0

afcfan

Nie zaglądam na wspomniane przez Ciebie strony ale ten news zapewne wstawiony został ze względu na zainteresowanie Fabregasem ze strony Barcy i tym że jest jej wychowankiem. Naprawde nie wiem co widzisz w tym żałosnego.

0

"Przyda się ktoś na zmiennika dla Puyola i Czychrynskiego"

Lucky zabrzmiało to tak jakby Czychrynski był podstawowym obrońcą. Zapewne chodziło Ci o Pique.

Pozdro

0

Nie oszukujmy się, Pep prędzej czy później odejdzie bo jak po raz kolejny zdobędzie wszystko z Barcą będzie spełniony i zostawi swojemu następcy gotowy, zgrany i dobry team. Sam natomiast będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności w innej lidze i może to będzie akurat włoska.

0

Po co ta cała dyskusja. Wynik poszedł świat, Barca wygrała i tylko to się liczy. Nie ma się co spierać o takie bzdety bo od lat zdarzają się pomyłki sędziów raz na korzyść raz odwrotnie.

0

1 Zinedine Zidane

2 Ronaldo

3 Ronaldinho

4 David Beckham

5 Thierry Henry

6 Pavel Nedved

7 Gianluigi Buffon

8 Raul

9 Kaká

10 Rivaldo

11 Ruud van Nistrelrooy

12 Lionel Messi

13 Cristiano Ronaldo

14 Xavi

15 Steven Gerrard

16 Oliver Kahn

17 Luis Figo

18 Paolo Maldini

19 Henrik Larsson

20 Andrij Szewczenko

21 Francesco Totti

22 Michael Owen

23 Juan Román Riquelme

24 Michael Ballack

25 Gabriel Batistuta

26 Fabio Cannavaro

27 Samuel Eto'o

28 Deco

29 Fernando Torres

30 Frank Lampard

31 Iker Casillas 59

32 Wayne Rooney

33 Didier Drogba

34 Zlatan Ibrahimović

35 Roy Makaay

36 David Villa

37 Adriano

38 Andrei Arshavin

39 Diego Forlán

jak dla mnie tak to powinno wyglądać śledząc osiągnięcia i formę danego zawodnika przez ten okres. Zidane był bezprzecznie najlepszy i mimo że nie jest moim ulubieńcem to należy mu się szacunek.

0

nie ważne kto wygra. Grunt że gol Iniesty będę pamiętał do końca życia bo mam już trochę lat ale wcześniej nigdy się tak nie cieszyłem.

0

das bot - głupoty opowiadasz. Każdy wie żeby coś ugrać w tym sezonie to potrzeba wzmocnień a chociażby Henry jest w tym sezonie cieniem samego siebie. Teraz wygrywamy wszystko ale gdyby się zdarzyła kontuzja czołowego zawodnika to nie byłoby tak wesoło a wychowankowie powinni być stopniowo wprowadzani do zespołu i przyjście Robinho wcale temu nie zaszkodzi.

0

dawidfan25 chyba się z nami pożegna bo kultury widocznie go nie nauczyli :)

Odpowiadając na Twoje zarzuty to większość nie jest zadowolona z faktu w jakim jest finalizowany ten transfer ale co do tego mają kibice Barcy bo nie rozumiem ? Czy My kupujemy Ibre ?! Naprawde troche opamiętania. I jeśli nazwałeś burakiem Laporte to niezłym burakiem musi być Perez :] EOT

0

Chciałbym tylko wiedzieć czy Guardiola chce Eto'o w Barcy czy nie bo to by wiele wyjaśniało. Nie interesuje mnie to co mówi Laporta i inni.

0

boojan27

No mniemam że Felipe na lewą obrone a B. Alves jest jednak nie potrzebny. Pisząc post sugerowałem się tym co chciał Guardiola heh. Jak już napisałem skrzydłowy i lewy obrońca w zupełności wystarczy ale zdaje się że Villa zawita na CN to już napastnik więcej...

0

Looky nie gram w FM i nie ja wymyśliłem te nazwiska tylko Guardiola więc niech on idzie na spacer idąc za Twoją ripostą ;p no ale skrzydłowy i lewy obrońca to już nie zaprzeczysz że by się przydał :]

0

Villa, Ribery, Macherano, Felipe, B. Alves fajnie by było:) do 20 lipca zostało nieco ponad tydzień i od jutra miejmy nadzieję że zacznie się karuzela transferowa w Barcelonie...

0

Kretyn i tyle w tamacie :]

0

Jeśli się sprawdzi czarny scenariusz to wtedy przyjdzie czas na opcje Forlan+Arshavin ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

0

Jeśli to się potwierdzi to należą się wielkie podziękowania dla E2 bo swoimi występami zapisał swoją kartę w historii Barcelony. Strzelił mnóstwo bramek i dzięki niemu wiele razy przeżywaliśmy radosne chwile. Mam nadzieję że poradzi sobie w Anglii chociaż jak już to wolałbym żeby poszedł do Arsenalu.

Jego następcą raczej będzie Villa i nie wiem czy uda mu się go zastąpić chociaż umiejętności ma nieprzeciętne.

