kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do następnego sezonu będzie już graczem jakiegoś wielkiego klubu. Nie wyjmie się Go stamtąd łatwo. Barca prowadzi politykę transferową opierającą się na skupywaniu głośnych nazwisk. Już nie jesteśmy lepsi od Realu czy od Szejków. Robimy dokładnie to co oni. Kiedyś kupowaliśmy takich zawodników jak Ozil i Suarez. I tworzyliśmy nich gwiazdy. Teraz kupujemy aby gwiazdeczki
0
Też mi odkrycie. Wiadomo przecież jak grać z Hiszpanami. Idealny styl na nich pokazał Inter, w tym sezonie.
0
Co racja to racja trzeba było Go brać przed mundialem. albo kupować Go rok temu zamiast Ibry. Teraz cena za Suareza i Ozila będzie ogromna . W końcu to jedni z najlepszych zawodników na tym mundialu
0
Ale tu jest rasistów.. Hitler wasz Pan i Władca . Adolf to wasz" dominus et deus ".
Ozil do na nie przyjdzie . Jak nie przyjdzie w tym roku, to już nie przyjdzie. My będziemy zajęci Cesciem , a Ozil powędruje do MU , Arsenalu albo Chelsea
0
Będą się zabijać o niego. To może być gwiazda tego Mundialu
0
qbarca Ludziom się meczy nie chcę oglądać bo sędzia drukuje mecz.
Wiesz co to by było jakby zlikwidować spalone. Gr ta by wyglądała tak że wszystkie drużyny by zaczęły bronić się skomasowanie na polu karnym. Obrońcy nie mogli by nigdy z niego wyjść.
Trzeba walczyć z tymi błędami sędziów . Technika na to pozwala
0
Pewnie nie odejdzie. Chociaż już chce wydusić jak najlepszy kontrakt. W końcu większość piłkarzy tak robi , że chce zarabiać nie wiadomo ile
Alves nie jest najlepszym obrońcą na świecie . Co prawda ma wielkie serce do gry i potrafi grać kombinacyjnie. Ale popełnia sporo błędów . Często nie zdąża wrócić do defensywy. Czasem tworzy się taka dziura na skrzydle i w nią idą kontry przeciwników( tak straciliśmy bramkę z Interem . Jeszcze bardzo marnie dośrodkowuje . Myślę ze jest sporo obrońców na jego pozycji lepszych od alvesa i co mu dorównują
0
AmericanMuscle zgadzam się z tobą
0
Sędzia wydrukował mecz Argentynie . podobnie jak wcześniej Niemcom. Do straty pierwszego gola Meksyk było lepszy
0
A jeszcze nie dawno wielu mówiło że Ozil sobie nie poradzi w Barcie. Ale on i tak do nas nie przyjdzie. Podkupi Go jakiś MU albo Arsenal , bo my będziemy zajęci jeszcze nie wiadomo jak długo pozyskaniem Cesca
0
To niech pójdzie do słabszego klubu i niech coś wygra. Ja w to powątpiewam , bo taktyk z Pepa marny. Jose zawsze szedł do trudnych klubów Chelsea była w fazie budowy. Inter również nie był potęgą , był raczej słaby. Nikt nie wierzył że może wygrać LM , a wygrał. Pep ma po prostu nie miłosiernego farta: awans z 3 ligi do pierwszej w dodatku do takiej drużyny. Gdzie ma niemalże nie ograniczone możliwość transferowe. Raj dla trenera może robić co chce, kupować kogo chce. Tylko ciąży an nim ogromna presja
Ciekawe Co Jose powiedział do Pepa podczas drugiego meczu w półfinale LM
0
Przecież rok temu w finale LM nie powinno nas w ogóle być. Spójrzmy uczciwie na ten dwumecz Chelsea była zespołem lepszym. I stworzyła więcej okazji , powinna mieć ze 3 rzuty karne. Pep nie potrafił sobie wtedy poradzić z Chelsea i nie zasłużenie dostał się do finału.
Nikt nigdy nie pamięta stylu. Kto pamięta kto jak grał w 94 roku na mistrzostwach, ale pamiętają ludzie kto je wygrał ( Brazylia)
0
realkibic23 Zgadzam się z tobą. Jeśli Pep ma być wielki jak Jose. Niech pójdzie do Unia i doprowadzi te drużynę by się zakwalifikowała do LE. Niech pójdzie do Porto i wygra LM I LE( Jose się udało).Niech chociaż z Interem wygra LM. Jose jest o lata świetlne lepszy od Pepa. jak to Jose powiedział. " Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma".
0
A czy to ważne jak kto gra. Ważne żeby sukcesy były. Jose poświęcił piękną grę dla sukcesów. Po latach nikt nie pamięta jak kto grał. Ale pamięta się zwycięzców, nie ważne jakim stylem wygrywali
0
Ja się zgadzam tylko do Jose. Guardiola jeszcze wiele się uczyć musi
0
DinaczClue Sergoi to ulubieniec Pepa zawsze będzie grał jest nie do wyjęcia. Nie ważne kto przyjdzie i tak będzie rezerwowym. Więc lepiej kupić kogoś starszego co bezie chciał sobie dorobić do emerytury . Przyjdzie młody zdolny i będzie gderał że nie dostaje szans gry.
