się na jesień bo wtedy na wiosne może przyjść gdzie jest liga mistrzów, przykład tego City, Barcelona, wszyscy się nimi zachwycali na jesień a już tych klubów w LM nie ma. Z drugiej strony Real gdzie mówiono że nic on nie wygra, a tu proszę moga wygrać 3 raz pod rząd Ligę Mistrzów. Tego może nikt nie przebić
3
Możecie na mnie wskoczyć ale z obecnych klubów które zostaly w Lidze Mistrzów najlepiej na ten moment wygląda Real
0
Bo w turniejach tak musi być, trzeba byc skutecznym nie raz były drużyny co stwarzały jedną okazję w meczu na 10 okazji przeciwnika i awansowali bo rywal był nie skuteczny. Spójrz na mecz Real-PSg, przecież Paryżanie byli lepsi, ale co z tego jak sa nie skuteczni i nie turniejowi. Niestety Real jest ekipą pod Ligę Mistrzów. Oni maja tą przewagę nad nami ze są drużyną, a my bazujemy na Messim który odpowiada za połowę naszej sily
0
Zawsze mówiłem Real to jest drużyna turniejowa, chyba jedyna taka na świecie. oni padakę grają w lidze, ale w LM grają kompletnie inaczej. Nie mówicie że skoro ich ograliśmy w Lidze to bęzie to smao w LM. Real z Ligi to jest coś kompletnie innego niż Real w Lidze Mistrzów w cale mnie nie zdziwi jak znowu wygrają Ligę Mistrzów. Kiedyś Chelsea była taką turniejową drużyną, albo Niemcy jeśli chodzi o reprezentacje i jest Real teraz w LM
0
Te transfery z Ameryki Południowej to jakieś szwindle jakby wszystko na jaw wyszło nie jeden by już w pierdlu siedział
0
W footballu amerykańskim nie ma takiej skali aktorstwa.
0
Żaden Brazylijczyk nie jest wstanie grać na wysokim poziomie w jednym klubie i cała karierę w jednym zespole. Wyjątkiem byl aby Cafu. Brazylijczycy to typowi najemnicy, oni kibicują swoim brazylijskim klubom. Do Europy przychodzą dla kasy, żeby brylować w mediach i dla imprez oraz kobiet
3
Wszystko jest możliwe w tych czasach nie ma czegoś takiego jak lojalności wobec klubów piłkarskich
2
Żadnego transferu nie będzie w zimie. Chyba zę barca da 200 milionów. Angielskie kluby mają za dużo kasy tam ostatnia drużyna ma wiecej kasy z praw telewizyjnych od zwyciescy ligi mistrzów
0
To chyb z patriotyzmu nie chcą opuszczać po prostu rodzinnego kraju Niemcy. Tak samo czemu piłkarze z innych klubów hiszpańskich dlaczego tak często idą do Realu lub Barcy, jakby byli związani jakaś sympatią ze swoimi klubami to by odchodzili za granicę żeby ligowego rywale nie wzmacniać.