Nie zaglądam na wspomniane przez Ciebie strony ale ten news zapewne wstawiony został ze względu na zainteresowanie Fabregasem ze strony Barcy i tym że jest jej wychowankiem. Naprawde nie wiem co widzisz w tym żałosnego.
Nie oszukujmy się, Pep prędzej czy później odejdzie bo jak po raz kolejny zdobędzie wszystko z Barcą będzie spełniony i zostawi swojemu następcy gotowy, zgrany i dobry team. Sam natomiast będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności w innej lidze i może to będzie akurat włoska.
Po co ta cała dyskusja. Wynik poszedł świat, Barca wygrała i tylko to się liczy. Nie ma się co spierać o takie bzdety bo od lat zdarzają się pomyłki sędziów raz na korzyść raz odwrotnie.
jak dla mnie tak to powinno wyglądać śledząc osiągnięcia i formę danego zawodnika przez ten okres. Zidane był bezprzecznie najlepszy i mimo że nie jest moim ulubieńcem to należy mu się szacunek.
Po co ta cała dyskusja. Wynik poszedł świat, Barca wygrała i tylko to się liczy. Nie ma się co spierać o takie bzdety bo od lat zdarzają się pomyłki sędziów raz na korzyść raz odwrotnie.
Nie zaglądam na wspomniane przez Ciebie strony ale ten news zapewne wstawiony został ze względu na zainteresowanie Fabregasem ze strony Barcy i tym że jest jej wychowankiem. Naprawde nie wiem co widzisz w tym żałosnego.
Komentarze
0
afcfan
Nie zaglądam na wspomniane przez Ciebie strony ale ten news zapewne wstawiony został ze względu na zainteresowanie Fabregasem ze strony Barcy i tym że jest jej wychowankiem. Naprawde nie wiem co widzisz w tym żałosnego.
0
"Przyda się ktoś na zmiennika dla Puyola i Czychrynskiego"
Lucky zabrzmiało to tak jakby Czychrynski był podstawowym obrońcą. Zapewne chodziło Ci o Pique.
Pozdro
0
Nie oszukujmy się, Pep prędzej czy później odejdzie bo jak po raz kolejny zdobędzie wszystko z Barcą będzie spełniony i zostawi swojemu następcy gotowy, zgrany i dobry team. Sam natomiast będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności w innej lidze i może to będzie akurat włoska.
0
Po co ta cała dyskusja. Wynik poszedł świat, Barca wygrała i tylko to się liczy. Nie ma się co spierać o takie bzdety bo od lat zdarzają się pomyłki sędziów raz na korzyść raz odwrotnie.
0
1 Zinedine Zidane
2 Ronaldo
3 Ronaldinho
4 David Beckham
5 Thierry Henry
6 Pavel Nedved
7 Gianluigi Buffon
8 Raul
9 Kaká
10 Rivaldo
11 Ruud van Nistrelrooy
12 Lionel Messi
13 Cristiano Ronaldo
14 Xavi
15 Steven Gerrard
16 Oliver Kahn
17 Luis Figo
18 Paolo Maldini
19 Henrik Larsson
20 Andrij Szewczenko
21 Francesco Totti
22 Michael Owen
23 Juan Román Riquelme
24 Michael Ballack
25 Gabriel Batistuta
26 Fabio Cannavaro
27 Samuel Eto'o
28 Deco
29 Fernando Torres
30 Frank Lampard
31 Iker Casillas 59
32 Wayne Rooney
33 Didier Drogba
34 Zlatan Ibrahimović
35 Roy Makaay
36 David Villa
37 Adriano
38 Andrei Arshavin
39 Diego Forlán
jak dla mnie tak to powinno wyglądać śledząc osiągnięcia i formę danego zawodnika przez ten okres. Zidane był bezprzecznie najlepszy i mimo że nie jest moim ulubieńcem to należy mu się szacunek.
0
Po co ta cała dyskusja. Wynik poszedł świat, Barca wygrała i tylko to się liczy. Nie ma się co spierać o takie bzdety bo od lat zdarzają się pomyłki sędziów raz na korzyść raz odwrotnie.
0
plantosz
takim jak Ty należy się BAN tylko i wyłącznie bo rozumu raczej nie masz...
0
ps. ja nie chciałem nic powielać tylko się spytałem czy to prawda ale na szczęście dzięku hancowi rozwiałem swoje wątpliwości;)
pozdro
0
afcfan
Nie zaglądam na wspomniane przez Ciebie strony ale ten news zapewne wstawiony został ze względu na zainteresowanie Fabregasem ze strony Barcy i tym że jest jej wychowankiem. Naprawde nie wiem co widzisz w tym żałosnego.
0
Ale z Was kibice. Nikt Wam nie obiecywał że Barca wygra 5:0. Barca wcale nie gra tak źle i miejmy nadzieje że coś strzelą.