Visca el Eto'o i powodzenia ;)

0

weed

nie wiem po co sie tutaj wypowiadasz. A co do Ribery'ego to niech idzie do Realu i Villa i jeszcze kupcie 10 napastników. Dopóki nie wzmocnicie obrony to nie mamy o czym rozmawiać. Zresztą jak się nie umie wyciągać wniosków z lat poprzednich to co poradzić. pa

0

messi27. Spokojnie zobaczymy gdzie przejdzie a takich wiadomości jak ta jest pełno :)

0

Głupoty ten pan wygaduje. Przecież np. za wygranie LM dostali sporo kasy. Należy dodać że za Ville oferują 40mln za Ribery'ego też pewnie sporo a są jeszcze inni. Tak więc nie biorę tego newsa na poważnie :)

0

Co się przejmujecie Realem. To ich sprawa na co wydają pieniądze. Barca nie powinna zwracać na to zbytniej uwagi bo różne błędy można przez to popełnić. Guardiola powiedział że chciałby sprowadzić 4 nowych zawodników na zbliżający się sezon i Laporta powinien się bardzo starać żeby tak się stało chociaż zadanie będzie nie łatwe zwłaszcza w kwestii Ribery'ego, którego jak wiadomo również chciałby Real. Nie wiadomo co będzie z E2 ale jak 'Czarna Perła' odejdzie do Interu to Ibrahimović mimo mojego sceptycyzmu co do jego osoby w la liga i w Barcy może się szybko zaaklimatyzować. Ja jednak za Samuela najchętniej widziałbym Ville, na którego wiadomo Real też ma chrapkę oferując podobno 40mln Euro. Dla mnie nawet gdyby E2 został to atak wymaga wzmocnienia bo zmienników de facto dobrych nie mamy. Bojan jeszcze się ogrywa a Gudi odejdzie. Mowa była również o pomocnikach. Tutaj wiadomo że na 2mc stracimy Keite i Toure więc oczywistym jest sprowadzenie defensywnego pomocnika chociaż na tej pozycji grywał również Bousqets. Ogólnie w kwestii pomocników krążą nazwiska Ribery, Fabregas i Mascherano i wiadomo kto jest najbardziej pożądany. Co do obrońców to do rywalizacji z Alvesem Ashley Cole byłby dobrym posunięciem a na stopera sprowadzenie Vidica również co będzie raczej trudne i nie tanie. Inną opcją jest Bruno Alves ale nie zawsze mamy szczęście co do pozycji stopera co też warto zauważyć. Kończąc wyszły z tego nazwiska Ibrahimovic, Villa, Ribery, Fabregas, Mascherano, A. Cole, Vidic, B. Alves. Kto z nich a może ktoś całkiem inny zasili barwy Blaugrana okaże się wkrótce.

Ja osobiście ufam Naszemu trenerowi i myślę że każdy powinien zaufać. Z pewnością ma on wizję drużyny na przyszły sezon i doskonale wie kto do Barcy przyjdzie a My możemy się jedynie domyślać.

VeB !!!:)

0

Ja nie wiem o czym w ogóle mowa Przecież Eto'o jest lepszy od Ibrahimovica mimo tych niewykorzystywanych sytuacji i tego że był bez formy w końcówce sezonu. A wiadomość że Barca ma dopłacać to śmiech na sali. Ibra może i jest dobry ale nie widze go w tej drużynie i w tej lidze.

0

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/11028 Barcelona-Osasuna C+S2 :)

0

Powiem krótki - tu nie chodzi o pieniądze więc niech sobie składają ofert ile chcą.

0

Czy to znaczy że Polsat już nie będzie retransmitował meczy ?

0

Żal mi kibiców Chelsea. Płaczą jak dzieci bo nie mogą się pogodzić że ich drużyna odpadła na własne życzenie. Co z tego że sędzia nie podyktował tych karnych skoro grali w przewadze i Essien również owego czerwa nie dostał. Do tego mieli sytuacje których nie wykorzystali a taka już jest piłka że gra się do końca co pokazała Barca i tym sposobem jest w finale. Nie będę już wspominał co sędzia wyprawiał w pierwszym meczu na CN i gdzie wtedy byli kibice Chelsea.

pozdro

0

a ja poszukuję linków do meczu Real-Barca 0-3 z sezonu 05/06 z polskim komentarzem ;p

0

Myśle że dobre losowanie dla Barcy. W ogóle jest wiele ciekawych par i będzie co oglądać :)

Jeśli miałbym się pokusić o typowanie to w tej chwili faworytami do awansu są: Juventus, Villarreal, Atletico, Bayern, BARCELONA, Liverpoll, AS Roma, ManU.

Co będzie pod koniec lutego tego nikt nie wie i dużo może się zmienić.

0

abouterka - weź człowieku się nie ośmieszaj. Fakt porażka nie cieszy nikogo ale nie należy popadać w pesymizm. Ale z tymi moralami to dałes czadu bez kitu :D

Ja myśle że ten mecz, tak jak ten z Getafe posłuży na dobre i w ogóle takie meczy jak się raz na jakiś czas zdarzą to nie trzeba płakać bo wnioski zostaną wyciągnięte.

papa

0

Tego można było sie spodziewać. Gdyby powiedział że Barca jest lepsza od Realu zaraz posypałyby się gromy. W tej chwili Barca powoli stabilizuje swoją forme i nie musi się oglądać na Real.

0

No to niech Toure przekona do siebie Guardiole swoją formą bo jakoś nie chce mi się wierzyć że gdyby był w wysokiej formie to grzałby ławe.

0

coś widze że wszędzie tnie i odpuszczam sobie oglądanie. Cierpliwie poczekam na skróty w TVP ;)

Vamos Barca !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?