0

Real będzie mocno Bale 20 bramek w poprzednim sezonie co on jest skrzydłowym a anwet czasem bocznym obrońcą . Najlepszy piłkarz Ligi Angielskiej . Tam żadko napastnicy potrafią strzelić w lidzę 30 bramek zbyt wyrówana i ciężka liga . Barca nie ma obrony jak przyjdzie jej zagrać z tyloma gwiazdami to moze się skończyć tak jak z Bayernem Monachium

0

Mou jak kogs nie sprzeda przez pierwsze 2 tygodnie okienka transferowego to już nie sprzeda., Nie wazne co prasa pisze . Mou jest medialny i wiele o ni pisza znacznie wiecej niz o innych trenerach i jego rzekomych konfliktach z pilkarzami

0

Luiz nie ruszy się z Chelsea to przyszly kapitan tej drużyny

0

Chealse go nie puść Tak samo jak City nie puść Kompanego

0

PSG moze w nastepnym sezonie wygrać Ligę Mistrzów zresztą City też . Tylko trenerzy ich musza ogarnąć

0

Przecież Mou powiedział że jest nie na sprzedaż . Wiec może wezmą się za kogoś realnego a nie szukaja gruszek na wierzbie

0

Prawda jest taka ze jak się weźmie pierwszą czwórkę z wszystkich topowych lig czyloi anglii hiszpanii, francji niemiec włoch i być moze portugali to te kluby maja lepszy duet środkowych obrońców niż barcelona . Puyol to już nie te lata już i daje rady grać sezonu na pełnych obrotach

0

Oni nie wiem an co czekaja zę rywale do tego zawodnika poczekają albo on sam poczeka na ofertę Barcy . Tak nie ma . Trzeba coś robic albo nie robić . Anie takie czajenie się nie widomodo czego . Jak City PSG będa mieli dobrych trenerów co to ogarną to mają pólfinał LM

0

Za przeproszeniem ale Dante wygrał LM i był nie do przejścia . Mówisz o obrońcach grajacych w Hiszpanii ponieważ chyba oglądasz tylko mecze tej ligi chyba . W tej chwili to cała amsa obrońców jest lepsza od Piqe nawet nie wiem czy młody Nastasić z City nie jest lepszy . Jest dużo dobrych obrońców trudno ich wymieniać . Ale od kad Puyol sie posypal zaden z tych dobrych obrońców nie gra w Barcelonie . Piqe to już calkiem nie wiele pokazuje

0

Silne będzie PSG w następnym sezonie .

0

Nikt nie chce sobie rozmontować obrony i dlatego obrońcy są drodzy dzis . Zgranie dwójki obrońcy jest bardzo długotrwałe i nikt tedgo nie chce . Obrona jest najwazniejszą formacją i najtrudniej zastąpić piłkarzy w tej formacji . W pomocy i ataku jest łatwiej ale obrona to nie taka prota rzecz . Wy lepiej nie mówcie bo jak Messiemu da 20 milionów za sezon to nie wiadomo czy się nie połasi

0

Na ten moment jest ich całkiem sporo Vertehogen Kompany Silva Luiz , Ramos , Subotić , Dante z bayernu . Nawet nie wiem czy Alex z PSG nie jest na ten moment od Puyola lepszy , na pewno ma bardziej udany sezon . Choć niegdyś to rpawda Puyol był wybitnym obrońcą

0

Ani Puyol ani Piqe nie są najlepszymi obrońcami na swiecie . Piqe jest mizerny bez Puyola . , a jest masa bardzo dobrych obrońców . Można powiedzieć śmiało że Xavi jest najlepszym pomocnikiem do rozgrywania piłki , Messi najlepszym napastnikiem . Ale nie można powiedzieć ze Barca ma najlepszych obrońców. Gdyby miała najlepszych obrońców Bayern nie wbił by 7 bramek

0

leomessi a ty będąc trenerem Chelsea sprzedał byś Matę i Luiza ?? Ja bym nie sprzedał . Przecież to normalne że dba o dobro swojego nowego klubu i nie chce sprzedawać swoich najlepszych zawodników

0

Garay poszedł do United

0

tu nie chodzi o zadną obsesje anty barcy . Po prostu nie chce sprzedawac najlepszych zawodników i to takie dziwne ?

