kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za przerwanie kontraktu są ogromne kary . Być może trzeba by się sądować z PSG , a ten proces PSG by wygrało bez problemu i trzeba by zapłącic ogromne odszkodowanie temu klubowi . Idące być moze 100 milionów Euro albo i więcej .
0
Chyba nikt nie wierzy w to że Dortmund pozbędzie się drugiego kluczowego pomocnika
0
Myślę że PSG moze go puścić jak barca da w granicach 40 milionów z haczykiem . Na pewno PSG nie musi go sprzedawać ma czs na negocjacje i może wiele rządać . A Barca jest zdesperowana i nie ma w tej chwili żadnej obrony
0
Według mnie Bosco chce oprzeć cała reprzentacje tylko na rodzimej lidze i dwóch zespołach. Przecież są dobrzy piłkarze jak Navas co wiecznie grzeją ławę
0
Hiszpania zaczeła się trochę starzeć grają od lat tym samym ustawieniem . Puyol dla tej druzyny też był badzo ważny a jego już nie ma. Tak samo Xavi kondycja już nie ta . Navas chyba jedyny pozytywny zawodnik tej reprezentacji , chyba chciał zrobić wrażenie na kibicach City . . Według mnie Bosco poiwnnien wystawiać częściej duet środkowych pomocników Fabregas i Iniesta i trochę odciążyć Xaviego
0
XYZQ Atletico bibao to jest ostatni w Europie klub z tradycją inne to po prostu firmy do zarabiania kasy zaprzedajace się
0
Choć mi się tez wydaje że to plota . Rossel nie wyłoży takiej kasy na obrońcę
0
Jeszcze przez miesiąc mozna się upierać jak się go nie da rady kupić no to będzie gorąco w obronie . Kogoś tam kupić trzeba bo nie ma kim grać
0
Watpie by kupili Silvę a nawet jeśli im si9e uda to będzie jedyny transfery barrcy chyba . Już wtedy nikogo nie kupią . Bo Silva to wydatek około 50 milionów
0
Coś mi się widzi ze jak przyjdzie obrońcta to będzie to jakiś dziwny wynalazek
0
Isco podobno w Citz czyli , Cuitz mocne w nastepnym sezonie
0
na Silve nie ma szans bo PSG nie zacznie negocjacji poki Barca nie wyłoży 40 milionów za mniej go na pewno nie puszczą
0
Ten you w każdym meczu prawie bramki strzela a tylko wchodzi z rezerwy czemu nie dadza mu grać od pierwszych minut. Fred chyba nie strzelił na tym pucharze żadnej bramki
0
Tutej jak on sie uprze to odejdzie bo wszystkie atuty w kwestii jego transferu są w jego rękach
0
Wkrótce media napiszą ze Mou nie uwzglednia w swoich planach ządnego obecnego zawodnika Chelasea
0
Wedlug mnie z wychowanków Barcy obecnych tylko Thiago ma spory talent i szansę zostać wiellkim piłkarzem . Reszta to przecietni grajkowie lub tylko dobrzy
0
Isco pojdzie albo do Realu albo Do City ze względu na trenera. Poza tym gdzie Isco ma grać jak w barcelonie pomocników dostatek
0
To nie jest ta Hiszpania co jeszcze 2-4 lata. Xavi się zestarzą Puyol już całkiem posypał i może być ciężko z Hiszpanią .
0
Oby . A najwyżej Messi zabuli z 8 ilionw nie zbidnieje od tego . Leo jest odpowiedzialny za tego kogo zatrudnia
0
Według mnie transfer nie realny .
0
A oglądaliście jakis mecz Ter Stegena ??
0
Hiszpanska gosodarka jest w wiekim kryzysie i ma ogromny deficyt i żeby ratowac budżet wszystko dokladnie sprawdzaja .
0
Ja nie cche zadnego Ter Stegenamoże talent chlopak ma , ale puszcza babole ja w meczu USA Niemcy . Bramkarz to nie jestpozycja do ogrywania się , bledy bramkarzy sa bardzo kosztowne . Hardaović bedzie lepszy poniewaz za nim Ter Stege się ogra to wposc jeszcze pare baboli
0
Bogaci to często cwaniacy tacy . Na pozór grzeczni , mili spokojni . A naprawdę robią przekręty aby im się z tyłka kurzy . No i mają możłiwosć . Messi ma kasy jak lodu nawet jak jest winny to sie wybroni. Poza tym jak państwo ma Ci zabrać połowę z tego co zarabiasz to bogatego to jeszcze bardziej wkurza ii zaczyna kombinować jak tu tego uniknąć . Zarabia milion a panstwo ma mu zabrać 500 tysięcy
0
Nie wiem jak jest w Hiszpanskim fiskusie ale w Polsce jak skarbówka chce to na każdego coś znajdzie. Ja rozumiem to tak że Messi założył sobie spólkę słupa i tam przelewał pieniądze unikając hiszpańskiego fiskusa . Kasy Messi ma jak lodu pewnie się wybroni
0
Czy to prawda że Barca próbowała kupić varane i zapłaciła nawet klauzule ale ten odmówił ??
0
Zresztą sami niemcy mówią że to najgorszy bramkarz w ich historii . i zdarzają mu się takie rzeczy jak w meczu z USA przy straconej drugiej bramce
0
No skoro Valdes zostaje to raczej bramkarza nie kupią . Ludzie tak proszą o tego Ter Stegenem ale nie widzieli ani jednego meczu tego piłkarza . A zwłaszcza że jego drużyna straciła więcej bramek niż strze;liła to nie wrózy nic dobrego
0
Nie od dziś wiadomo ze Benitez ma świra na punkcie Mashe . To on go odkrył i będzie chciał go pozyskać . Zawsze go chce
0
Skład się zestarzal Puyol już ciagle lapie kontuzje . Za Pepa on byl jeszcze stosunkowo mlody i dobrze grał . . No zobaczymy co Pep zrobi w bayernie dostał druzyne kompletną , nawet bardziej kompletną niż jak dostal barcę