kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boczni obrońcy to towar najbardziej deficytowy w Europie i na świecie. Można też spróbować znaleźć bocznego pomocnika którego można przerobic na bocznego obrońcę
0
W sumie nie mogę się na jedno doczekać kiedy Messi i Ronaldo kariery zakończą, wtedy jakoś będzie mnie ciekawiło kto ją wygra. Teraz to z góry wiadomo
0
Nie ważne jak się gra, ważne zeby punkty wpadały
2
Nie dramatyzowałbym póki co, jak strata będzie ponad 10 punktowa w styczniu to wtedy tak. Póki co nic się wielkiego nie dzieje
0
Żal mi Messiego chyba nie będzie mu dane wygrać mistrzostwa świata nigdy. Tego mu brakuje żeby być piłkarzem spełnionym. Same kolejne rekordy w zdobywaniu bramek to dla piłkarza nie najważniejsze.
2
Nie lubie tej nagrody bo faworyzuje napastników i nie docenia piłkarzy innych formacji, którzy są też ważni
0
Nie ma co zaprzeczać że Ronaldo jest wybitnym piłkarzem, wielu go nie lubi bo bardzo szczyci i chwali się swoim bogactwem, sukcesami i ciągle ma najpiękniejsze kobiety. Mnie czasami też drażni jego duże ego, ale doceniam jego umiejętność, które ma wybitne w dużej mierze dzięki swojej pracy. Nie zgadzam się z tymi którzy tak nim pogardzają, ze kwestionują jego umiejętność. Mogą nie lubic jego zachowania poza boiskiem, czy jak wygląda. Ale umiejętność piłkarskie ma
2
Na kim składem rotować jak nie na Alaves na własnym stadionie?
0
Pierwsza jedenastka Barcelony troche się postarzała, a zmiennicy nie są tak zdolni jak zawodnicy pierwszego składu. Nie oszukujmy się Paco nie jest tak zdolny jak Suarez, czy Messi. Leo to jakieś 30 % calej Barcelony bez niego idzie o wiele słabiej, boje sie jak Leo zabraknie to będzie nam bardzo trudno rywalizować w Europie. Messi ma już prawie 30, linia obrony tez posunięta w latach, Iniesta też nie najmłodszy, a dobrych następców zbytnio nie widać.
0
Oglądam mecze Barcy Szkutnik i wiem że póki co wystarcza Roberto ale mam obawy ze z mocniejszym przeciwnikiem może być problem
0
Bardzo dobre okienko ma Barcelona przyszli młodzi zawodnicy, którzy mogą być przyszłością. Jedyny problem to boczni obrońca zwłaszcza zastępca Alvesa. Tyle że boczny obrońca to najbardziej deficytowa formacja w obecnym footballu. Więc nie ma się czym martwić
0
W sumie to może być dla niego bardzo korzystne. W Barcelonie Neymara Suareza i Messiego by nie wygryzł więc móglby się zmarnować. W City natomiast ma duże szanse na rozwój po pierwsze: drużyna się ich zestarzała więc jest szansa dla młodych wilczków wskoczyć do składu drużyny dobrej, która gra w lidze mistrzów. Po drugie mają Guardiole, który uwielbia stawiać na młodych i zawsze jakiegoś wypromuje. Według mnie City to najlepsza ścieżka dla niego w tej chwilii
0
Jak zwykle transfer z Ameryki Południowej to jakiś przekręt, że nikt się w tym nie połapie. A płace Neymar ma zajebistą, jak kiedyś zmieni klub albo za 5 lat będzie chciał zarabiać 30 milionów rocznie
2
Jak z Ronaldinho coraz większa sława, coraz więcej kasy i imprez. Z czasem coraz słabsza gra, z Brazylijczykami tak bywa
0
Też jestem tego zdania, według mnie ci piłkarze są sztuczni pompowani przez właścieli karty zawodnika, zęby zarabiać kupę kasy. A właściwie to robić jakieś przekręty, tam kupowanie zawodników jest tak skąplikowane że trudno o przejrzystość i robią prezesi klubów, agenci piłkarzy, i inni jakieś wały na transferach
2
W cale mu się nie dziwię że tam poszedł, tam ma szansę na grę. W Barcelonie utkną by na ławce na 2-3 sezony, bo Neymara, Messiego i Suareza by nie wygryzł. W City ma dużą szansę na grę, z kim będzie rywalizował, ze Sterlingiem, Nollito, czy Zinczenko, Zawodnicy spokojnie w jego zasięgu . Poza tym od pewnego czasu mam uraz do transferów zawodników z Ameryki Południowej, zawsze mi się wydaje że kolejny transfer to jakiś szwindel
0
To przez to że z telefonu pisze. A nie umiem się nim zbytnio obsługiwać
0
Barcelona by stracila ponieważ musiała by się przenieść do innej Ligii a to by oznaczało obcięcie praw kasy z praw telewizyjnych o polowe. Nawet jakby władzę la liga nie chciały by wykopać barcy z ligi powodów ekonomicznych to władzę kraju żeby ukarać Katalończyków wykopal by barce z ligi. Real też by stracił nie wielu by się emocjonowalo liga bez grand derby
0
No to mashe dal do pieca . Messi mogl się tłumaczyć ze to jego ojciec i jakos się wykręcić. Ale mashe założył spółkę slup żeby nie płacić podatków. W sumie to można powiedzieć ze pral pieniądze. Nie jeden za to poszedł do mamra np al capone
0
Ej to w FIFIE 16 będzie można grać kobiecymi drużynami też ?
