kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak sobie myślę ze gdyby Neymar odszedł Barcelona mogła by przejść na grę 3-5-2. Wtedy skrzydłowy nie potrzebny, tylko dwaj wahadłowi obrońcy których mamy. Podobnym system Chelsea wygrała ligę z palcem w nosie i Juve doszło do finału LM, coś czuję ze ta formacja będzie najbardziej przyszłościową. Na miejscu trenera spróbowałbym tak zagrać
2
wątpię czy stać go na nas. Chelsea to drużyna któa chce grać o najwyzsze cele i raczej nie pozwoli sobie na stratę swojej gwiazdy
0
Keitę juz odpuścili, a nie wiem czy rafą są zainteresowani, chyba nie.
10
To akurat prawda w ostatnich latach ta liga to rywalizacja tych dwóch piłkarzy. Chyba nawet kibiców bardziej fascynuję, kto ięcej bramek strzeli Ronaldo czy Messi. Brak jednego z tych piłkarzy sprawia że liga hiszpańska bardzo traci marketingowa
0
Sama suma budzi rozbawienie Live mówiło coś o 150 milionach i nagle zgodzi się sprzedać go za połowę mniej. Zawodnika z Topu nie kupi się za mniej niż 100 milionów, zwłaszcza w Anglii, gdzie obrońcy kosztują po 60 milionów. Zwykła plota, zwłaszcza że Barca oferowała jużpodobno 80 milionów i została ona odrzucona i co się musiało by stać żeby nagle Live sprzedało Cou
0
I tak to by było za dużo w dzisiejszym rynku Verratii jest warty ponad 100 milionów. PSG przeciez by go nam sprzedało, ale Barca oferowała za mało chyba 70 milionów, przecież ta suma w dzisiejszym rynku to obraźliwa była. Może by to było możliwe gdyby 90 milionów plus Verrati
0
Jak to jak zwykła fuszerka albo dziennikarza albo ktoś mylnie przetłumaczył. Chociaż chyba nikt nie wierzy w transfer Verratiego, nie po to PSG chce kupić Neymara aby stracić Verratiego, nie osłabią swojej drugiej linii. Ewentualnie odejdzie Di Maria
1
To będzie ten kontrakt niby na promocję mistrzostw świata w Katarze i tam będzie zarobiony i w takim wypadku tam opodatkowany. W Katarze z tego co wiem podatki wynoszą góra 10 % bo wszystko ponad to jest w islamie uznawane za lichwę i jest sprzeczne z szariatem., a być może to w ogole bedzie zwolnione z podatków . Więc z perspektywy prawa wszystko będzie dozwolone, przelewy bankowe z konta na konto nie są z tego co wiem jeszcze opodatkowane ani zabronione
bula1980 dadzą jako spółka a nie klub
0
taki football już dawno sie skończył, chociaż mogłeś tego nie zauważyć. Piłką od dobrych 20 lat rządzi mamona. wcześniej też rządziła ale nie na taką skalę jak teraz. Dzisiaj już opadły wszystkie kurtyny
1
Oni tego nie naruszą, po prostu Ney podpiszę te umoę w Katarze i dostanie 300 melonów sam wykupi swoją kartę i będzie wolnym zawodnikiem. Jako już wolny zawodnik podpiszę kontrakt z PSG. Jak dla mnie sprawa czysta bo PSG na niego nie wyda nic, więc nie naruszy tych zasad FFP
0
Neymar nic nie wyjaśni póki tego nie zrobi. To chyba oczywiste
0
Tak ale zapłacisz klauzule i z głowy, a myślisz że tam gdzie nie ma klauzuli łatwiej będzie? Zobaczysz ile będą chcieli za takiego Cou ze 150 milionów plus kontrakt agent itp cały transfer zamknię się w blisko 200 milionach taka prawda
0