To samo prawa obrona też kogoś takiego trzeba kupić, w wieku przed emerytalnym
0
leito Wiesz Kret.... jesteś . Powinien zostać wypożyczony , ale nie do Benfici. Tylko do jakieś Almerii albo Osasuny itp. Pojechali tym wypożyczeniem jak idi... . Liczyli może że wygryzie ze składu Di Marie , Cardozo albo Saviole
0
To jest najgorsza głupota Barcy. Kupili piłkarza za 15 milionów . Wypożyczyli do mocnego klubu , licząc że mocny klub będzie rozwijał zawodnika nie należącego do niego. I teraz pewnie Go sprzedadzą nie dając mu szansy rozegrania ani minuty
0
sylwestr Za rok dwa będzie grał jak Ronaldo. Nazwą Go królem oszustów , za taką grę. Dojdzie do tego że sędziowie przestaną mu wierzyć przez te symulację. I nawet jak będzie faulowany to nie będą zwracać na niego uwagi . A kibice z innych klubów będą go nazywać Pani Serginia :D:D:D heheh
0
Po co ktoś taki na rezerwę
0
xavi1991 połamią chłopaka tam. Z Cesciem co zrobili, ile na trybunach siedzi. A to co się stało w meczu z Barcą , jak po kopnięciu piłki kontuzja mu się odnowiła. Liga angielska nie jest dla Hiszpanów , za delikatni są. Jakby Iniesta tam poszedł to by w ogóle nie pograł
0
Sprzedać Go z niego raczej nic nie będzie. Pewno z większość piłkarzy z La Masia nic nie będzie. Najważniejsze by odkryć piłkarzy którzy mogą zrobić karierę
0
City nie długą będą potęgą. Na pewno nie kupią Ibry na co im On. Mają Teveza, Adebayora . Po co im kupować tak drogiego napastnika. Jak mogą kupić wielu bardzo dobrych graczy. Laporta pokazał klasę. Nie chciał dać podwyżki Eto , a kupił napastnika który tyle kasy pochłania. więcej niż Eto sobie życzył
0
On na pewno nie przyjdzie. Nie dawno oświadczył że jest kibicem Realu
0
Bo liczyłem że skończy, ale kłamał porostu
0
virus A tam stworzą , żebyś się nie zdziwił. Villa za 3 góra 4 sezony skończy karierę. Pogra na wysokim poziomie jeszcze ze 2 sezony. Pedro nie zły grajek , ale na pewno nie wybitny. Może wybitny będzie . Bojan musi zacząć w końcu więcej grac , ma możliwość. Ale żeby je rozwinąć to najlepiej jakby regularnie grał.
0
MC może być nie długo bardzo potężny. Z takimi piłkarzami i takimi możliwościami transferowymi. Mogą zbudować bardzo dobrą drużynę.
Szejkowie przynajmniej prowadzą lepszą politykę transferową od nas. My poskupywaliśmy piłkarzy , którzy większość nie dano niemalże nic pograć. A City powoli buduje bardzo silną ekipę.
Żaden Rafinia , Capoue do ans nie przyjdzie. Wątpię żeby przyszedł choć jeden defensywny gracz. Rossel to che aby gwiazd nabrać , a Pep sam nie wie czego chce. Nasza obrona będzie wyglądała tak : Alves , Puyol , Chygra , Millito, Piqe , Maxwell i Abidal. Pewnie Henriqe i Cacceressa tez sprzedadzą , co nie dostali w ogóle szans na grę
0
Do Barcy jest źle się wkomponować , bo praktycznie cały skład to wychowankowie i Hiszpanie.Jak przychodzi ktoś obcy , to nie może się po prostu zgrać z nimi. Nie rozumie języka , stylu gry itp. Za nim się przestawi na styl gry Barcy to musi trochę minąć. Do takich bardziej wielonarodowych drużyn łatwiej się w komponować.
W ogóle z Hiszpanami to się łatwo gra. Jest tak ponieważ ich taktyka jest bardzo czytelna. W meczu z Hiszpanami wiadomo czego się spodziewać . Czyli bezustannych ataków, czyli trzeba się przestawiać na żelazna obronę i grę z kontry. Hiszpania w ogóle nie potrafi bronić niemalże
0
Szejkowi i tak robią lepsze interesy na rynku transferowym niż my. Nie śmiejcie się z nich. Jeszcze chwilka i MC może być potęgą w europie
0
To wasza nie wiedza razi w oczy. Zawodnik przychodzi z innego klubu i to przecież oczywiste że po 2 meczach nie będzie grał fantastycznie. Poza tym kto tu mówi zęby grali z Chealse albo Interem( chociaż może ci rezerwowi lepiej by się sprawdzili a interze niż podstawa. W końcu pierwsza jedenastka zagrała raczej nie udolnie ). To my mamy aż tak marnych rezerwowych, że nie mogą grać np ze słabiutkim Valladolidem. Według mnie w grze, z takim drużynami mogli by sobie spokojnie grać i się ogrywać