0
Argentyna musi zatrudnić jakiegoś dobrego trenera, bo oni mają przed sobą jeszcze tylko jeden turniej mistrzostw świata z tak genialnym składem . I jak go nie wygrają to nie wiem. Szkoda by było żeby Messi nigdy mistrzostw świata nie wygrał. Wiadomo wygrane puchary ligowe w piłce klubowej są cenne, czy liga mistrzów to też cenny puchar, ale w porównaniu do mistrzostwa świata w piłce nożnej to są puchary bez większego znaczenia
0
W barcelonie on jest lepiej jakoś tak zgrany z tą drużyną, a w repezentacji jakoś ta chemia źle działa i jest szkodliwa. Ta drużyna jest zbyt uzależniona od Messiego i zbyt zapatrzona w niego. Nie wiem czy bez niego nie było by tak że kazdy musiałby się spiąć i grać i uwlniłby się od tej myśli że Messi wygra mecz
1
ja nie wiem czy argentyna nie lepiej by grała bez messiego, bo każdy tam patrzy się na Messiego jak on gra i że on wygra mecz.
0
Włosi mieli zawodników na topie dopiero po turnieju. To była dobra reprezentacja, ale rpzed turniejem nikt na nich nie stawiał. A Argentyna od lat wieczny faworyt zawodnicy genialni, a przegrywają jak zwykle. I to co gorsze zawodzą zawodnicy z przodu głównie, gdzie Argentyna ma wydaje się najlepszych graczy, a defensywa która wydaje się słabsza, spisuje się całkiem dobrze
0
ja też tego nie rozumiem, spójrzmy na włochy, niby nie mają zawodników z topu wszędzie a potrafią zagrać świetne turnieje i wygrać mistrzostwo świata. A Argentyna nie choć ma topowy skład, nie wiem czy nie szkodzi tej drużynie takie uzaleznienie od Messiego, jak Messi słabo gra, to wszyscy dopasowują się poziomem do niego. I bardzo słabi trenerzy, bardzo słabi. Messi też w reprze się spina bo bardzo by chciał wygrać mistrzostwso świata, żeby być piłkarzem spełnionym, a nie może. Nie ujmując nic Lidze Mistrzów to w porównaniu do Mistrzostwa świata, żaden sukces. Nie jeden piłkarz wymieniłby 4-5 zwyciestwa w lidzę mistrzów za sukces na mundialu
1
Też mi odkrycie przecież to oczywiste że Messi jest wybitnym piłkarzem, ale na kapitana się nie nadaje, nie ma odpowiedniego charakteru do tego i charyzmy. Neymar w Brazylii też nie powinnien być kapitanem, jest zbyt w gorącej wodzie kąpany. Argentyna ma Mashe to jest człowiek który kapitaństwo ma w genach. W Brazylii to nie wiem kto mógłby być, ale na pewno nie Neymar
1
Ludzie chyba nie rozumieją, że dla tych piłkarzy gra w piłkę to praca . Oni nie mają żadnego sentymentu dla żadnego z klubów, gdzie nie pójdą to powiedzą że ich marzeniem było tu grać. Pogba ma status wschodzącej gwiazdy i każdy klub da mu zarobki w granicach 10 milionów.
0
Pogba wiecej niz 80 milionów podobno już odrzucili taką propozycję więc raczej odpada. Za dużo chętnych i to wywinduje cenę bardzo wysoko. Gudnogan ryzyko po kontuzji kompletnie inny zawodnik i co gorsza bardzo szklany, być może w Hiszpanii gdzie liga bardzo deliktana kontuzji by nie doznawał, ale to ryzyko. Najlepszy według mnie to ten z Monaco, nie powinien być drogi jak na obecne czasy czyli powinno się zmieścić wszystko w około 30-40 milionach, w obecnej sytuacji na rynku transferowym to nie jest dużo, a młody perspektywiczny i już dobrze grający. Pozostała dwójka raczej odpada, po pierwsza Pogba cena w granicach 100 milionów jak nie lepiej i Gundogan szklany cień dawnego zawodnika najlepiej niech zostnaie w Borussi przez rok może odbuduje dawną formę
0
Ceny są teraz niebotyczne ja osobiście uważam ze nie powinno być zadnych klauzul kontraktowych tylko kluby jak chcą pozyskać piłkarza powinni zapłacić ich pensje jakie ich wcześniejszy klub płacił im plus max 20 milionów. Czyli jak piłkarz zarabia 6 milionów rocznie i ma kontrakt 5 letni to powienien kosztować 30-50 milionów. Nie któzy tu piszą o Verratim PSG że go nie odda za mniej niż 50 milionów, a myślę że trzeba wydać około 70 milionów. De Bruyn ma długi kontrakt i świetny sezon i myślicie że Wolfsburg jest głupi że jak wszyscy piłkarze co błysneli jakoś idą za 70 milionów to oni swoją gwiazdę sprzedadzą za 20. Za niego też trzeba wydać 50 milionów. Klauzule niszczą rynek transferowy kluby za utratę zawodników powinni dostawać odszkodowanie, ale nie rzędu 200 milionów czy 100 milionów, nie ma piłkarza na świecie, któryy jest wart 200 milionów
2
Pogbe chce za duzó drużyn z pieniędzmi chcą go City, PSG Barcelona,, Real, United którzy się zbroją na potęgę. Jak ROnaldo przechodził to chciał go tylko Real i samo to nie wywindowało ceny na ponad 100 milionów. A tutaj chyba mniej jak za 100 milionów to Pogby się nie kupi zwłaszcza że ceny transferów nie idą w dół a wręcz przeciwnie idą w górę