kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się nie jaram tymi męczarni towarzyskimi. One zbytnio nie pokazują siły drużyn, bo bardzo wielu piłkarzy je lekceważy. Przecież nawet Real przegrał dwa mecze towarzyskie wczoraj nawet 4:1. Poczekajmy aż się liga zacznie i liga mistrzów
21
Live by sie okazał frajerem gdyby za tyle sprzedał Cou. Zwłaszcza ze Angielskie kluby mają kasy jak lodu
0
Mi tam ten mecz na gwizdek to tylko towarzyski
0
Jeśli Ney odejdzie to Barto jest skończony
0
Tego jest na lekarstwo ponieaż filozofia klubu zabrania takich strzałów. Jest nakaz dostarczenia piłki w pole karne. W sumie tylko Messi może strzelać z każdej pozycji
1
Paulinho kupią Cou będzie trudno Live nie zasiadło nawet do rozmów przy 80 milionach. Tyle że zarząd Barcy jest taki że sobie myślą że od razu jak Barcelona chce jakiegoś zawodnika to on sam siebie wykupi ze swojego klubu
0
Wiesz co Polska konstytucja jest absurdalna ona jest sprzeczna sama ze sobą w jednym z artykułów ma napisane ze wybory są bezpośrednie i proporojonalne. Dlaczego zatem do parlamentu wchodzi osoba na która oddano 1000 głosów a nie wchodzi taka na którą oddano 40 tysiecy osób z tego samego okręgu. Gdzie masz tutaj bezpośredni wybór ?
1
Sady w Polsce to burdel obyś nigdy nie musial się z nimi stykać bo będziesz musiał latawic wszystko bardzo długo
0
Co wy się dziwicie agenci tak działają ze chca jak najwięcej zarabiać a jeszcze jak to jego syn to zrobi wszystko by on zarabiał jak najwięcej. Wy myślicie ze Neymar to z miłości do klubu gra w Barcelonie. Brazylijczycy kibicują swoim lokalnym klubów w Brazylii a do Europy przychodzą dla pieniędzy
0
Roni wykonczyl się sam poprzez imprezy i szaleństwa to samo spotkać może Neymara taka natura Brazylijczyków
0
Jeśli masz takie pieniądze a Barcelona takich nie ma żeby wydać 100 milionów na jednego. Poza tym jak kupisz zawodnika za ponad 100 melonów później za kązdego będziesz przepłacał więc nikt tyle nie daję. Nie ma bardziej nie pewnych zawodników w Hiszpanii niż tacy któzy zostali kupieni w Anglii. To jest całkiem inna liga kompletnie inaczej się tam gra ty pewnie nie oglądasz Tottenham tylko patrzysz na statystki i Eriksen ma dużo asyst tyle tylko ze 80 % ich to dośrodkowania po rzutach rożnych albo wolnych. Bramek trochę ma ale z dystansu, a filozofia Barcelony zabrania strzałow z dystansu
1
Od razu szukasz transferów w zasadzie nie możliwych, życie to nie fifa albo fm że sobie można kupić każdego. Tam są ppiłkarze co można kupić za 20 milionów i po roku się robią warci 100 . Wiesz za ile Lemar przechodził do Monaco za 4 miliony z tego co wiem. Róbmy to co Real nie starajmy się o piłkarzy nie możliwym do wykupienia, tylko poszukajmy kogoś realnego i zdolnego. Przecież Barcelona nie wyda na Eriksena ponad 100 melonów że Lemara też coś koło tej sumy
0
Jeden piłkarz a zobacz ilu to kompletna porażka, nawet fabregas piłkarz wyszkolony w naszym klubie co się z nim stało jak wrócił do Hiszpanii. Najlepsza liga na transfery to francuska zobacz ilu tam uzdolnionych biega co warci sie robią Bóg wie ile. Nasz zarząd nie powinnien spoglądać na Anglię z trnsferami gdzie jest kosmicznie drogo, tam nawet obrońcy chodzą już po blisko 60 milionów, a pomocnik to może 2 razy tyle z topu. Tylko przetrzepać dobrze ligę francuską nie rozumiem czemu nasz zarząd tam sie nie rozgląda. Francuscy piłkarze młodego pokolenia są chyba najbardziej uzdolnieni na świecie
0