Może dlatego ze zrobi się 5 zawodników w ataku na 3 pozycje i raczej nikt z topu nie pogodzi się na bycie rezerwowym
0
I to jest najbardziej realny transfer według mnie
0
Sam nie wiem czy policzy końcu pieniądze zostały zarobione w Katrze i to tam powinien Neymar podatek zapłacić od tego
2
No i prawdopobnie wyrolowali UEFA i co im na to zrobią
0
Odniosłem się do komentarzy tutaj co nie których. Realnie Hazard jest zawodnikiem nie do wyjęcia, to znaczy jest ale prawdopodobnie być może za sumę rzędu 220 milionów
2
Ludzie tutaj są naiwni jak dzieci myślą ze jak dostaną 220 milonów za Neymara to będą mogli kupić Hazarda za 70 milionów, Verrattiego za 50 Cou za 60. Jak padnie taka suma to zobaczycie Hazard 200 milionów, Cou 150, Verrati 150. Barcelona przez czystą desperację będzie płacić słono
0
Pewnie skończy się na ratalnym spalceniu żeby fiskusa wymanewrować
1
Nie bądź taki pewny Eriksen gra w Anglii a tam ceny są ogromne. Myślę że ponad 100 milionowe. Zwłaszcza ze Barca będzie desperacko szukać zastępstwa za Neymara to będzie ładnie obgolona. Ktoś przyjdzie z topu i to na pewno za ponad 100 milionów ale kto nie wie
0
UEFA jak chce zmniejszyć ceny za piłkarzy to powinna wprowadzic maksymalnie 3 letnie kontrakty, tyle że wówczas płacę piłkarzy skoczą do niebotycznych rozmiarów. Chociaż ja uważam ze to jest komuna i jak ktoś ma pieniądze ma prawo je wydać, a nie mu ograniczać to, bo będzie to nie fair. Nikt nie zabrania wszystkim poznajdywać sobie bogatego sponsora
0
Ale od jakiegoś czasu już nie jest przeprowadza. Za dużo bogatych klubów i ceny poszly za wysoko. Nikt nie chce wydać 150 melonów na gwiazdę bo później nikogo nie kupi bokluby będą mu śpiewać Bóg wie ile
1
Jak to nie rozumiesz im więcej ktoś ma tym więcej chce. Bogatemu wiecznie malo
1
Ludzie to są jacyś dziwni tutaj piszą ze Neymar jest warty 222 milionów a Verrati 50chore. Poza tym nie którzy są oburzeni ze PSG nie chciało negocjować sprzedaży Verratiego. Mi się wydaje ze chciało tylko Barcelona zaoferowała za mało i ośmieszyła się. Za mniej niż 100 melonów piłkarza z topu się nie kupi. Myślę ze verrati przyszedł by za 120-140 milionów. Barcelona natomiast oferowala polowe tej dumy. Piłkarza z topu za tyle się nie kupi. Skoro my sami żądamy za skrzydlowego z topu 220 melonów i myślicie ze inne drużyny swoje gwiazdy za 50 sprzedadzą?
0
Chelsea też była zbudoana na petrodolarach i wygrała LM i tylko przez masakryczny pech nie wygrała jej 2-3 razy
0
Mbappe to w tej chwili najdrozszy piłkarz na świecie, młody a statystki ma lepsze od Neymara czy Messiego w jego wieku. Jak tak dalej sie będzie rozwijał to będzie najlepszym piłkarzem na świecie za 3-4 lata
0
Jakby już odszedł było by mu to na gwizdek, On i tak nie ma zbytniej miłość do klubu nie łudzi się. Żaden chyba Brazylyjczyk, któy gra w Europejskim klubie, nie darzy go żadnym głębszym uczuciem
1
Mogą to zrobić ze będą grozić ze zapłacą klauzulę 31 sierpnia
0
Ja tego nie lapie niby nie wolno negocjować zawodnikom póki kluby się nie dogadają a wszyscy negocjują i tak
0
Nie jestem po prostu nie przywiązuję wagi do meczy towarzyskich.