0

Według mnie to jest zawodnik, który był by wstanie wygryźć Daniego ze składu

0

Barca czasów Pepa trochę wygrała. ale prowadzi najgorszą politykę transferową od lat. Pep wydał na transfery najwięcej ze wszystkich szkoleniowców do tej pory. Jednak piłkarze których kupił się nie sprawdzili albo nie dostali w ogóle szans na grę. Ja nie widzę sensu w kupowaniu piłkarzy , którzy nie dostali szansy rozegrania ani minuty w klubie. Tylko wysyła się ich na wypożyczenia , jeszcze do innej ligi niż hiszpańska

0

Trochę to smutne, że w Barcy w faworyzowani są wychowankowie. Sergio nic nie gra, aby symuluje na okrągło. Gra trochę jak Ronaldo kiedyś , aby się przewraca i fauli szuka. Jeszcze bez sensu traci piłki. Ja już bym wolał żeby Sergio sprzedać, powątpiewam w jego talent

0

Ja tam nie rozumiem jakich piłkarzy chce mieć Pep. Chce mieć samych artystów w dodatku gwiazdy. Nie długo nie bezie miał kto u ans w defensywie pracować . ja to bym ściągną trójkę zdolnych z wypożyczenia (Keirrson, Henriqe i Cacceres) i dął im szanse gry. Być może z któregoś coś będzie.

Co Pep wyprawia z tym Yaya, ja już bym wołał żeby Sergio sprzedać. A tak to stracimy jednego najlepszych pivotów na świecie. Chciałbym żeby Yay został i Pep żeby się przejechał w paru meczach. Wtedy może znowu zaczął by stawiać na Yaye

0

Dani jest dobry, ale jest do zastąpienia. W tej chwili aby jeden zawodnik jest nie do zastąpienia, jest nim Messi. Alvesa można zastąpić. W końcu w Brazylii on jest tylko rezerwowym, pierwsze skrzypce gra tam Maicon. I jest pełno obrońców co by Go zastąpiło. I nie piszcie że Alves jest taki genialny, bo istotnie w ofensywie pracuje. Ale czasem nie nadąża wrócić do obrony. W tej chwili nie do zastąpienia jest , aby Messi. Pozostałych zawodników możemy zastąpić

0

dawid10 nbaziska wyglądają bardzo ładnie, ale kto u ans w obronie będzie popylał i przy stałych fragmentach pracował. Jak drużyna będzie samych artystów w dodatku małych

0

Gerrard wiele by wniósł do naszej gry. Dodał by nową świeżość i sile fizyczną. Ale to plotka jest

0

50 milionów to bardzo ciekawa oferta. Dani jest dobrym obrońca , ale na pewno nie jest wybitny na tej pozycji. jak oglądałem mecz Holandii to Viel mu nie wiele ustępuje

0

Soltyz Jeśli Txiki będzie stał za transferami , to nadal będziemy przepłacać. On powinien w pierwszej kolejność odejść. Poza tym pep chce samych wychowanków w składzie, to transfery nie są w ogóle potrzebne , przecież mamy szkółkę

0

Kurcze ja nie lubię długich kontraktów. Ronaldinho podpisał długo letni kontrakt i zaczął do kitu grać. Według mnie w takim klubie jak Barca potrzebne są krótsze kontrakty, bo cały czas trener musi się starać by się utrzymać na stołku

0

Ktoś dobrze napisał , nie zły jest ten Viel. Nie źle gra w ofensywie, nie popełnia błędów w defensywie. Zaryzykował bym nawet stwierdzenie że on jest lepszy od Alvesa i jakby on do nas przyszedł . To by posadził Daniego na ławce

0

karpik No bo tak jest połowę zwycięstw w mistrzostwach świata mają 3 drużyny : Brazylia , Niemcy i Włochy

0

Argentyna ci nie dojdzie do tej fazy. Poza tym Argentyna od lat nie spisuje się na mundialach. Mają wielkie gwiazdy , ale co z tego jak nie mają drużyny i trenera. Argentyna podobnie jak Holandia gra pięknie, ale nic z tego nie wynika . Potem trafiają na rywali którzy dobrze grają taktycznie i ich odpalają z turnieju. Niemcy mają farta zobaczycie że znowu zdobędą medal może nawet złoto. Argentyna odpadnie w 1/8 albo w 1/4 jak zwykle

0

To są dwie prośby , ale na pewno nie małe. Po prostu ściągnijmy paru chłopaków z wypożyczenia (Cacceres , Henriqe i Hleba na rezerwę). Keirrsona ściągnijmy do Hiszpanii niech się tu ogrywa. Keirrson to naprawdę duży talent , mało który gracz co przychodzi z ameryki południowej gra od razu fenomenalnie.