0

Zmarnował sobie chłopak karierę . Poszedł do drużyny która ma najlepiej obsadzony skład na świecie . Tam tylko napastnik może przebić się do pierwszej jedenastki . Lepiej by zrobił jakby poszedł do MU

0

Prędzej Perez zje moja kupę niż puści chyba najlepiej rokującego obrońcę na swiecie i to do największego rywala . Ale Varane będzie wybitnym obrońcą chyba najlepszym na świecie

0

Wybrał najgorszą opcję z możliwych . Takiej konkurencji w lini pomocy jaka jest w bayernie to nie ma nawet w City , a tym bardziej w Barcelonie . A jeśli Pep sobie wyobraża że posadzi na ławcę jakiegoś niemca np Kroosa czy Gotzego . To szybko będą się domagać jego odejścia wiadomo że w lidze niemieckiej faworyzowani są niemcy dlatego ich reprezentacja jest tak silna

0

blaugrana bo barca zabiega o zawodników nie możłiwych do wyjęcia . Lub do wyjęcia za dużą kasę . A reszta klubów albo od razyu wykłada duża kasę a jak klub chce jeszcze więcej to odpszucza sobie tego zawodnika i kupuję alternatywe za niego. A bara szarpie sie z jednym ie wiadomo ile , a i tak go nie kupuje

0

Nie jarajcie sie tak ze Silva przyjdzie do Barcy skoro powszechnie wiadomo ze każdy klub gra dwoma środkowimi obrońcami . A Alex tam nie jest zbyt pewny i to normalne że PSG chce drugiego dobrego srodokwego obrońcę . Że kogoś kupią to nie znaczy że zaraz muszą sprzedać

0

Ja uważam od kilku lat że Barca nie umie prowadzic polityki transferowej . Inne kluby z czołówki kupuą piłkarzy i wiekszosć im się sprawdzają oni . A barca żadko ktory transfer jest trafiony . Co by nie mówić o Pepie ale na transferach to on się nie zna . Tito to nie wiem

0

Dla czego Barca szuka obrońcw w tak bogatych jklubach precież to cozywiste ze oni ich nie sprzedadzą ., Chyba że Barca wyłozy mase pienięzy . być może PSG sprzeda Silve pod warunkiem jak Barca zapłaci za niego więcej niż PSG zapłaciło Milanowi . A Luiz jakoś mi się nie widzi by Mou pozbył się swojego najlepszego obrońcy , nie należy wierzyć w to co pisze prasa że miedzy tymi ludzimi jest jakiś konflikt. Ja nie twierdze że Ci ludzie są nie do wyjęcia , bo są ale trzeba ywdac majątek . Być może po 50 milionów na jednego . jedyny realny to chłopaczek z Romy

0

O czym tu rozmawiać przecież nikt nie da wiecej niż wynosi klauzula . czyli 18 milionow kazdy klub moze dac i już negocjuje z zawodnikiem . A nie tu nie którzy piszą o 30 milionach .

0

I ciekawe za kogo on tam będzie grał . Już w City by miał mniejszą konkurencje o pierwszy skład niż w Bayenie . Co jak co ale linia pomocy w Bayernie jest poteżna już teraz .

0

Według mnie Silva i Luiz są transferami kompletnie nie realnymi . a jeśłi to prawda ze Chelsea odrzuciła ofertę PSG na 40 baniek no to dla barcy jest to kasa nie możliwa do wypłacenia wiec . luiz z urzędu odpada . A Silva też pewnie. Realny jest tylko ten z ROmy

0

I gdzie on tam mialby grać . Za Kroosa , Martineza , Shwaista , Gotze, mullera . Tam za kisi się bardziej w rezerwie niż w barcelonie

0

Według mnie transfery Thiago Silvy i Luiza są mało realne . To są za bogate kluby które walczą o najwyższe cele i nie beda sie chiały pozbywać takich graczy.

0

Piłka jest dzis biznesem i najważniejsze sa pieniaze . Bez pieniezy nie istnieje druzyna piłkarska a czym ma wiecej pieneidzy tym ma wieszke szanse na osiągniecie sukcesu . Gdzie było PSG 5 lat temu ?? Gdzie City był 7 lat temu . Te druzyny mialy sukces jak do pierwszej dziesiatki weszly . A teraz wygrały mistrzostwo kraju . Ceny piłkarzy juz raczej nie spadną bo słabsze kluby wyczuly swoja sanse ze nie muszą piłkarzy za male pieniadze sprzedawać wielkim . A mogą wycisnąć bardzo dużo . Bo te kluby są bogate i jak chca jakiegoś piłkarza to wybulą na niego

0

Rynek transferowy został znsizczony przez Pereza jak zrobił te swoje transfery z Ronaldo i Kaką . No i Barca też dorzuciła do tego pare groszy Transfer Ibry przede wszystkim ale też Chygry Dziś juz nie ma sensu patrzeć na tych co rynek niszczą bo już wszystkie wielkie kluby wydają ogromne pieniadze na transfery .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?