Wątpię piłkarze z Anglii nie sprawdzają się w Hiszpanii tam się kompletnie inaczej gra. Nawet Bale nie do końca się sprawdził. Poza tym jest on absurdalnie drogi, ceny na wyspach są teraz niebotyczne na pewno kosztowałby ponad 100 milionów bez sprzedaży Neymara Barca nie ma takich pieniędzy. Trójka MSN uziemia Barcelonę na rynku transferowym nie da się nikogo kupić ponieważ wyżej wymieniona trójka zbiera większość budżetu na płacę i prawdopodobnie Ney będzie chciał wymusić kolejny kontrakt i wyższą płacę albo odejdzie z klubu
0
Rezerwy zwykle w towarzyskich meczach grają lepiej od podstawy, bo im się nie chce. Ja za specjalnie bym nie zwracał uwagi na mecz towarzyski w końcu Bayern przegrał z Milanem 4:0
0
Krótko termionwe ceny po transferach Ronaldo i Ibrachimowicia do dzisiaj się utrzymują. Jak rynek wówczas oszalały tak do dzisiaj się utrzymują
0
Tak samo będzie jak Barcelona będzie chciała kogoś kupić klub powie dajecie 150 milionów w końcu za Neymara żądaliście 222 to my za swojego asa tyle chcemy. Kupujcie albo spadajcie
0
Żaden piłkarz nie jest art 220 melonów. Ja uważam ze jak ma odejść to niech idzie za maks 120 milionów wiem zbluzgacie mnie, ale rynek już dzisiaj jest na orbicie. Jeśłi PSG zapłaci 220 melonów to rynek trabsferowy opuść układ słoneczny i zobaczycie jak za 18 latków będzie się płacić 50-60 melonów
0
Barcelona bez sprzedaży Neymara nie ma pieniędzy na taki transfer. Dlatego ja chcę żeby Ney jednak odszedł wówczas odzyskamy pewną elastycznosc na rynku teraz nie mamy
0
I ty możesz zrobić darowiznę na rzecz realu czy barcelony. Możesz przelać dla nich 500 melonów jak masz i to powinno być normalnie wliczane do przychodów klubu a nie tworzy się jakieś głupoty co komplikuję tylko wszystko
0
ma to wydaja a ty bys chciał stworzyc piłce komunę
5
Teraz wszystkie kluby według twojego rozumowania są sztuczne bo są budowane na dolarach. Bez pieniędzy nie ma żadnego klubu piłkarskiego tyle tylko że Barcelona Real budoali swoja potęgę finasową dziesiątki lat natomiast PSG kilka lat. Takie czasy dzisiaj to tylko w reprezentacjach się gra tak bardziej z sentymentu bo w klubach to jest praca i kasa. Poza tym czy Barca nie podkupuję innym, nie próbowala podkupić Verratiego, Dembele i innych. Tak działa football w tych czasach opiera się tylko na kasie
1
Nie ma nic. Cene jego reguluje rynek czyli wynosi ona jakieś 130 milionów
4
Te finansowe fair play to jest jeden wielki badziew powinni to sobie już darować, a nie wymyślalją jakieś komunistyczne głupoty
0
Real też nie daję rady zobacz ich podchody pod Mbappe nie dają rady. Oni kupują młodych juniorów w zasadzie a i też mocno za nich bulą bo po około 40 milionów za jednego. Chociaż Real jest teraz bardziej mgnetyczny klub który obronił LM działa na piłkarzy, jeszcze trenowany przez Zidane jednego z najlepszych piłkarzy w historii
1
Dembele nie ma klauzuli tylko tyle oczekiwałą Borussia za niego, ale jak pęknie suma 200 milionów za jednego piłkarza to i oczekiwania Borussi wzrosną moze do 120 milionów albo jeszcze bardziej. Za Cou podobno Barcelona złożyła właśie ofertę 80 milionów i LIve nawet nie zasiadło do rozmów
0
Tylko jeśli Ney odejdzie to Bartomeu jest skończony nikt mu tego nie wybaczy. Chociaż ja uważam że jeśli to gra Neymara pod nowy kontrkt to tym bardziej trzeba go sprzedać bo dwa takie kontrakty jak Messi i Ney oznaczają kompletną katastrofę dla budżetu Barcy i utrzymywanie dwóch ybitnych zawodników a reszta to będą zawodnicy klasy góra średniej
1
Nic nie zostanie wiesz co się stanie z rynkiem transferowym po transferze 200 milionowym. Już rynek jest na orbicie a po takim transferze opuść układ słoneczny :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko że później nie mógłby grać odejściem. Ney na pewno nie zgodzi się na klauzule 500 milionową bo byłby uziemiony w Barcelonie, prędzej klauzua zostanie podobna do tej ale pensja wzrośnie