Sprzedajmy: Keite, Ibre, Marqeza

0

Niemcy to faworyci turnieju. Oni zawsze na takich turniejach się liczą. Zaskoczyli mnie wczoraj

0

Jak będą cięcia na transfery to dobrze. Pep i tak nie potrafi kupić nikogo przydatnego. Albo zawodnicy kupieni nie spełniają oczekiwań albo w ogóle nie dostają szans. Liczę że Rossel przeznaczy na transfery jakieś 40 milionów nie więcej plus to co uzyska ze sprzedaży piłkarzy

0

Człowieku on chciał Puyola sprzedać. Transferów nie będzie prawie w ogóle. Poza tym teraz za 15 milionów to dobrego piłkarza nie kupisz. Kupisz jakiegoś średniaka , ponieważ rynek transferowy jest popsuty przez Perza i Laportę. Ana zawodnika bardzo dobrego typu Fabregas Xavi to trzeba wydać przynajmniej 50 baniek ,a tyle Rossel to na pewno nie wyda. On chce przede wszystkim zarabiać pieniądze. On nie popierał ani transferu Ville ani Ibry ani Chygry

0

Po co Fabregas , jeszcze za takie pieniądze. Poza tym Rossel to cięcia , tak mi się wydaje. On na początek raczej będzie sprzedawał. Żeby odzyskać cześć pieniędzy , które poszły na nie udane transfery

0

Wątpię on Cesca nie sprowadzi to a duży skąpiec jest. On właśnie dlatego chce na szkółki stawiać , żeby dużych transferów nie robić. Transfery za kadencji Rossela będą rzeczą raczej rzadką. Ą takiego pokolenia wychowanków jak teraz mamy , to już długo możemy nie wyszkolimy

0

vares999 miłość kibiców do trenera jest ulotna. Zobaczysz może się odpukać trafić jeden nie udany sezon, gdzie Barca nic nie wygrywa. I większość kibiców będzie wieszała koty na Pepie i będzie się domagała jego odejścia

0

No to nie będzie dużych transferów. Prawdopodobnie za wiele nie nakupujemy.

Jak dojdzie do sprzeczki między Rossel i Pepem. To Pep wyleci z klubu. To nie trener rządzi w klubie , tylko prezes

0

Trudno oceniać Go po meczu Francja Urugwaj. Obie drużyny zagrały tam bardzo defensywnie , po pierwsze dbały o to by nie stracić bramki. Ale chłopak skuteczny jest, a z tą cechą u naszych napastników to ciężko jest . Czasem żeby stuknąć jedną bramkę , to nasi napastnicy marnują 5 okazji 100%

0

Według mnie Cesc na pewno nie przyjdzie. Dni Laporty są już policzone , w czasie mundialu na pewno nie kupi Cesca. A Rossel będzie skąpił i też Go nie kupi

0

Kurcze dobrze że podpisał chociaż. ale ten kontrakt jest zły. Jeśli nie zostanie włączony do pierwszej drużyny to za rok na pewno odejdzie. A jeśli będzie uważał ze gra za mało, to 10 milionowe odstępne to nie jest dla nikogo problem

0

bebeto Jeśli Rtossel zrobi z Barcy maszynę do zarabiania pieniędzy i będzie wygrywał. To będzie najlepszym prezydentem w historii tego klubu

0

Dmucha na zimne po prostu , poza tym. Czy Cesc odejdzie ,czy zostanie , to jego zmienik się przyda

0

Kurczę taki dobry piłkarz , ale jak strasznie podatny na kontuzje. On w Hiszpanii jak często łapie kontuzje , gdzie gra jest taka delikatna.

0

Tak ludzie go kochają za to , ale miłość kibuców jest bardzo ulotna. Poza tym Socios jako właściciele klubu pragną nie tylko pucharów, chcą tez większych zysków. Zyski za Laporty były bardzo niewielkie. Poza tym jakby kibice głosowali to tak Laport aby wygrał. Ale na pewno wśród Socios ma ogromną ilość wrogów. Bo przecież dlaczego w sondażach nie prowadzi człowiek Laporty

0

Rossel ma ogromne poparcie i na pewno wygra. Nie ważne jaki ma program. Przeciwnicy Rossela rozbija się na 3 część , a jego zwolennicy zagłosują na niego. Socios mają już chyba dość Laporty i jego ludzi , dla tego wolą Rossela. Socios jako właściciele klubu pragną nie tylko sukcesów sportowych. Ale też dużych zysków. Kondycja finansowa za Laporty nie była zła, ale zyski były bardzo małe. Poza tym kontrkandydaci Rossela to właściwie nikt , nie znani nikomu.

0

Rossel to pewniak. Socios już chyba mają dość Laporty i jego ludzi. Raczej nikt z pozostałej trójki, nie ma z nim szans. Rossel zgromadził więcej podpisów niż cała trójka razem wzięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?